• Informacje na temat:

  indonezja wakacje

Artykuły na temat: indonezja wakacje
 • Indonezyjska wyspa Sumatra skrywa nie tylko unikalne dziwy natury, ale także przepiękne plaże, tylko czekające na spragnionych wypoczynku turystów. Poznaj ten niezwykły świat egzotyki i wybierz się na wakacje swojego życia!

 • Kinga Rusin szczerze o swoich wakacjach

  Kinga Rusin podsumowuje wakacje. - Wakacje od jakiś dwóch lat oznaczają dla mnie przerwę w rutynie codwutygodniowego prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Teraz dla mnie to jest możliwość, żeby realizować swoje marzenia, czyli podróże. Wróciłam z Indonezji, która jest krajem gigantycznych kontrastów - powiedziała dziennikarka.

 • Wakacje w tropikach

  Zamierzasz spędzić urlop w Hiszpanii, Grecji, Egipcie, Kenii czy Indonezji? Warto pamiętać, że oprócz wspaniałych wrażeń, z dalekiej podróży można przywieźć poważną chorobę.

 • Lara Gessler na wakacjach z ukochanym

  Lara Gessler wróciła z 4-tygodniowych wakacji z ukochanym. Ze swoimi fanami podzieliła się filmikiem z podróży.

 • 20 tanich kierunków na wakacje

  ....  Na północy Ammanu znajduje się także rzymska cytadela, z której roztacza się piękny widok na miasto. Dzienny koszt życia: 27.41$ 16. Kuta, Bali (Indonezja) Miasto na południu Bali...

 • Julia i jej samotna podróż dookoła świata

  Wakacje, które zmieniły moje życie – najczęściej to tylko pobożne życzenie. Podróże nam powszednieją, po powrocie zaskakująco szybko wracamy do codzienności. W przypadku Julii Raczko było inaczej. Pojechała w półroczną podróż dookoła świata, z której nigdy nie wróciła. Zakochała się i zamieszkała w Australii. Niedawno ukazała się jej druga książka pt. „Julia jest w Australii”.

 • Czas na Azję – gdzie pojechać, co zobaczyć, ile to kosztuje?

  Gdy za oknem szarówka i jesienna plucha, z utęsknieniem wspominamy mijające wakacje i myślimy o kolejnych wyjazdach poza sezonem, gdy ceny są korzystniejsze, a kurorty nie tak przepełnione turystami. Coraz popularniejsze wśród Polaków stają się kierunki azjatyckie – najwięcej ofert znajdziemy na Bali, Sri Lance czy tajlandzkiej wyspie Phuket. Ceny w Azji, w zależności od miejsca i terminu, wahają...

 • Kaja Śródka: Zabiorę synka na sopockie plaże

  Kaja Śródka nie boi się podróżować z małym dzieckiem. Roczny synek Teodor będzie jej towarzyszył podczas tegorocznych wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Projektantka i jej partner zamierzają także zabrać syna nad polskie morze.

 • Ile kosztuje podróż i pobyt w Azji?

  Egzotyczne wakacje marzą się każdemu, ale większość odkłada je na później, sądząc, że koszty takiej wyprawy są zbyt wysokie. Wystarczy jednak dobrze policzyć, przed rezygnacją z marzeń, żeby przekonać się, że kosztują porównywalnie do wycieczek krajowych i znacznie mniej niż podróże na południe i zachód Europy.

 • Rijsttafel, czyli uczta indonezyjska

  ...wyobrazić, choć namiastki tego szaleństwa doświadczyłem w indonezyjskich restauracjach w Holandii. Na dobrą sprawę moja fascynacja kuchnią ma swój początek w jednej z tych restauracji. W wakacje 1979

Dyskusje na temat: indonezja wakacje
 • Re: Kierunek: Azja

  Byłem ze znajomymi rok temu, to były moje najlepsze wakacje. Świetne miejsce i bardzo tanio. Indonezja już nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Polecam!!!!