• Informacje na temat:

  jaka ulica łazienek

Artykuły na temat: jaka ulica łazienek
 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • 5 lat po tsunami. Jak dziś żyje się w Japonii?

  Ponad pięć lat temu w Japonii w ciągu jednego dnia zatrzęsła się ziemia, tsunami zniszczyło wschodnie wybrzeże wyspy, a w Fukushimie doszło do awarii elektrowni jądrowej. Wypadki te, określa się mianem jednej z największych katastrof naturalnych w historii. Tak wielkich, że z jej skutkami nie może poradzić sobie gospodarka świata. O tym, jak dziś wygląda życie na terenach dotkniętych tą tragedią opowiada Katarzyna Boni, autorka książki „Ganbare. Warsztaty umierania”.

 • Eko na co dzień: Jak naturalnie dbać o dom?

  Ekologiczne zasady służą nam w dwojaki sposób. Przede wszystkim chronimy zasoby naturalne i środowisko, czyniąc je miejscem przyjaznym dla życia, a co za tym idzie, stajemy się bardziej łaskawi dla swojego zdrowia, swoich bliskich i przyszłych pokoleń.

 • Regent Warsaw Hotel

  Regent Warsaw Hotel cieszy się uznaniem gości biznesowych, dyplomatów i turystów z całego świata. Usytuowany jest u zbiegu ulic Belwederskiej i Spacerowej, w okolicy malowniczych Łazienek Królewskich, zaledwie 20 minut jazdy od lotniska im. Fryderyka Chopina, 10 minut od Dworca Centralnego.

 • 5 muzeów, które musisz odwiedzić w Warszawie

  ...podzielone na 3 sekcje mieszkanie, ulica oraz bar ze sklepem. Normalny bilet kosztuje jedynie 8 zł, a ulgowy 5 zł, do tego możesz także wynająć na wycieczkę Fiata 126p.  Pamiętaj tylko, że w dzień tygodnia...

 • M jak miłość, O jak obsesja

  ...z łazienek wychodzą na podwórko, więc łatwo wyjść niepostrzeżenie. - "To damska!", krzyknęła jakaś dziewczyna. Inne kabiny były puste - wspomina Maciek. Wychodzi i widzi Ewę, jak pije z tamtym piwo przy(...) po powrocie. I włączył telewizor, TVN Meteo. Marta zagaduje: "Jesteś rolnikiem? Nie. Wybierasz się na narty? Nie. To po cholerę chcesz wiedzieć, jaka będzie jutro pogoda?!". - Wyć mi się chciało...

 • Tak jak w kinie

  Życie bywa bardziej zaskakujące niż film. Raz jest dramatem, raz farsą. Magda Mołek już wie, na czym polega komedia pomyłek, tylko że jej nie była śmieszna.

 • Wnuczek gania za Pokemonami. A co to?

  Szybko przekonałam się, że zainteresowanie Michała grą jest przesadne. Od córki dowiedziałam się, że zamiast jechać z nią po książki i zeszyty, cały dzień spędził biegając z telefonem po ulicach.

 • Jak wam się podobam?

  ...czy głębszy dekolt robią większe wrażenie niż bikini latem. Gdy jest ciepło, na ulicach i plażach oglądamy mnóstwo kobiet w lekkich, skąpych strojach. I wymagania rosną. Dlaczego nie było różnic(...) i lakiery do paznokci powinny mieć barwę burgunda. Taka jest modna. A jaka najbardziej seksowna? Klasyczna czerwień, bez zmian. I bez względu na trendy. Na czym polega fenomen czerwonej pomadki, czy...

 • Na własnej skórze: Cudowny relaks w Le Spa

  Oaza w centrum wielkiego miasta? Tak, to jest możliwe, ale zacznijmy od początku. W piękne, słoneczne kwietniowe przedpołudnie, po bardzo ciężkim tygodniu, dotarłam na ulicę Mokotowską 55 w Warszawie. Miałam nadzieję, że przekraczając próg salonu medycyny estetycznej Le Spa, trafię do oazy spokoju, a moja twarz nabierze blasku.