• Informacje na temat:

  international

Artykuły na temat: international
 • Rafał Maślak wybrał już imię dla syna

  Rafał Maślak zdobył popularność w 2014 roku, kiedy to zdobył tytuł Mistera Polski. W finale Mister International w Seulu zdobył tytuł III Wicemistera.

 • Beyoncé Heat Seduction

  Beyoncé Heat Seduction to kobieca i zmysłowa kompozycja zapachowa. Wykreowana została we współpracy z perfumiarzem IFF (International Flavors & Fragrances ), Laurent’em Le Guernec.

 • Metamorfoza Rafała Maślaka

  Rafał Maślak karierę w polskim show-biznesie rozpoczął w 2014 roku, kiedy to zdobył tytuł Mistera Polski 2014 i III Wicemistera International 2014.

 • Stres postarza mózg?

  To fakt! Z badania zaprezentowanego na Międzynarodowej Konferencji Stowarzyszenia Alzheimerowskiego (Alzheimer's Association International Conference 2017) wynika, że stresujące doświadczenie może - pod względem funkcji poznawczych - postarzyć mózg o cztery lata.

 • Pakistańskie stewardesy muszą schudnąć

  Mają czas do początku lipca, aby przejść na dietę. Linie Pakistan International Airlines uważają, że niektóre z ich stewardes mają nadwagę. Te, które ważą ponad 68 kg przy wzroście 1,65 metra, nie będą mogły pracować. Pracownice są oburzone.

 • Polak jednym z najprzystojniejszych mężczyzn świata

  Polski sukces na prestiżowym konkursie piękności. Patryk Tomaszewski z Lublina trafił do półfinału najstarszego męskiego konkursu piękności Manhunt International i znalazł się w Top 15 najprzystojniejszych mężczyzn świata. Tegoroczna gala finałowa odbyła się w miniony weekend w sali balowej hotelu w Gold Coast w Australii.

 • Wachowicz o szansach Ewy Mielnickiej w światowym konkursie piękności

  Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka 5 listopada powalczy o tytuł Miss International. Ewa Wachowicz, Miss Polonia z 1992 roku, zapewnia, że zawsze trzyma kciuki za nasze dziewczyny, bo Polki są najpiękniejsze. - Żeby odnieść sukces trzeba być naturalnym - radzi.

 • Chcesz schudnąć? Przerwij dietę!

  Chcesz zrzucić zbędne kilogramy i uniknąć efektu jo-jo? "Przerwij dietę" - radzą naukowcy z University of Tasmania. A dokładnie, przerywaj ją i wznawiaj kilka razy. Wyniki badań, opublikowane na łamach czasopisma "International Journal for Obesity", wskazują, że niskokaloryczna dieta "przerywana" jest skuteczniejsza, niż utrzymywana bez przerwy. Przynajmniej u mężczyzn.

 • Koty podbijały świat dwa razy

  Wyniki wstępnych badań genetycznych, przeprowadzonych przez troje naukowców z Institut Jacques Monod w Paryżu wskazują na to, że koty zdobywały świat dwiema falami. Pierwsza ich migracja nastąpiła krótko po pojawieniu się rolnictwa, druga, tysiące lat później po ich udomowieniu w starożytnym Egipcie. Takie wnioski zaprezentowano podczas 7th International Symposium on Biomolecular Archaeology...

 • Rafał Maślak: Nie ma rzeczy niemożliwych!

  Specjalnie dla EksMagazynu wcielił się rolę dzielnego i bardzo zmysłowego gladiatora. Waleczny jest również w spełnianiu swoich życiowych celów. O show-biznesie, roli pięknego chłopca i osobistej przemianie rozmawiamy z Rafałem Maślakiem, Misterem Polski, uczestnikiem międzynarodowego konkursu Mister International i najgorętszym nazwiskiem sezonu!

Zdjęcia na temat: international
Dyskusje na temat: international
 • Re: 8 Marca - Dzień Kobiet

  Panowie powyżej niech wrócą do szkoły i nauczą się historii Święto Kobiet (International Women's Day) obchodzone jest corocznie jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. Zostało ustanowione dla upamiętnienia strajku 15 tysięcy kobiet, pracownic fabryki tekstylnej, które 8 marca 1908 roku w Nowym Jorku domagały się praw wyborczych i polepszenia warunków pracy. Właściciel

 • Re: Alimenty w trakcie rozwodu

  Do ADL, albo Amnesty International.

 • Re: 8 Marca - Dzień Kobiet

  Panowie powyżej niech wrócą do szkoły i nauczą się historii Święto Kobiet (International Women's Day) obchodzone jest corocznie jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. Zostało ustanowione dla upamiętnienia strajku 15 tysięcy kobiet, pracownic fabryki tekstylnej, które 8 marca 1908 roku w Nowym Jorku domagały się praw wyborczych i polepszenia warunków pracy. Właściciel

 • Re: Ależ ona ma figurę!

  Lumpex International Milano.

 • Re: Czy równouprawinienie istnieje?

  podaje angielska wikipedia. „International Men's Day” był po raz pierwszy obchodzony w 1999 roku na wyspach Trinidad i Tobago. Zapewne dlatego, że jest to święto dość młode, obchodzone jest na całym(...) 7 października, w Kanadzie 25 listopada. W Wielkiej Brytanii i Irlandii „International Men's Day” czyli Dzień Chłopaka obchodzony jest 5 kwietnia. Inne źródła podają, że z kolei oficjalnie ustanowionym

 • Re: Justyna Steczkowska. Paryski szyk

  kto to ? Dana International, Conchita Wurst czy trzecia siostra Godlewska ???

 • Re: oczyszczanie organizmu

  oczyszczanie na poziomie komórkowym-produkt pod nazwą Detox firmy Vision International People Grup

 • Re: Justyna Steczkowska. Paryski szyk

  kto to ? Dana International, Conchita Wurst czy trzecia siostra Godlewska ???

 • Re: koszulki z nadrukiem patriotycznym

  Lepiej zrób wcześniej wywiad i zorientuj się jakie są poglądy polityczne znajomego. Jak nie głosuje na partie prawicowe/narodowe/konserwatywne, to może wstydzić się w takich wyjść na miasto, żeby się w pewnych kręgach nie skompromitować. Jeśli głosuje na Palikota, to weź mu sprezentuj koszulkę z podobizną Che Guevary, logiem Amnesty International albo ewentualnie z symbolami Unii Europejskiej

 • Re: Wiemy, kto został Miss Polski 2018!

  wszystkie sa przecietne i zadna nie ma szans na miss world, universe, international