• Informacje na temat:

  jak wygląda funt

Artykuły na temat: jak wygląda funt
 • Brytyjska księżna jak dziewczyna z sąsiedztwa

  Mieszka w pałacu i posiada wartą miliony funtów garderobę, a jednak zdaje się być tą samą dziewczyną, do której świat zapałał sympatią, gdy tylko zaczęła spotykać się z następcą tronu. Osoba z otoczenia Meghan Markle potwierdza, że prywatnie jest ona "pełna wdzięku i urocza".

 • Rodzinka.eu, czyli jak to się robi w Europie

  Jak z trójką synów Marcie i Maćkowi żyje się w Szwecji. Jakie problemy ma samotna matka w Niemczech. Jak we Francji radzi sobie wielodzietna rodzina, w której matka i ojciec są bez pracy. Na jaką pomoc Włoch mogą liczyć Marco i Laura, którym urodził się trzeci syn. "Twój STYL" sprawdza, jak rodziny wspiera się w rozwiniętych krajach Europy. Sprawa, jak wiemy, aktualna.

 • Jak przygotować się do emerytury?

  ...o świetnym prywatnym funduszu inwestycyjnym. Zysk miał być niebagatelny, bo aż 20 proc. w skali roku, a lokaty krótkie, najwyżej trzymiesięczne. Wszystko wyglądało wspaniale. Zbyt wspaniale, jak się(...) czasach człowiek powinien liczyć tylko na siebie. I ewentualnie na rodzinę. - Mój syn Czarek przekonał mnie, że pora zatroszczyć się o własną przyszłość. Im prędzej, tym lepiej. Ani się obejrzę, jak...

 • Książę szaleje po rozstaniu?

  Książę Harry najwyraźniej szuka sobie zajęcia po rozstaniu z Cressidą Bonas. Jak donosi The Mirror, niedawno chciał kupić knajpkę za 650 tys. funtów. Tymczasem Bonnas imprezuje z… rodziną królewską.

 • Barbara Hulanicki: Moda w czasach braku umiaru

  Ludzie kupują ubrania bezmyślnie. Zamawiają rzeczy, nie zastanawiając się, czy pasują do tego, co mają w szafie. Robią zakupy bez pomysłu i dlatego każdą rzecz mają z innej bajki. Dlatego to wszystko wygląda teraz tak koszmarnie - tłumaczy Barbara Hulanicki - kobieta, która odmieniła oblicze mody.

 • Kardashian chce podarować córce samochód

  Wygląda na to, że u Kardashianów szykują się święta w wersji „na bogato”. „Daily Mail” donosi, że Kim i Kanye planują podarować swojej kilkunastomiesięcznej córeczce samochód. A to tylko jeden z wielu prezentów…

 • Jersey - bogata wyspa z łagodnym klimatem

  Dzięki kaprysowi historii ta niewielka wyspa jest jak pryszcz na nosie dwóch wielkich krajów.

 • Adele chciałaby napisać powieść

  Twórczyni hitu "Someone Like You" wyznała, że chciałaby nauczyć się, jak napisać powieść, jednak przyznała, że nie wie jeszcze, jaki temat chciałaby poruszyć w swojej książce.

 • Adele ma głos

  Nie szokuje jak Lady Gaga. Nie wygląda jak Beyoncé. A mimo to jest dziś największą sensacją świata popkultury. Zdobyła niedawno sześć statuetek Grammy i tytuł najlepszej brytyjskiej wokalistki roku. O tym, jak wychowywana w robotniczej dzielnicy Londynu przez samotną matkę Adele pokonała kompleksy i podbiła serca milionów fanów, opowiada Caroline Sanderson, autorka jej pierwszej biografii.

 • Seks z ogłoszenia

  ..."Francuz w gumce funtów 30", "Za godz. bierzemy 60 funtów. Usługa obejmuje zbliżenie intymne i francuza z zabezpieczeniem. Cała noc od 23.00 do 6.00 - 300 funtów. Za dojazd ty pokrywasz koszty. Jeśli masz ochotę przyjechać z kolegą i zostać całą noc, możemy pójść ci na rękę i wtedy zapłacicie nie 600, a 500 funtów. Po trzech godzinach jest upust. Jeśli masz ochotę być pierwszym klientem, to...