• Informacje na temat:

  jabłoń

Artykuły na temat: jabłoń
 • Wdzięk, bezpretensjonalność, zmysłowość. To najważniejsze cechy Jabłoni, wiele czasu i uwagi poświęcającej uczuciom. Mimo to potrafi być wierna, jeżeli oczywiście trafi na partnera, który potrafi ją zaintrygować i - okiełznać. Jabłoń bywa bezinteresowna, aż do granic naiwności. Łatwo ją wykorzystać, ale Jabłoń nie jest pamiętliwa. W życiu szuka przede wszystkim przyjemności i radości, większą...

 • Leki prosto z jabłoni

  Niezależnie, czy coś nam dolega, czy nie, codziennie warto zjeść jedno jabłko. Koniecznie ze skórką!

 • Biolonica: Naturalne kremy oparte na komórkach macierzystych jabłoni

  Wykorzystanie roślinnych komórek macierzystych (stem cells) to niewątpliwie przełomowe odkrycie ostatnich lat w kosmetologii. Kojące jabłko to zaawansowany składnik naturalny chroniący i ulepszający działanie naturalnego produktu. Koi i łagodzi konsekwencje wrażliwości skóry.

 • "Jabłoń w ogrodzie Morze jest blisko"

  ...mierze czuje się spełniona, a w jakiej wciąż nienasycona i poszukująca? Jakim procesem jest jej życie? I jak je rozumie? Mnóstwo pytań i ta jej opowieść..." - ze wstępu Artura Cieślara. "Jabłoń...

 • Niedaleko pada jabłko od jabłoni

  Są do siebie bardzo podobni. Niezależni, uparci, żyją według własnych zasad. To rodzi konflikty. Ale i miłość wyjątkową.

 • ...7 Denarów Wskazana cierpliwość w oczekiwaniu na zysk. Nic nie poradzisz na to, że jabłoń nie chce szybciej rosnąć! Tak samo jest z niektórymi korzyściami....

 • Jemioła – naturalny lek na kłopoty z ciśnieniem

  Wiecznie zielona i niezwykle ozdobna. Jest nie tylko rośliną pasożytniczą, ale też lekiem pomocnym w walce z wieloma schorzeniami. Jej właściwości zależą od drzewa, na którym pasożytuje. Za najsilniej działającą uchodzi ta rosnąca na dębach i jabłoniach.

 • Śniadanie na trawie

  Maj rozpocznij w rytmie slow food. Śniadanie zjedz na świeżej, soczyście zielonej trawie w cieniu kwitnących jabłoni. Przy akompaniamencie szumu drzew zawartość piknikowego kosza zamieni się w prawdziwą ucztę.

 • Niedaleko pada jabłko od jabłoni - mówi powiedzenie, jednak czy dzieci znanych kobiet są równie medialne jak ich matki? „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” przygotował ranking medialności 10 wybranych par sławnych matek i córek. Na ich temat od początku roku opublikowano ponad 17 tys. informacji. 22 proc. przekazu dotyczyło Agaty Dudy - zwyciężczyni podsumowania.

 • Paczuszki z kurczaka z surówką z kalarepy

  Sady z jabłoniami to stały element krajobrazu Bretonii i Normandii, nic więc dziwnego, że mieszkańcy tych regionów piją dużo cydru, a ci, którzy wolą coś mocniejszego - calvados - pisze Rachel Khoo.

Zdjęcia na temat: jabłoń
Wideo na temat: jabłoń
 • Cezarego Pazury postawiła na aktorstwo

  Kolejny raz okazało się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Anastazja Pazura, córka Cezarego Pazury, postawiła na aktorstwo. - Tata mnie nawet nie namawiał do tego zawodu - przyznała w "Dzień Dobry TVN". Anastazja jest studentką Wydziału Aktorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: jabłoń