• Informacje na temat:

  jaka ulica łazienek

Artykuły na temat: jaka ulica łazienek
 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • 5 lat po tsunami. Jak dziś żyje się w Japonii?

  Ponad pięć lat temu w Japonii w ciągu jednego dnia zatrzęsła się ziemia, tsunami zniszczyło wschodnie wybrzeże wyspy, a w Fukushimie doszło do awarii elektrowni jądrowej. Wypadki te, określa się mianem jednej z największych katastrof naturalnych w historii. Tak wielkich, że z jej skutkami nie może poradzić sobie gospodarka świata. O tym, jak dziś wygląda życie na terenach dotkniętych tą tragedią opowiada Katarzyna Boni, autorka książki „Ganbare. Warsztaty umierania”.

 • Eko na co dzień: Jak naturalnie dbać o dom?

  Ekologiczne zasady służą nam w dwojaki sposób. Przede wszystkim chronimy zasoby naturalne i środowisko, czyniąc je miejscem przyjaznym dla życia, a co za tym idzie, stajemy się bardziej łaskawi dla swojego zdrowia, swoich bliskich i przyszłych pokoleń.

 • Regent Warsaw Hotel

  Regent Warsaw Hotel cieszy się uznaniem gości biznesowych, dyplomatów i turystów z całego świata. Usytuowany jest u zbiegu ulic Belwederskiej i Spacerowej, w okolicy malowniczych Łazienek Królewskich, zaledwie 20 minut jazdy od lotniska im. Fryderyka Chopina, 10 minut od Dworca Centralnego.

 • M jak miłość, O jak obsesja

  ...z łazienek wychodzą na podwórko, więc łatwo wyjść niepostrzeżenie. - "To damska!", krzyknęła jakaś dziewczyna. Inne kabiny były puste - wspomina Maciek. Wychodzi i widzi Ewę, jak pije z tamtym piwo przy(...) po powrocie. I włączył telewizor, TVN Meteo. Marta zagaduje: "Jesteś rolnikiem? Nie. Wybierasz się na narty? Nie. To po cholerę chcesz wiedzieć, jaka będzie jutro pogoda?!". - Wyć mi się chciało...

 • 5 muzeów, które musisz odwiedzić w Warszawie

  ...podzielone na 3 sekcje mieszkanie, ulica oraz bar ze sklepem. Normalny bilet kosztuje jedynie 8 zł, a ulgowy 5 zł, do tego możesz także wynająć na wycieczkę Fiata 126p.  Pamiętaj tylko, że w dzień tygodnia...

 • Tak jak w kinie

  Życie bywa bardziej zaskakujące niż film. Raz jest dramatem, raz farsą. Magda Mołek już wie, na czym polega komedia pomyłek, tylko że jej nie była śmieszna.

 • Wnuczek gania za Pokemonami. A co to?

  Szybko przekonałam się, że zainteresowanie Michała grą jest przesadne. Od córki dowiedziałam się, że zamiast jechać z nią po książki i zeszyty, cały dzień spędził biegając z telefonem po ulicach.

 • Katarzyna Grochola. Abonament na cuda

  ​Jeśli się nie wie, dokąd się idzie, trzeba zmienić ulicę - powiedział jej przypadkowo spotkany warszawski łazik. I to zdanie zainspirowało Katarzynę Grocholę do przewartościowania życia. Zaczęła też zbierać drobne historyjki, małe codzienne mądrości. Po latach uciułała ich na książkę "Pocieszki". Trafny tytuł, bo niesie dobrą energię! Znana pisarka mówi, że gdy ma się pogodny stosunek do losu, los się pięknie zrewanżuje.

 • Jak wam się podobam?

  ...czy głębszy dekolt robią większe wrażenie niż bikini latem. Gdy jest ciepło, na ulicach i plażach oglądamy mnóstwo kobiet w lekkich, skąpych strojach. I wymagania rosną. Dlaczego nie było różnic(...) i lakiery do paznokci powinny mieć barwę burgunda. Taka jest modna. A jaka najbardziej seksowna? Klasyczna czerwień, bez zmian. I bez względu na trendy. Na czym polega fenomen czerwonej pomadki, czy...