• Informacje na temat:

  jak znaleźć parking

Artykuły na temat: jak znaleźć parking
 • Rodzinnie, tanio, bez tłumów – gdzie znaleźć takie miejsce na wakacje?

  Na myśl o planowaniu wakacji (najwyższa pora!), ogarnia cię lekkie przerażenie. Gdzie zabrać rodzinę, by nie spędzać urlopu wśród głośnych tłumów, na zatłoczonej plaży? I jak nie wydać na taki wyjazd majątku? Podpowiadamy!

 • Samochód do jazdy w mieście: Jak znaleźć idealny?

  ...parkingach, możemy po prostu zapomnieć o nieustannym operowaniu sprzęgłem, dzięki czemu oszczędzamy sobie stresu i fatygi. Zobacz jak redakcja testuje samochód do jazdy w mieście Artykuł powstał(...) samochodu mają jeszcze jedną, niezmiernie ważną z punktu widzenia ekonomicznej jazdy, zaletę. Potężne gabaryty (jak w przypadku SUV-ów i samochodów terenowych) wymagają znacznie większej wydajności...

 • Świąteczne zakupy - jak załatwić wszystko sprawnie i bez stresu

  Świąteczny szał. Pogoń za prezentami dla najbliższych, korki na ulicach, tłumy w centrach handlowych, brak wolnych miejsc parkingowych. Jak wcielić się w rolę Świętego Mikołaja by była ona przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem? Jak zorganizować zakupy by nie zabrały nam zbyt wiele czasu? Eksperci firmy SkyCash podpowiadają jak perfekcyjnie zaplanować zakupy świąteczne.

 • Jak wybrać nocleg w Rzymie?

  ..., które prowadzone są przez rodziny - można poczuć się jak w domu.  Przestronne apartamenty są zlokalizowane raczej w odleglejszych dzielnicach. W centrum brakuje też parkingów, więc jeśli zamierzacie(...)Włoski standard Jedno trzeba przyznać Włochom - potrafią zaskoczyć stylem! Tyczy się to nie tylko hoteli, ale też restauracji i jakości posiłków. Wybierając odpowiedni hotel w Rzymie możecie być...

 • Miejsca w Polsce, do których warto zboczyć z trasy jesienią

  Nieważne, w którym kierunku zmierzasz. Nieważne, w jakim celu. Kiedy jesteś w trasie po Polsce jesienią, warto zboczyć z utartych autostradowych szlaków. Można dzięki temu znaleźć wyjątkowe doświadczenia.

 • Najlepsze plaże Portugalii

  Ze względu na długą linię brzegową, Portugalia posiada setki różnorodnych plaż: od piaszczystych kąpielisk, przez urocze zatoczki, po odludne miejsca w pobliżu dzikiej przyrody. Można tu także znaleźć tętniące życiem kurorty, plaże dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych czy spoty będące wyzwaniem dla surferów.

 • Jeden SMS

  W piątek wieczorem odebrałam Tatę i Zośkę z lotniska, które najpierw objechałam dookoła 2 razy, gdyż nie mogłam znaleźć wjazdu na mój ulubiony parking...

 • Gdzie zorganizować wesele? Sprawdzamy sale weselne i nie tylko

  Organizacja wesela to trudny proces, który wymaga przemyślenia, zaangażowania, a przede wszystkim czasu. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej młodej pary i wszystko musi być zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak więc rozpocząć organizację wesela?

 • Wypiękniał Wrocław w ostatnich latach. Oj, wypiękniał. Dla kogoś takiego jak ja, kto nie był tu 10 lat, dzisiejszy wygląd miasta jest szokujący. Dzisiaj pospacerujemy po Ostrowie Tumskim.

 • ZAKOCHAŁAM SIĘ W TOBIE APULIO!!!

  Tego lata miałam okazję zwiedzić jeden z najpiękniejszych, chociaż nie tak popularnych jak Toskania czy Lazio regionów Włoch, a mianowicie Apulię położoną w południowo-wschodniej częsci półwyspu, wzdłuż wybrzeża Adriatyku i... zakochałam się!