• Informacje na temat:

  jak się ubrać nad morze

Artykuły na temat: jak się ubrać nad morze
 • Jak zostaje się stulatką?

  ...​Japonki żyją najdłużej ze wszystkich kobiet na świecie. Jaki sekret mają tamtejsze seniorki? - Nie ma sekretu! Żyję normalnie - mówi 99-letnia Haru Miyagi. Co znaczy normalnie, gdy nie ma się emerytury, na śniadanie je się sfermentowaną soję, a na obiad wodorosty? Postanowiłem sprawdzić, jak żyją najstarsze mieszkanki Okinawy. A nawet z nimi zatańczyć.

 • Jak przeżyć urlop i się nie pokłócić

  Czekamy z utęsknieniem na te dwa tygodnie wakacji. Staramy się zawsze pojechać z dziećmi nad morze. I za każdym razem jest tak samo.

 • W co się ubrać na koniec świata?

  W redakcji Styl.pl hołdujemy regule, że cokolwiek by się działo, zawsze trzeba wyglądać dobrze. Zwłaszcza w przełomowych momentach i podczas wyjątkowych wydarzeń. A koniec świata to okazja nie byle jaka. Wszak "zdarza się" tylko raz na kilka lat.

 • Najpiękniejszy fragment polskiego wybrzeża w mroźnej scenerii prezentuje się jeszcze bardziej efektownie niż latem. Warto tu przyjechać, dopóki morze nie zabrało kolejnych jego fragmentów…

 • Jak poprawić równowagę

  Już po 30-stce twój zmysł równowagi może się pogarszać, co stanowi zagrożenie dla twojego układu kostnego. Oto najlepsze sposoby na poprawę równowagi!

 • Młodości nabiera się z wiekiem

  Nie ma w Polsce lepszego aktora – mówił o niej Andrzej Wajda. Teresa Budzisz-Krzyżanowska po wypadku samochodowym porusza się z trudem, ale wciąż gra. I z optymizmem patrzy w przyszłość.

 • Jaką zapobiec nawracającym infekcjom dróg moczowych?

  Zawsze w czasie wakacyjnego pobytu nad Bałtykiem przytrafia mi się zapalenie pęcherza. Czy mogę temu jakoś zapobiec?

 • Wolność? Brama się otwiera i wychodzimy

  ...pamiętających koszmar obozu. - Zamiast uciekać jak najdalej od obozu, potulnie doń wróciłyśmy.

 • Jak pozować do uśmiechniętego zdjęcia

  ...54 proc. kobiet przyznaje, że są najsurowszymi krytykami swojego wyglądu. 6 na 10 twierdzi, że gdy patrzy w lustro, uważa się za zbyt grube. Co piąta nie jest zadowolona z tego, co widzi w lustrze. Dlatego właśnie nie umiemy też pozować dobrze do zdjęć, z których często jesteśmy niezadowolone. Czas to zmienić!

 • Jak uniknąć ataku pyłków i grzybów

  W góry czy nad morze? Najlepiej uciec przed chorobą, wybierając się za granicę, do innej strefy klimatycznej czy na rejs po otwartym morzu. Dla alergika bezpieczny jest również wyjazd nad morze, pod warunkiem oczywiście, że spędzi go nad wodą, a nie tylko w miejscowości nadmorskiej. Wiatr wiejący od morza znacznie obniża tam stężenie pyłków w powietrzu. W dodatku nadmorskie powietrze nasycone...

Dyskusje na temat: jak się ubrać nad morze
 • Re: Znajdę w sieci miłość?

  ostrożna i nie dałam się na to nabrać. Spotkałam się z jednym, drugim, trzecim mężczyzną ale kończyło się na jednej randce. Potem wyjechałam latem nad morze do pracy. W czasie pobytu tam nie miałam czasu na przeglądanie internetu więc do sympatii też nie zaglądałam. Wogóle już po powrocie chciałam wypisać się z tej strony. Nie widziałam sensu pozostania tam. Po przyjeździe z nad morza otworzyłam