• Informacje na temat:

  jak spędzić urlop warszawa

Artykuły na temat: jak spędzić urlop warszawa
 • Pomysły na letni urlop

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • Jak podróżować odpowiedzialnie?

  Spędzenie kilku miesięcy w buszu czy na pustyni oducza człowieka konsumpcjonizmu - mówi PAP Life Tomasz Michniewicz, podróżnik, dziennikarz, jeden ze zdobywców nagrody Esencja Natury. Odbierając wyróżnienie, podkreślał jak ważne jest odpowiedzialne poznawanie świata.

 • Pomysły na letni urlop

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • Blue Monday pełen Słońca? Tylko w Warszawie!

  ...brytyjskiego psychologa Cliffa Arnalla. Opracował on wzór matematyczny, uwzględniając przy tym czynniki takie jak: krótki dzień, brak słońca, zbyt wysokie wymagania związane z postanowieniami noworocznymi, poświąteczne zobowiązania finansowe. Dodajmy do tego świadomość, że na horyzoncie zamiast urlopu, jawi się kolejny poniedziałek i wyjdzie nam przepis na najsmutniejszy dzień. Co zrobić, by Blue...

 • To trochę historia jak z bajki

  ...wyjeżdżacie? - Nie jestem tradycjonalistką, nie jesteśmy też praktykującymi katolikami, a rodzina jest wyrozumiała. Wiedzą, jak ciężko harujemy i że to jedyny czas, kiedy mamy możliwość spędzić urlop po(...) wystawianych w różnych miejscach stolicy przez TR Warszawa - red.), za co jestem Grzegorzowi Jarzynie wdzięczna do dziś. Wzięłam urlop dziekański, a potem dostałam etat w TR i jestem tam do chwili obecnej...

 • Jak zmieniłam swoje życie

  ...jest bardzo zadowolona, że jest jej dobrze. Ale z drugiej strony strasznie tęsknię!". Z małym Maksem stara się spędzić jak najwięcej czasu: "Po narodzinach synka bardzo szybko wróciłam do pracy, bo(...) przeprowadziła w swoim życiu.  Nowy początek "Niedawno zostałam dziewczyną ze wsi - wyprowadziłam się na Wawer (śmiech). Przyjeżdża się tam i ma się wrażenie, że to już nie Warszawa. Jest cicho...

 • Jak najlepiej dojechać do Belgii?

  Marzysz o wakacjach w kraju czekolady, lecz nie wiesz, jak najszybciej i najwygodniej do niego dotrzeć? Przygotowaliśmy kilka propozycji, dzięki którym wycieczka do Belgii stanie się tylko i wyłącznie przyjemnością. Nieważne czy planujemy tylko weekendowy wypad czy kilkutygodniowy urlop - nasze sposoby na tanie i przyjazne podróżowanie sprawdzą się w każdej sytuacji!

 • Jak przygotować się do podróży do Teheranu?

  Jeszcze do niedawna Iran funkcjonował jako czarna plama na mapie turystycznych eskapad. Tymczasem liczba zagranicznych wycieczek do Teheranu błyskawicznie rośnie. Brytyjski "The Guardian" umieścił niedawno Iran na liście najlepszych miejsc na spędzenie urlopu. Zasłużenie?

 • Urlop: razem czy osobno?

  A może by tak urlop inny niż zwykle? Podzielić go na pół, część spędzić oddzielnie, odpocząć od siebie, coś przemyśleć, naprawić, zatęsknić, a po powrocie cieszyć się sobą na nowo!

 • Jak cieszyć się z flirtu na żywo i w sieci?

  .... Bo ostatnia rzecz, która mi przyszła do głowy, to podrywanie jego żonatego brata i ojca! Flirt kojarzy się Basi, podobnie jak większości z nas, z uwodzeniem. Bywa utożsamiany z chęcią zaciągnięcia do ołtarza lub co najmniej do łóżka, otwartością na intymne sam na sam. Jednak jak wynika z badań Davida Henningsena, profesora komunikacji na Uniwersytecie Northern Illinois, erotyczne zamiary to...