• Informacje na temat:

  jabłońskie

Artykuły na temat: jabłońskie
 • Krzysztof Jabłoński o swojej żonie Izabeli Janachowskiej

  Izabela Janachowska od trzech lat prowadzi programy o tematyce ślubnej w telewizji TVN Style.

 • WHERE IS THE PRINCE CHARMING, czyli gdzie je ŁUN- Kawaler Jabłoński????

  ANKIETA Prosimy o wskazanie miejsca pobytu matrymonialnego przestępcy. W minionym roku kalendarzowym złamał niejedno serce, kilkakrotnie migając się od odpowiedzialności. Notoryczny uciekinier.

 • Apiterapia - uzdrawiająca moc mikroklimatu ula

  Apiterapia, popularna w Austrii metoda leczenia mikroklimatem ula, jest dostępna także w Polsce. W gospodarstwie pasiecznym rodziny Jabłońskich w Łąkorzu koło Nowego Miasta Lubawskiego można wdychać lecznicze substancje lotne wydzielane przez pszczoły podczas produkcji miodu.

 • Plastry rehabilitacyjne. Jak działają?

  Wojciech Jabłoński w "Studiu Active" zaprezentował, jak prawidłowo przykleić plastry rehabilitacyjne oraz wyjaśnił ich działanie. Czy tzw. taping rehabilitacyjny naprawdę działa?

 • Jajka przepiórcze z komosą ryżową i domowym majonezem

  Razem z Marcinem Jabłońskim, szefem kuchni warszawskiej restauracji Naturel, oraz ekipą z poznańskiej pracowni Kwiaty i Miut urządziliśmy święta wśród kwiatów. Ważne było nie tylko to, czy są ładne, ale też czy smaczne. Oto jedna z naszych propozycji.

 • Brafitterka: Tyle ile kobiet, tyle rodzajów biustów

  Poszukiwania idealnego biustonosza należy zacząć od konsultacji z ekspertem i nie kierować się tym, co się nam podoba na wieszaku. "Tyle ile kobiet, tyle rodzajów biustów" - mówi PAP Life brafitterka Agnieszka Jabłońska. Dodaje, że do łask wraca biała bielizna.

 • oczekiwanie..

  ...mam ranek choc dla innych to juz popoludnie,siedze pije kawe ,czekam na odpowiedz mojej siostry... bo moze juz jutro rano sie zobaczymy nareszcie.......

 • Izabela Janachowska kusi na wakacjach

  Aktorka wraz z mężem udali się na jesienny odpoczynek. Gwiazda kusi na swoich zdjęciach.

 • ​Janachowska zdradza, jak wyglądały jej zaręczyny

  Cztery lata temu był ślub jak z bajki i wielkie wesele. Tak też rozpoczęła się pasja Izabeli Janachowskiej, jaką jest organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć. Z okazji rocznicy swoich zaręczyn gwiazda zdradziła, jak jej ukochany poprosił ją o rękę.

 • Izabela Janachowska wspomina swój ślub - to już dwa lata

  Dwa lata temu tancerka Izabela Janachowska stanęła na ślubnym kobiercu. Mimo doświadczenia, jakie zdobywa przy pracy nad programem "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" zapewnia, że w swoim ślubie nic by nie zmieniła. - Uwielbiam swój ślub - mówi tancerka.

Zdjęcia na temat: jabłońskie
Wideo na temat: jabłońskie
 • Jak działają plastry rehabilitacyjne?

  Wojciech Jabłoński w "Studiu Active" zaprezentował, jak prawidłowo przykleić plastry rehabilitacyjne oraz wyjaśnił ich działanie. Czy tzw. taping rehabilitacyjny naprawdę działa? (źródło: Studio Active/TVN Meteo Active)

 • Jak prawidłowo przykleić plastry rehabilitacyjne?

  Wojciech Jabłoński w "Studiu Active" zaprezentował, jak prawidłowo przykleić plastry rehabilitacyjne oraz wyjaśnił ich działanie. Czy tzw. taping rehabilitacyjny naprawdę działa? (źródło: Studio Active/TVN Meteo Active)

 • Mikołaj Rey na tropie tymianku

  Tymianek pochodzi z Włoch - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Jabłoński. Zioło jest używane jako przyprawa do bardzo wielu potraw. Jakie danie przygotowali panowie? W studiu programu poszukiwacz smaków powiedział o właściwościach tymianku. (DDTVN/x-news)