• Informacje na temat:

  kajaki kraków

Artykuły na temat: kajaki kraków
 • ​Niedziela w Krakowie

  Wybierasz się na weekend do Krakowa i zastanawiasz się, jak najfajniej spędzić w nim czas? Zejdź z utartych szlaków i poczuj prawdziwą atmosferę tego miasta.

 • Kraków śladami Jana Pawła II

  ...„Patrzę na Kraków. Mój Kraków. Miasto mojego życia. Miasto naszych dziejów…” – mówił Papież w czasie pielgrzymki do Polski. Ukochał to miejsce najmocniej.

 • ...}}--> Gdański kadr Miejski relaks na wodzie z wiatrem we włosach, czyli niezapomniana wyprawa kajakiem(...)}}--> Kraków Żydowska dzielnica Kazimierz, która jeszcze 20 lat temu straszyła...

 • Szlak papieski w Sudetach

  Karol Wojtyła był człowiekiem niesłychanie aktywnym i kochającym przyrodę. Wędrował przez górskie bezdroża, pływał kajakiem, szusował na narciarskich stokach. Niewiele osób jednak wie, że był również miłośnikiem turystyki rowerowej.

 • Szlak papieski w Sudetach

  Karol Wojtyła był człowiekiem niesłychanie aktywnym i kochającym przyrodę. Wędrował przez górskie bezdroża, pływał kajakiem, szusował na narciarskich stokach. Niewiele osób jednak wie, że był również miłośnikiem turystyki rowerowej.

 • Co robić nad jeziorem Ukiel?

  Jest największym i najgłębszym jeziorem w granicach Olsztyna. To idealne miejsce na wypoczynek. Tutaj popływasz kajakiem lub łódką, pojeździsz na rowerze, poleżysz na plaży, posłuchasz koncertów. Do miasta też niedaleko.

 • Podlasie i Mazury Spływ kajakiem: Dzika przyroda na wyciągnięcie ręki, swoboda i świetna zabawa. By płynąć kajakiem, nie musisz mieć specjalnego przygotowania. Kajaki mają wielką(...) wapienne skałki łączące Kraków z Częstochową są w weekendy oblegane przez miłośników wspinaczki. To bez wątpienia sport fascynujący, efektowny, ale i wymagający. I nie dla tych, którzy boją się wysokości...

 • ​Teatralne salto w tył

  Czescy sportowcy czasów komunizmu - kochały ich tłumy, święcili triumfy, a ich sportowe zmagania śledził cały świat. Ale spektakl "Salto w tył" krakowskiego Teatru Ludowego to nie opowieść o splendorze, sławie i bogactwie, które dziś kojarzą się z postaciami znanych sportowców.

 • Magiczne Roztocze

  ...ratusz. Każdego dnia w południe z wieży rozbrzmiewa hejnał, grany jednak tylko na trzy strony świata. Jak głosi legenda, ordynat nie życzył sobie, by trębacz pozdrawiał królewski Kraków. W Zamościu(...)). Rowerem można wybrać się w okolice rzeki Tanwi. Jej osobliwością jest ciąg 24 progów tworzących wodospady, zwane szumami. Jednak największy znajduje się na jej dopływie - Jeleniu. Kajakiem...

 • Najpiękniejsze miejsca na Roztoczu

  ...ratusz. Każdego dnia w południe z wieży rozbrzmiewa hejnał, grany jednak tylko na trzy strony świata. Jak głosi legenda, ordynat nie życzył sobie, by trębacz pozdrawiał królewski Kraków. W Zamościu(...)). Rowerem można wybrać się w okolice rzeki Tanwi. Jej osobliwością jest ciąg 24 progów tworzących wodospady, zwane szumami. Jednak największy znajduje się na jej dopływie – Jeleniu. Kajakiem...