• Informacje na temat:

  jaka pogoda piła

Artykuły na temat: jaka pogoda piła
 • Gdy pogoda nas wykańcza

  Im jesteśmy starsi, tym wrażliwsi na wpływ aury, zwłaszcza późną jesienią i wczesną wiosną. Co z tym zrobić?

 • Gdy szkodzi ci... pogoda

  ...układu krążenia, np. nadciśnienie tętnicze czy niewydolność serca. Jeśli do nich należysz, pogoda wyżowa ci nie służy. Niekorzystnie działają zwłaszcza wysokie temperatury, bo powodują rozszerzenie naczyń(...) najpierw złagodzić stres, który wywołuje u ciebie zła pogoda. Wybierz się do kina, na zakupy, do fryzjera - spędź trochę czasu tam, gdzie nie będziesz słyszała odgłosów wiatru. Zaspokój głód...

 • Gdy głowa boli przez pogodę...

  Z wiekiem stajemy się coraz bardziej wrażliwe na panujące warunki atmosferyczne. Sprawdźmy, jaka aura szczególnie nam nie służy i dlaczego, a także, jak sobie poradzić z wywołanymi przez nią dolegliwościami.

 • Masz niskie ciśnienie? Pij wodę, zamiast kawy rób przysiady i masuj stopy

  Niektórym na zmianę pogody obniża się ciśnienie. Podwyższa je chociażby masaż stóp, przysiady, które działają jak filiżanka kawy oraz picie wody - przekonuje fizjoterapeuta Marek Flis. Z kolei dr Jadwiga Górnicka poleca tabletki z wyciągiem z konwalii.

 • W dobrej formie mimo złej pogody

  Mało kto może pochwalić się teraz idealną kondycją. Wiadomo – pogoda... Ale są sposoby, by poprawić swoje samopoczucie, nawet jeśli należymy do osób szczególnie wrażliwych, tzw. meteopatów.

 • Wpływ pogody na samopoczucie

  Pogoda ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie fizyczne i psychiczne. Zimowa aura – mróz, wiatr, wilgoć – jest szczególnie dokuczliwa dla osób przewlekle chorych.

 • Jak dodać blasku zmęczonej cerze?

  ...​Okres zimowy to dla naszej skóry prawdziwe wyzwanie, wszak uboga dieta i zmienna pogoda mocno dają jej w kość. Jak pomóc cerze wrócić do formy? Najlepiej naturalnie!

 • Jak zdrowo przeżyć wakacje...

  Wakacje w pełni. Warto wrócić z nich wyłącznie z dobrymi wrażeniami, więc przypominamy, jakie zasady w tym pomagają.

 • Jak złagodzić objawy menopauzy

  Klimakterium to naturalna kolej rzeczy w życiu każdej kobiety. Nie trzeba się go obawiać, ale nie można też mu się biernie poddawać. Właśnie teraz trzeba bardziej o siebie zadbać, by zachować dobrą formę i pogodę ducha.

 • Daj skórze pić!

  Nawilżanie jest podstawowym zabiegiem pielęgnacji skóry i skutecznym sposobem na zachowanie jej pięknego wyglądu. Niestety czynniki zewnętrzne takie jak słońce, wiatr czy mróz szybko wysuszają skórę w efekcie czego traci ona swoją elastyczność i jędrność. O nawilżanie należy dbać przez cały rok, warto jednak o nim szczególnie pomyśleć jesienią kiedy jesteśmy już po letnich kąpielach słonecznych a przed sezonem grzewczym i falą kapryśnej, zimowej pogody.