• Informacje na temat:

  kai

Artykuły na temat: kai
 • Jajka gotowane na parze (Kai Toon)

  Tajski przysmak.

 • Borys nie oświadczył się Kai

  Miłość Borysa Szyca (31) i Kai Śródki (26) kwitnie!

 • Będzie ślub! Przekonał do siebie rodziców Kai

  Dopiero teraz, gdy minęły dwa lata, pokazał swoim przyszłym teściom, że ich córka jest w dobrych rękach. Borys Szyc (33) właśnie oświadczył się ukochanej Kai Śródce (27). A wszystko to podczas beztroskiej podróży do Australii, gdzie razem spędzili romantyczny miesiąc. Kiedy trafili do Sydney, nie mogli pominąć znanego z widokówek i zdjęć mostu Harbour Bridge. I właśnie pod nim aktor wypatrzył...

 • Jaką radę Cindy Crawford dała swojej córce?

  ...- Maksymalnie się angażować, a na sesji nie siedzieć z nosem w telefonie. Słowem - być profesjonalistką - taką radę Cindy Crawford dała swojej córce Kai, która jest początkującą modelką.

 • Kaia Gerber wymyśliła kolekcję dla Karla Lagerfelda

  Odzież, akcesoria, obuwie, biżuteria... W nowej kolekcji kapsułowej Karl Lagerfeld daje carte blanche młodej modelce Kai Gerber, która jest pomysłodawczynią kolekcji. Kaia jest zaliczana do najbardziej rozchwytywanych modelek, a ma zaledwie 16 lat.

 • Katarzyna Figura o dramacie rodzinnym

  Katarzyna Figura ma troje dzieci - dorosłego już syna Aleksandra z pierwszego małżeństwa z biznesmenem Janem Chmielewskim oraz nastoletnie córki Koko i Kaszmir, których ojcem jest amerykański producent filmowy - Kai Shoenhals.

 • Jak sobie radzą w Polsce? W piątek 26 stycznia w programie E-misja: Obcokrajowcy w tv.interia.pl porozmawiamy z Xu Kai - rodowitym Chińczykiem. Zapraszamy do oglądania!

 • Stanęła za nią murem

  Dorothy Morton przyleciała do Polski, by opowiedzieć przed sądem, co działo się w małżeństwie jej syna i polskiej gwiazdy. Zaszkodziła Kaiowi Schoenhalsowi?

 • Syn Cindy Crawford modelem w kampanii Balmain

  W wywiadzie dla "Vogue Australia" Cindy Crawford wyrażała swe obawy dotyczące kariery córki Kai Gerber, która ma już za sobą pierwsze doświadczenia w modelingu. Czy zacznie sie martwić i synem? Do Kai dołączył bowiem jej brat, Presley, który nie pogardził ofertą wystąpienia w prestiżowej kampanii reklamowej dla marki Balmain. 18-latek Presley Gerber to jedna z nowych twarzy kampanii Balmain na...

 • Oświadczył się na podium

  Ten dzień z pewnością pozostanie na długo w pamięci chińskiej skoczkini He Zi. Kilka minut po tym jak odebrała srebrny medal igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro, He Zi przyjęła również oświadczyny! Qin Kai, który także jest skoczkiem, po ceremonii wręczenia medali ukląkł przed swoją partnerką i rozpoczął przemowę. Wyraźnie zaskoczona sportsmenka po kilku chwilach uśmiechnięta kiwnęła głową...

Zdjęcia na temat: kai
Wideo na temat: kai
 • Wakacyjne plany Kai Śródki

  Kaja Śródka nie boi się podróżować z małym dzieckiem. Roczny synek Teodor będzie jej towarzyszył podczas tegorocznych wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Projektantka i jej partner zamierzają także zabrać syna nad polskie morze.

 • Domowy barszcz i gryczane naleśniki, czyli zdrowa kuchnia dla alergików

  Iwona Zasuwa na co dzień śpiewa w chórkach u Kai, a prywatnie jest mamą małego alergika. W kuchni "Dzień Dobry TVN" przygotowała idealne dania dla uczuleniowców. Na stole programu pojawiły się takie potrawy jak: błyskawiczny barszcz domowy, jednoskładnikowe naleśniki z białej gryki, surówka z kapusty z orientalną nutą oraz "mleczna" czekolada. Jak namówić dziecko do jedzenia jaglanki

Dyskusje na temat: kai