• Informacje na temat:

  jak dotrzeć do morskie oko

Artykuły na temat: jak dotrzeć do morskie oko
 • Jak szybko przygotować się do karnawałowej imprezy

  ...i aromatycznymi olejkami. Przy okazji możesz nałożyć na włosy maseczkę, zrobić porządny peeling całego ciała. Nie spiesz się nigdzie - to ma być twój godzinny seans upiększający. Zobaczysz, jak szybko(...) wodą i odczekaj około minuty. W przyszłości zainwestuj w profesjonalny preparat, przyspieszający schniecie lakieru - kosztuje kilka złotych, a ratuje życie przed każdym wielkim wyjściem.

 • Jak opóźnić procesy starzenia się skóry

  ...zmielone siemię lniane zmieszane np. z jogurtem. Takie menu pokocha nasza skóra! 4. Ćwicz regularnie Wydaje ci się, że codzienna przebieżka ma się nijak do kondycji skóry twojej twarzy? Nic bardziej(...)Jakie nawyki warto wprowadzić do swojego codziennego życia, by jak najdłużej cieszyć się zdrowym i jędrnym ciałem? I czym raczyć swój organizm, aby nie tylko od zewnątrz, ale również od środka...

 • Jak wzmocnić odporność latem

  To najłatwiejsza kuracja, jaką możemy sobie wyobrazić. Trzeba tylko korzystać z uroków wakacji: sięgać po chłodne napoje, brodzić w morskiej wodzie, relaksować się i leniuchować.

 • Tatry: Dolina Pięciu Stawów Polskich

  Dolina Pięciu Stawów to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Tatrach. Poza tym jest znacznie bardziej kameralne od chociażby Morskiego Oka czy Kasprowego Wierchu, dzięki czemu mamy szansę nacieszyć się górską ciszą i pięknem dzikiej natury.

 • Dolina Pięciu Stawów to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Tatrach. Poza tym jest znacznie bardziej kameralne od chociażby Morskiego Oka czy Kasprowego Wierchu, dzięki czemu mamy szansę nacieszyć się górską ciszą i pięknem dzikiej natury.

 • ​Pojechała, gdzie pieprz rośnie

  Jakie historie kryją się za przyprawami? Z jakich krajobrazów do nas docierają, kto zajmuje się nimi przed tym, jak dotrą do nas w zgrabnych paczuszkach? Kim są ludzie, którzy je hodują, podlewają, zbierają, suszą? Jak powstaje pieprz czarny, jak czerwony i biały? Jak zielony? I czym różni się od ziela angielskiego - wyjaśnia Anna Janowska, podróżniczka, dziennikarka i fotografka, która podróży...

 • Formę buduj na lata nie tylko na lato

  Czy można w kilka miesięcy osiągnąć zadowalającą formę i ciało idealne? Trenerzy Emilia Ostrowska i Sebastian Musiał podpowiadają, jak z radością otworzyć sezon bikini.

 • ​Wyjątkowe miejsca na świecie. Zobacz je, zanim znikną

  Przewroty klimatyczne i gospodarcze nieustannie zmieniają krajobraz naszego świata. Wiele fantastycznych miejsc (a co za tym idzie - żyjących w nich gatunków roślin i zwierząt) niedługo zniknie z powierzchni Ziemi. Sprawdź, które z nich warto jak najszybciej odwiedzić!

 • Co do godzenia macierzyństwa z pracą...

  Sobota wieczór. Godzina 21:21. 28 stopni Celsjusza na termometrze za oknem. Mam 26 lat, dwa dzieciaki i jakieś 20 minut, zanim oczy zaczną mi się samoistnie zamykać.

 • ​Fenomen mostów donikąd

  Most - wydawałoby się banalna sprawa. Jednak samo pojęcie w kulturze urosło do roli wieloznacznej metafory. Mosty bywają wizytówką miast jak słynny London Bridge, Golden Gate w San Fransisco czy seulski Banpo, który jest jednocześnie fontanną. Nie zawsze jednak mosty łączą brzegi. Czasem są to zapomniane mosty donikąd.