• Informacje na temat:

  indonezja wyjazdy

Artykuły na temat: indonezja wyjazdy
 • W sercu Indonezji

  Przyjeżdżają tu miłośnicy zabytkowych świątyń, upalnego klimatu i jeszcze gorętszych wulkanów. Albo żeby skosztować najdroższej kawy świata.

 • Wakacje w tropikach

  Zamierzasz spędzić urlop w Hiszpanii, Grecji, Egipcie, Kenii czy Indonezji? Warto pamiętać, że oprócz wspaniałych wrażeń, z dalekiej podróży można przywieźć poważną chorobę.

 • Najlepsze miejsca do nurkowania

  Gdy krajowe ośrodki nurkowania zapadają w sen zimowy, zaczyna się sezon na egzotyczne wyjazdy. Nic dziwnego, w końcu w wielu miejscach na świecie właśnie zaczyna sezon, a w innych ani na chwilę się nie kończy. Ale gdzie można znaleźć najlepsze wody? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji.

 • Czas na Azję – gdzie pojechać, co zobaczyć, ile to kosztuje?

  Według danych HomeToGo najbardziej popularnymi destynacjami azjatyckimi pod względem bogatej oferty noclegowej są Indonezja, Indie, Wietnam i Tajlandia. Jakie ciekawe miejsca warto tam odwiedzić(...) wynosi 40 euro. Z kolei w Indonezji czy Tajlandii ceny w niektórych turystycznych kurortach, jak Seminyak czy Ko Samui, mogą być ponad pięć czy sześć razy droższe. Indonezja - Szmaragd Równika...

 • Spędzasz Walentynki z przyjaciółkami? Tam będziesz się dobrze bawić!

  Wydaje Ci się, że tego dnia mogą świętować tylko zakochani? Nic bardziej mylnego! Niezależnie od tego czy już znalazłaś swoją drugą połówkę, Walentynki to świetna okazja na to, żeby kochać… przede wszystkim siebie! To także dobra okazja na ucieczkę od codzienności i złapanie chwili oddechu poprzez relaks i zabawę. Zbierz więc swoje przyjaciółki singielki i sprawdźcie przygotowane przez porównywarkę noclegów HomeToGo.pl zestawienie lokalizacji na babski wyjazd w te Walentynki.

 • Julia i jej samotna podróż dookoła świata

  ...przed wyjazdem, że ta wyprawa będzie przełomem? Julia Raczko : Wyjechałam bez żadnych oczekiwań. Prawdę powiedziawszy, nigdy nie marzyłam o podróżach. Wcześniej zdarzały mi się wyjazdy na urlop typu(...) życiową ani z tym, czego pragnęłam do tej pory. Podjęłam spontaniczną decyzję - jadę! Tajlandia, Malezja, Indonezja, Australia, Nowa Zelandia, Polinezja Francuska, Chile, Peru, Kuba, Meksyk. Od razu...

 • ​Kurs na Komodo

  O plusach i minusach pracy w jednym z najpiękniejszych i najciekawszych przyrodniczo miejsc na świecie opowiada Ola Liana, właścicielka biura Aridive i autorka bloga ola-liana.blogspot.com.

 • Kilka słów o wyspie Położona w południowo-wschodniej Azji Indonezja jest pełna niespodzianek i pięknych miejsc. Egzotyczna roślinność, piaszczyste plaże, rafy koralowe i tropikalne lasy to tylko niektóre z malowniczych krajobrazów wyróżniających Sumatrę spośród innych wysp. Ogromne motyle siadające na dłoni, spotkanie z orangutanami w ich naturalnym środowisku czy zebranie bukietu...

 • Test: Okulary Gepetto

  Przejechały ze mną Jawę, Bali i wybrzeże Bałtyku. Drewniane, ręcznie robione okulary Gepetto przetrwały w podróżnej torbie, na wulkanie, Openerze i w azjatyckich autokarach. To znaczy, że przetrwają wszystko.

 • Hakuna matata!

  Gdy przybędziecie na tak cudowną wyspę, jaką jest Zanzibar, z pewnością nie raz usłyszycie to radosne powitanie. W miejscowym języku suahili oznacza ono „nie martw się” albo „żadnych problemów”. Jeśli już podejmiecie decyzję o wyprawie na Zanzibar, możecie być pewni, że wszelkie troski naprawdę was opuszczą, wystarczy tylko poddać się magii tego miejsca i urokowi jego serdecznych mieszkańców.

Zdjęcia na temat: indonezja wyjazdy
Wideo na temat: indonezja wyjazdy
 • Aktor pozuje ze słoniami w Indonezji

  Leonardo DiCaprio podczas swej oscarowej przemowy poruszył problem globalnego ocieplenia i wyraził swój niepokój z tym związany. Aktor postanowił wykorzystać to, że jest na językach wszystkich dla większego nagłośnienia problemów środowiska. Leo na Instagramie podzielił się zdjęciami ze swojego wyjazdu do Indonezji, gdzie działa na rzecz utrzymania lasów. DiCaprio podkreślił, jak ważne są lasy dla żyjących w nich zwierząt, zwłaszcza słoni. Coraz częściej słychać plotki, że aktor porzuci...