• Informacje na temat:

  jak stać się wampirem

Artykuły na temat: jak stać się wampirem
 • Energetyczne wampiry

  Tak naprawdę nastały teraz czasy, kiedy temat wampiryzmu stał się bardzo modny wśród młodzieży.

 • Toksyczna przyjaźń: Jak ją zerwać?

  Kiedy bliska relacja zaczyna ci ciążyć, najlepiej ją zakończyć. Ale to nie zawsze jest proste... Dowiedz się, co zrobić, by uwolnić się od kłopotliwej znajomości.

 • Nina Majewska-Brown w ciągu roku kompletnie zmieniła swoje życie. Właśnie wydała swoją trzecią książkę Jak się nie zakochać i przebojem wdarła się na listy bestsellerów. Sprzedała już ponad 20 000 książek, co jak na debiutantkę jest znakomitym wynikiem. Przez kilkanaście lat pracowała w marketingu w różnych poznańskich wydawnictwach, jej ostatnim promocyjnym dzieckiem była saga o wampirach...

 • Kiedy regularnie staję na macie, w moim życiu wszystko samo doskonale się układa

  Dziennikarka, tłumaczka, coacherka, a także matka... Jak odnaleźć w tym siebie? W rozmowie z Agnieszką Passendorfer, autorką książki "13 lekcji jogi", dowiadujemy się, czym jest joga, w jaki sposób zmienia ludzi oraz co ma wspólnego z pogonią za szczęściem.

 • Kulisy Hollywood: Tak się robi muzykę do filmu

  Wyszedł z kina zszokowany. Ta scena, w której Michael Corleone staje jak rażony piorunem na widok przyszłej żony... Przecież to tak samo jak w wypadku jego i Baśki, kiedy zobaczył ją wtedy na schodach... - tak kompozytor Wojciech Kilar wspominał seans "Ojca chrzestnego". Był pod wielkim wrażeniem twórczości Francisa Forda Coppoli, kiedy przyszła pewna propozycja.

 • Jesienią doładuj się energią i złap dobry nastrój

  Co roku to samo, im krótszy dzień, tym mniej masz chęci do życia. Wcale nie musi tak być! Jeśli dobrze się przygotujesz, zmienisz tę smutną porę roku w aktywną i pełną kolorów.

 • Wampirzy lifting - sposób na wieczną młodość

  Czy na etapie powstawania historii o wampirach nasi przodkowie wiedzieli już, jaka siła kryje się w ludzkiej krwi? To dzięki niej wampiry mogły zachować wieczną młodość i okazuje się, że krew - a właściwie osocze bogatopłytkowe - jest świetnym eliksirem młodości również dla nas. Nic więc dziwnego, że wampirzy lifting, chociaż brzmi trochę strasznie, to staje się coraz bardziej popularnym...

 • Jak nasz Paweł podbił Hollywood

  ...dziecko wielokrotnie spędzał u nich wakacje. Świetnie rozumie po polsku, trochę gorzej mówi. - Gdybym pozostał w kraju przez miesiąc, mój polski stałby się na tyle dobry, że mógłbym zagrać w ojczystym(...). Przyjechał na zaproszenie kompozytora Jana A.P. Kaczmarka, by przyjąć rolę ambasadora Festiwalu Transtlantyk (Poznań 05-13 VIII). Towarzyszyła mu piękna żona, aktorka Torrey DeVitto, z którą ożenił się 17 IV...

 • Traktuję męża jak króla...

  ......bo jestem jego księżniczką - mówi Małgorzata Socha.

 • Zaczęła pisać w wieku 9 lat. Teraz jest milionerką

  Jako piętnastolatka zaczęła publikować on-line swoją pierwszą książkę. Teraz ma 19 lat, na koncie wydanie bestsellera i miliony funtów. O swoim przepisie na sukces opowiada Abigail Gibbs, autorka ksiażki "Mroczna Bohaterka. Kolacja z wampirem".