• Informacje na temat:

  inwestycje pomorze

Artykuły na temat: inwestycje pomorze
 • Masz firmę? Pamiętaj – przedsiębiorcy są ważnym odbiorcą środków unijnych!

  Po pierwsze - sprzęt i inwestycje. Tego potrzebuje prawie każda firma. Fundusze Europejskie zapewniają w tym celu dostęp do korzystnych i łatwych w uzyskaniu  pożyczek . Jeśli zaciągasz kredyt(...) firm. Możesz skorzystać z dotacji na sprzęt do badań, wyposażenie laboratorium, prowadzenie prac badawczych, wdrożenie innowacyjnych technologii. Musisz jednak pamiętać, że wszystkie te inwestycje...

 • Osoby płci męskiej mogą się kąpać w morzu tylko po wschodniej stronie portu, a osoby płci żeńskiej tylko po jego zachodniej stronie – tej treści obwieszczenie zawisło przed wejściem na plażę w dniu 29 czerwca 1825 roku. To jeden z licznych przykładów na to, że Kołobrzeg jako nadmorskie kąpielisko ma wielowiekową historię.

 • Stralsund. Hanzeatycka perła Bałtyku

  Jedno z najpiękniejszych miast północnych Niemiec miało bardzo burzliwą historię. Przetrwało wszystkie przeciwności losu, nawet enerdowską bylejakość. Dzisiaj wspaniale rozkwita.

 • Fundusze, które możesz zdobyć w 2018 r.

  Czy u ciebie już opadł kurz po grudniowej gorączce? Realizacji celów firmowych, organizowania prezentów dla rodziny, załatwiania długo odkładanych spraw... Jeżeli tak, to zasłużyłaś na chwilę odpoczynku, by z nową energią wejść w 2018 r. Będzie ci ona potrzebna. Także dlatego, że przyszły rok będzie pełen możliwości unijnego dofinansowania.

 • .... Nowością jest niedawno otwarty kompleks Infobox – to miejsce, w którym turyści i miejscowi mogą poznać nadchodzące wydarzenia kulturalne, przyszłe inwestycje, topografię oraz historię miasta. Dodatkowo...

 • Mama jest sama

  Twierdzimy, że kochamy dzieci, a mimo to rodzi się ich coraz mniej. „Polityka prorodzinna”, choć odmieniana w mediach przez wszystkie przypadki, pozostaje pustym hasłem. Za to coraz głośniej jest o przemocy w rodzinie i matkach, które zabiły własne dzieci. Te patologiczne zjawiska są oczywiście wierzchołkiem góry lodowej, ale sygnalizują kryzys macierzyństwa jako takiego. O jego przyczynach rozmawiamy z socjologiem, prof. Tomaszem Szlendakiem.

 • Przekleństwo wiecznego chłopca

  We Włoszech mówią na nich "bamboccioni", w Polsce - "maminsynki". Duże dzieci, czyli mężczyźni nie potrafiący odciąć pępowiny mimo trzydziestki na karku. Socjologowie twierdzą, że jest ich coraz więcej.