• Informacje na temat:

  jak spędzić urlop w warszawie

Artykuły na temat: jak spędzić urlop w warszawie
 • Pomysły na letni urlop

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • Pomysły na letni urlop

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • Jak podróżować odpowiedzialnie?

  Spędzenie kilku miesięcy w buszu czy na pustyni oducza człowieka konsumpcjonizmu - mówi PAP Life Tomasz Michniewicz, podróżnik, dziennikarz, jeden ze zdobywców nagrody Esencja Natury. Odbierając wyróżnienie, podkreślał jak ważne jest odpowiedzialne poznawanie świata.

 • Blue Monday pełen Słońca? Tylko w Warszawie!

  ...brytyjskiego psychologa Cliffa Arnalla. Opracował on wzór matematyczny, uwzględniając przy tym czynniki takie jak: krótki dzień, brak słońca, zbyt wysokie wymagania związane z postanowieniami noworocznymi, poświąteczne zobowiązania finansowe. Dodajmy do tego świadomość, że na horyzoncie zamiast urlopu, jawi się kolejny poniedziałek i wyjdzie nam przepis na najsmutniejszy dzień. Co zrobić, by Blue...

 • Urlop: razem czy osobno?

  A może by tak urlop inny niż zwykle? Podzielić go na pół, część spędzić oddzielnie, odpocząć od siebie, coś przemyśleć, naprawić, zatęsknić, a po powrocie cieszyć się sobą na nowo!

 • Jak zmieniłam swoje życie

  ...jest bardzo zadowolona, że jest jej dobrze. Ale z drugiej strony strasznie tęsknię!". Z małym Maksem stara się spędzić jak najwięcej czasu: "Po narodzinach synka bardzo szybko wróciłam do pracy, bo(...) siostry pierwszego dnia urlopu telefon wpadł do morza. Zero kontaktu ze światem przez dwa tygodnie! Nikt do niego nie dzwonił, niczego od niego nie chciał. Ideał wakacji. Do tego dążymy!". Całkiem nowa ja...

 • Jak najlepiej dojechać do Belgii?

  Marzysz o wakacjach w kraju czekolady, lecz nie wiesz, jak najszybciej i najwygodniej do niego dotrzeć? Przygotowaliśmy kilka propozycji, dzięki którym wycieczka do Belgii stanie się tylko i wyłącznie przyjemnością. Nieważne czy planujemy tylko weekendowy wypad czy kilkutygodniowy urlop - nasze sposoby na tanie i przyjazne podróżowanie sprawdzą się w każdej sytuacji!

 • Jak przygotować się do podróży do Teheranu?

  Jeszcze do niedawna Iran funkcjonował jako czarna plama na mapie turystycznych eskapad. Tymczasem liczba zagranicznych wycieczek do Teheranu błyskawicznie rośnie. Brytyjski "The Guardian" umieścił niedawno Iran na liście najlepszych miejsc na spędzenie urlopu. Zasłużenie?

 • Jak cieszyć się z flirtu na żywo i w sieci?

  Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. - Obserwując, jak ludzie flirtują w internecie, wyłoniliśmy 10 różnych sposobów, m.in.: namawianie, podkreślanie wspólnych zainteresowań, komplementy. Co(...). Bo ostatnia rzecz, która mi przyszła do głowy, to podrywanie jego żonatego brata i ojca! Flirt kojarzy się Basi, podobnie jak większości z nas, z uwodzeniem. Bywa utożsamiany z chęcią zaciągnięcia...

 • M jak miłość, O jak obsesja

  Marta chciałaby być chipem w mózgu męża - wiedziałaby, co myśli, widząc inną kobietę. Kinga marzy, by dziewczyny chodziły w czadorach. Narzeczony nie mógłby patrzeć, jak faluje im biust. Maciek po prostu wie, że Ewa go zdradza. Więc szuka śladów: w telefonie, w komputerze, na jej ubraniu. Zazdrość, choć podobno płynie z miłości, może ją zniszczyć.

Dyskusje na temat: jak spędzić urlop w warszawie
 • Re: Zamość - renesansowa perła na Roztoczu

  Fakt do Zamościa jedzie się o 1 godz. dłużej, ale jak mam jechać na urlop do jakiejś dziury typu Kazimierz bo mam 1 godz. bliżej to ja wolę godzinę dłużej jechać ale spędzić fajny kilkudniowy urlop w Zamościu. Ps: ja codziennie ponad godzinę jeżdżę w Warszawie do pracy zjednej dzielnicy do innej, to są dopiero korki i dojazd.