• Informacje na temat:

  jak jest madryt po angielsku

Artykuły na temat: jak jest madryt po angielsku
 • Co wiemy o Gibraltarze, egzotycznym rywalu naszej reprezentacji piłkarskiej? Jest najmniejszą, ale dzielnie opierającą się zmianom na mapie świata angielską...

 • Będzie jak zechcę

  ...zdjęcia w laptopie. - Myślę, że w każdej chwili mogłabym rzucić wszystko i wyjechać na dłużej. Do Indii, do Meksyku, do Tajlandii. Tak jak ludzie z jej pokolenia ma poczucie, że nic nie jest na stałe. Od(...) Zelandii, od kilkunastu dni jest w Polsce. Na pytanie, kim jest z zawodu, zastanawia się, jak to określić. - Co wpisujesz w CV? - Moje agentki nie chcą CV. Dla poważnych firm ważniejsza jest witryna...

 • To nie jest jeszcze mój czas!

  ..."Bycie modelką wcale nie jest łatwym zajęciem" - mówi Ilona Felicjańska. Modelka zdradza tajemnice świata modelingu, opowiada także o własnej drodze na wybieg.

 • Julio Iglesias: O jego miłosnych podbojach krążyły legendy

  ...​Julio Iglesias w całej karierze zdobył ponad 2600 złotych i platynowych płyt, a jeszcze więcej miał ponoć kochanek. Do tego tematu podchodzi z humorem: - A to rachunki do 1976 r.! Do 2014 r. musiało być ich już jakieś 20 tysięcy - twierdzi. Nie prowadzi rejestru swoich podbojów, bo, jak mówi, wcale nie było ich tak wiele.

 • David Beckham: Czarujący i w okularach

  Jednym z pokaźnych źródeł dochodów angielskiego piłkarza Davida Beckhama są lukratywne kontrakty reklamowe. Gwiazdor Realu Madryt podpisał ostatnio, a dokładnie mówiąc przedłużył, kolejny z nich.

 • Robbie wielbi Davida

  Robbie Williams, popularny angielski wokalista, ma obsesję na punkcie swego rodaka, słynnego piłkarza Davida Beckhama. Jak pisze dziennikarz Chris Heath w nowej biografii byłego członka zespołu Take That, wokalista uzależnia nawet długość własnych włosów od aktualnej fryzury gwiazdora Realu Madryt.

 • Jedna gwiazda wystarczy

  Ja nie przepadam za udzielaniem wywiadów, za występowaniem w telewizji. Jakoś nigdy mnie do tego nie ciągnęło. Zresztą jak piłkarz udziela wywiadu, to jakoś to wygląda, ale jego żonę zawsze pytają o pierdoły, np. co mąż lubi jeść - mówi Mirella Dudek, żona Jerzego Dudka w rozmowie z Krzysztofem Materną.

 • Córka fryzjerki

  Hiszpanka, która podbiła Hollywood. Jaka jest najpiękniejsza aktorka świata?

 • Ireneusz Krosny: Liczy się gest

  Trzysta rozbawionych osób śledzi każdy ruch człowieka na scenie. W pierwszej części spektaklu mim Ireneusz Krosny jest taki, jakiego znamy. Czarny, obcisły strój, figlarne miny, zwinne ruchy. W drugiej w cywilnym stroju rozpoczyna... wykład. Jakaś pani szepcze: „Pierwszy raz widzę go w normalnym ubraniu”. „To on mówi?”, dziwi się chłopak w rzędzie obok. Mówi! A publika słucha każdego słowa.

 • Mario Vargas Llosa - pisarz boomu

  Pisarz, dziennikarz, polityk, skandalista. Człowiek, który Gabrielowi Garcíi Márquezowi wymierzył potężny cios w twarz. Mario Vargas Llosa, laureat literackiej nagrody Nobla, jest co najmniej tak barwną postacią, jak bohaterowie jego książek.