• Informacje na temat:

  jakie miejsca najlepiej odwiedzić

Artykuły na temat: jakie miejsca najlepiej odwiedzić
 • Najpiękniejsze miejsca na Malcie

  To prawdziwa wyspa skarbów i tajemnic. Tego miejsca i pirackich historii nie trzeba jednak szukać na Karaibach - całkiem blisko jest przecież Malta, której historia pomieściła pogańskie, krwawe kulty, Atlantów, piratów i rycerzy zakonnych. Zobaczcie na własne oczy.

 • Miejsca w Polsce, do których warto zboczyć z trasy jesienią

  ...i przyspieszanie oraz zatrzymania (np. na światłach). Co tracimy? Okazję by poznać fascynujące, niemal egzotyczne miejsca we własnym kraju. A przecież są sposoby na to, aby koszt związany z turystyką samochodową(...) z Rzeszowa do Krakowa). Po drugie - optymalizujmy dojazd (poniżej podpowiadamy, jaką trasa najlepiej dojechać do danej atrakcji). Po trzecie - skoro już musimy w trasie zapłacić za zakupy czy paliwo...

 • Żuławy. Miejsce pięknych pejzaży

  Okolice ujścia Wisły porównywano do Holandii i nazywano Krainą Tysiąca Wiatraków. Choć przetrwało ich tylko kilka, a pamięć o holenderskich osadnikach na Żuławach mocno się zatarła, grono zapaleńców chce ocalić od zapomnienia menonicką architekturę, kulturę i kuchnię. Żuławy są odkrywane na nowo. Aby je zrozumieć, najlepiej przyglądać się im jak dawni mieszkańcy – z wody.

 • Jakie zabiegi kosmetyczne polecane są dla osób z tłustą cerą?

  ...). Zaczynając od oczu, najpierw zmywamy makijaż, potem myjemy twarz żelem i (najlepiej) przegotowaną wodą. Linie kosmetyków oczyszczających do cery tłustej zawierają nierzadko składniki antybakteryjne(...) wykonać w domowym zaciszu jest zastosowanie maseczki. Specjalistyczne zabiegi dla tłustej cery W zależności od kondycji naszej cery, raz na 2/3 miesiące warto odwiedzić salon kosmetyczny...

 • Na wakacje do Serbii

  Serbię warto odwiedzić z wielu powodów. Każdy z nich jest tak samo dobry, żeby skorzystać z  tanich lotów do Belgradu  i przeżyć przygodę w miejscach,...

 • Wyspy Kanaryjskie: idealne na zimowe przesilenie

  Odkryj urok Wysp Kanaryjskich! Dlaczego cieszą się taką popularnością i na jakie atrakcje możesz liczyć podczas wyjazdu? Co warto wiedzieć i na jakie wydatki się przygotować, jeśli planujemy urlop na wyspach Kanaryjskich?

 • Małgorzata Kożuchowska: Tego o mnie nie wiecie

  Tylko "SHOW" zdradziła swoje sekrety. Okazuje się, że wcale nie jest taka grzeczna, jak się wydaje. Wiemy, od czego jest uzależniona i jakie ekstremalne doświadczenia ma na koncie.

 • Największe atrakcje Antwerpii

  Największy port w Europie, diamenty, Rubens, ale czy tylko ze względu na to warto odwiedzić Antwerpię? Miasto dostarczyć może więcej doznań i atrakcji niż inne miejsca w Europie.

 • Ten kraj jest niczym orientalny dywan pełen barw i wzorów. Fascynującą mozaikę znajdziemy nad wybrzeżem, gdzie czeka nas spotkanie z przeszłością i wspaniałymi zabytkami. Kiedy jechać? Najlepiej poza sezonem!

 • Dzień z życia Lankijki

  Sri Lanka to piękna wyspa leżąca na Oceanie Indyjskim. Jej walory turystyczne z roku na rok są coraz bardziej znane i cenione. Pachnące targi, piękne plaże i niezwykłe zabytki to miejsca, które przyciągają turystów. Wystarczy jednak zejść z dokładnie wyznaczonej trasy wycieczki i zobaczyć inny lankijski obraz. Marka Akbar zaprasza do odwiedzenia tradycyjnego, cejlońskiego domu i przyjrzenia się...