• Informacje na temat:

  jaka pogoda w niedzicy

Artykuły na temat: jaka pogoda w niedzicy
 • Czarnogóra: Dzikie piękno gór

  Starożytne miasteczka, malownicze zatoki i piękne plaże czarnogórskiej riwiery zachwycają, ale by odkryć magnetyzujące i dzikie piękno tego górzystego kraju, warto ruszyć w głąb lądu.

 • Ostatnie dzikie plaże. Słowiński Park Narodowy

  Możemy być z niego dumni. Tutejsza przyroda to unikat na skalę europejską. Takich plaż i widoków nie zapewnią ci popularne kurorty we Włoszech czy Grecji.

 • Ostatnie dzikie plaże. Słowiński Park Narodowy

  Możemy być z niego dumni. Tutejsza przyroda to unikat na skalę europejską. Takich plaż i widoków nie zapewnią ci popularne kurorty we Włoszech czy Grecji.

 • Jak zimą dbać o nogi?

  Sprawdź, co warto robić o tej porze roku dla kończyn, by zapobiec nasileniu dolegliwości związanych z osłabionym krążeniem żylnym, a także niekorzystnymi zmianami w stopach. Oto proste, pomocne sposoby na każdy dzień.

 • Dotrzyj bezpiecznie! Bezpieczeństwo w górach – jak zachowywać się na szlaku

  ...pogody i to nie tylko na planowany czas wycieczki. Musisz wiedzieć jaka pogoda była w ostatnich dniach. Dlaczego? Bo nawet, gdy świeci słońce i nic nie zapowiada opadów, to wczoraj lub przedwczoraj(...) i niespodziewane zmiany pogody w górach. Pogoda psuje się tu zwykle we wczesnych godzinach popołudniowych. Dobrze więc już w tym czasie mieć większość trasy za sobą. Należy też zachować zapas czasu...

 • Jak wzmocnić organizm po zimie

  O tej porze roku możemy odczuć spadek energii i osłabienie. Mamy na to radę! Wystarczy sięgnąć po naturalne leki, aby szybko stanąć na nogi.

 • Co trzeba wiedzieć jadąc do Namibii

  Namibia jest państwem pełnym kontrastów i pięknych dzikich, niezadeptanych przez turystów, pejzaży. Pustynne przestrzenie tego kraju są cenione przez amatorów bezpośredniego kontaktu z naturą oraz... offroadu. Nie zawiedzie też miłośników pięknej pogody - średnio 300 dni w roku jest tu słonecznych!

 • Jedziemy na Mazury. Co tam musisz zobaczyć?

  ...: Wypożyczenie 2-osobowego kajaka na dzień kosztuje 40 zł, 3-osobowego 50 zł, a 4-osobowego kanoe 60 zł. Spływ pychówką: 25 zł od osoby. Spacerem po mieście Mikołajki i nie tylko Perła Mazur...

 • ...zjemy crema catalana – zaordynowałam. Rano ruszyliśmy w Pireneje. Pogoda była piękna, świeciło słońce i krajobraz mienił się jesien nymi kolorami. Jechaliśmy górami i dolinami. Mijaliśmy wsie...

 • Najlepsze plaże Portugalii

  W Polsce pogoda staje się już chłodniejsza, zatem miłośnicy błogiego plażowania zaczynają z tęsknotą zerkać w kierunku cieplejszych kierunków turystycznych. Dobrym miejscem na tego typu odpoczynek jest Portugalia. Kraj ten może się pochwalić 315. plażami i 17. przystaniami, którym przyznano Błękitną Flagę (Blue Flag), czyli oznaczenie gwarantujące czystość i bezpieczeństwo tych miejsc. Jeśli doda...