• Informacje na temat:

  kalinki

Artykuły na temat: kalinki
 • Przyjaciółka przysłoniła jej świat

  ...- Jak tam pani siostra? Nadal bezskutecznie starają się z mężem o dziecko? - spytała mnie pani Marta, mama Kalinki, koleżanki mojej córki, Ady. Razem wracałyśmy z wywiadówki. - Skąd pani wie? -- spytałam zaskoczona. - No jak to? Ada mówiła Kalinie, a ona... Szybko zmieniłam temat. Kiedy wróciłam do domu, zawołałam Adę. - Kochanie, nie powtarzaj Kalinie wszystkiego, o czym mówimy w domu...

 • Ciemno, prawie noc, Joanna Bator

  ..., Kalinki i Patryka reporterka odkrywa bolesne karty z własnej przeszłości, do dramatów swojej rodziny: samobójstwa zafascynowanej wałbrzyskimi legendami starszej siostry Ewy, nietypowej relacji...

 • Kiedy mąż jej posłucha?

  ...informator. Brak entuzjazmu pana Janusza dla pomysłu powiększania rodziny można też wytłumaczyć jego ojcowskim spełnieniem. Reżyser, prócz córki Kalinki, ma przecież dwójkę dorosłych dzieci ze...

 • Kultowa lalka - marzenie każdej dziewczynki i symbol kobiecości

  Choć narodziła się w 1959 roku, wciąż jest w dobrej formie i atrakcyjna dla wielu pokoleń, "Barbie była namiastką jakiegoś luksusu" - mówi modelka Kamila Szczawińska. Medioznawca Jacek Wasilewski tłumaczy, że lalka ta jest symbolem kobiecości.

 • Nie macie kasy? To wasza wina!

  Kalina krytykuje w domu wszystkie przejawy oszczędności, np. to że rajstopy ceruję, zamiast kupować nowe. Krzywi się, gdy piekę ciastka zamiast kupować je w sklepie. Przy obiedzie marudzi, że jest za mało... wykwintny.

 • Czy odnajdzie pewność siebie?

  Artystka wszechstronna, a do tego bardzo pewna siebie kobieta. W taki sposób postrzegana jest Natasza Urbańska (37).

 • Wyciskanie na klatkę, że aż zapiera dech

  Zwykle zaczyna się od tego, że dziewczyny przychodzą na fitness, żeby zrzucić kilka kilogramów i lepiej wyglądać. Niektóre połykają bakcyla i podporządkowują życie ćwiczeniom, żeby doścignąć ideał.

 • Kamila Szczawińska: Wszystko jest dla ludzi, nawet fast foody

  Kamila Szczawińska próbuje przełamać stereotyp, że modelki nie jedzą. Choć w jej kuchni królują warzywa i owoce, zdarza jej się skusić nawet fast fooda. "Wszystko jest dla ludzi" - przekonuje PAP Life Szczawińska i zachęca do wspólnego gotowania z dziećmi.

 • Kazimierz Kaczor: Król życia

  Przez lata właśnie tak o sobie myślał. Wielka popularność i uwielbienie Polaków nie przewróciły mu jednak w głowie. Dziś świętuje 75. urodziny i wciąż realizuje swoje pasje.

 • Nie ma prawdziwej miłości bez zazdrości

  ...3-letniej Kalinki. Całą rodziną mieszkają i gospodarzą w dworku Emilin w Jajkowicach. No i jednak poradziła pani sobie w "Tańcu z gwiazdami"... Natasza Urbańska: - Trochę wzorowałam się na Kasi(...) Kalinki to "Królewna Śnieżka". Ona zna ją już na pamięć i jak ja jej nie opowiadam, to ona ją opowiada mnie. I wtedy to jest naprawdę piękna historia. Dzieci opowiadają najpiękniej. Będziecie z mężem...

Wideo na temat: kalinki
 • Kalinka - synchronizacja muzyczna

  "Zaanimowana synchronizacja metryczna, na zajęcia z muzyki filmowej z panem Kuźniakiem"

 • Natasza Urbańska zmieniła kolor włosów

  Natasza Urbańska przyznała, że do definitywnego rozjaśnienia koloru włosów przymierzała się od dłuższego czasu. Zmiana fryzury wiąże się u niej ze zmianami w życiu zawodowym – z nowymi piosenkami, które nagrywa. Teraz córeczka Nataszy, Kalinka, również chce mieć różowe włosy, ale jej mąż Janusz Józefowicz nie może przyzwyczaić się do ciągłych zmian wizerunkowych swojej żony.

 • Królewsto Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" odwiedził dworek w Jajkowicach - rodzinne gniazdko Nataszy Urbańskiej, Janusza Józefowicza i ich córki Kaliny. Artyści oprowadzili go po posiadłości i opowiedzieli o historii dworku oraz o remoncie. Czy Kalinka pójdzie w ślady rodziców i ciągnie ją na scenę? - Genów się nie oszuka. Myślę, że mamy tutaj artystkę - podkreślił Józefowicz.(Dzień Dobry TVN)

Dyskusje na temat: kalinki
 • do Kalinki

  Kolega zacytował ten fragment coś nie zauważyłaś, użył cudzysłowia i podał autora...trzeba tylko czytać uważniej koleżanko.

 • Porównanie tej Kruger do naszej Kalinki...to

  nieporozumienie, ta pierwsza chyba jednak nawet pokazując to czego już nie powinna.... nie ma ani odrobiny tego czegoś i nigdy nie będzie mieć ... co miała Kalina Jędrusik

 • Re: Czy to praca tak ją pochłania?

  Nataszka jest cudem natury!... i jest czego jej zazdrościć. Talent, uroda, pracowitość i ambicja. A do tego cudowna mama Kalinki. Można na nią patrzeć bez końca.

 • -

  -

  potwierdzając Twoje słowa uważam, że jeśli historia kalinki była prawdziwa, to ten jej facet jest kompletnym zerem! jak można sypiac z młoda dziewczyną, sycić ją słówkami o miłosci ... a później dawać taki wybór. Twój mezczyzna prezentuje się całkiem inaczej.;)

 • Re: Rewelacja !:)

  Byłam na koncercie chóru Alexandrowa i też byłam w zachwycie,dopóki solista po długotrwałych owacjach na cześć Kalinki,nie powiedział:Jeszcze Polska nie zginęła,póki my żyjemy.Dreszcz przerażenia przeszedł mi po plecach,a na sali dało się słyszeć przekleństwa pod adresem"ruskich". I nastrój prysł.

 • Re: Rewelacja !:)

  Byłam na koncercie chóru Alexandrowa i też byłam w zachwycie,dopóki solista po długotrwałych owacjach na cześć Kalinki,nie powiedział:Jeszcze Polska nie zginęła,póki my żyjemy.Dreszcz przerażenia przeszedł mi po plecach,a na sali dało się słyszeć przekleństwa pod adresem"ruskich". I nastrój prysł. :)))) Na "moim" koncercie nie było takiej wpadki...:))))

 • Kiedy drugie dziecko?

  Widziałam tą jej miłość do Kalinki... Wstyd być taką matką Tak się składa, że byłam na terenie Teatru Muzycznego z Gdyni podczas festiwalu teatrów muzycznych. Była tam również pani Urbańska z ukochanym i mała Kalinką. Kalinka o wielkich, smutnych oczach siedziała w wózku spacerowym za sceną przez większą część dnia. Na scenie przez cały dzień trwały próby, wszyscy tańczyli, śpiewali, technicy