• Informacje na temat:

  indie podróż

Artykuły na temat: indie podróż
 • Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie

  ...15 lutego 2017 nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się powieść "Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie" autorstwa Katy Colins. To opowieść o młodej dziewczynie, która prowadzi niecodzienne biuro podróży, a w przerwach od pracy próbuje ułożyć swoje życie.

 • Pustynie, niebotyczne góry i miliard ludzi. Święte miasta, rzeki i… małpy. Oto podróż do krainy kontrastów...

 • Królowa polskiej sceny kochała egzotyczne podróże

  Jej żywiołem był teatr, ale aktorski talent przydał się też podczas wielu zagranicznych wojaży. Serce aktorki skradły Indie – tam czuła się najlepiej.

 • Ekologiczna podróż do Azji

  Podróże podróżami, ale coraz więcej osób zastanawia się nad tym, jak ich wakacyjna obecność w obcym kraju wpływa na środowisko i ludzi stamtąd - wiele osób narzeka przecież, że wspaniałe Bali jest(...). Dlatego warto wybierać taki sposób podróżowania, który nie narusza codziennego funkcjonowania egzotycznych dla nas miejsc i pozwala doświadczyć czegoś autentycznego. Prezentujemy miejsca, w których...

 • Podróż do Azji w wersji luksusowej

  ...​Tłumy turystów, komary, słabe jedzenie - to brzmi jak wakacyjny koszmar. Dodaj do tego azjatycki klimat i odległość od domu, a podróżowania odechciewa się na kilka lat. Jednak wyprawa do Azji może też okazać się najbardziej relaksującym odpoczynkiem w Twoim życiu. Przedstawiamy Azję w wersji luksusowej, a przy tym ekologicznej.

 • ​Indie, Jarosław Kret

  Indie to kobiety w sari, zaklinacze węży i Tadź Mahal. Intensywne kolory i aromatyczna kuchnia. Upał, święte krowy i kropki na czołach. Religia, która każe wciąż i wciąż rodzić się na nowo. Kasty i ogromna liczba ludności... Mamy tych skojarzeń sporo. Co tak naprawdę się za nimi kryje?

 • ​Indie - transport i podróżowanie po kraju

  ...technicznym, to mamy również większe szanse przeżycia. Pociągiem przez Indie Wbrew pozorom, kolej stanowi najtańszy i najlepszy środek podróżowania po Indiach. Znajdziemy tutaj zarówno przedziały klasy(...)Jak najwygodniej i najszybciej dotrzeć do Indii? Niestety organizacja tak egzotycznej podróży niesie ze sobą wiele kosztów - z czego większość generują właśnie przejazdy. Raczej ciężko będzie...

 • Ile kosztuje podróż i pobyt w Azji?

  Egzotyczne wakacje marzą się każdemu, ale większość odkłada je na później, sądząc, że koszty takiej wyprawy są zbyt wysokie. Wystarczy jednak dobrze policzyć, przed rezygnacją z marzeń, żeby przekonać się, że kosztują porównywalnie do wycieczek krajowych i znacznie mniej niż podróże na południe i zachód Europy.

 • Podróże marzeń: Lizbona

  Jedyne takie miasto, w którym radość życia miesza się z melancholią

 • Podróż do Indii. Uttar Pradeś, Agra i Tadż Mahal

  ...wydatek w podróży. Noclegi w Agrze znajdziemy za równowartość 15 zł. Wejście do Tadż Mahal kosztuje cudzoziemców równowartość około 40 zł. Nie wolno wnosić statywów i długopisów ani nic do jedzenia.

Zdjęcia na temat: indie podróż
Dyskusje na temat: indie podróż
 • Beata Pawlikowska podróżniczka o Adopcji serca

  Beata Pawlikowska podróżniczka Adopcja serca W niedzielę w "Świecie według Blondynki" opowiedziałam o tym na czym polega Adopcja Serca - kiedy bierze się pod opiekę dziecko z dalekiego kraju(...) dziewczynka pochodzenia Tybetańskiego, która mieszka (wraz z wieloma innymi dziećmi) w Dolanji (Indie), w Bon Childrens Home - domu dla dzieci tybetańskich uchodźców, niedługo ukończy 5 klasę. Potem

 • Re: Podróż do krainy czarów

  Byłem....... jak ktoś lubi złote cielce polecam Emiraty,ale jak chcecie zobaczyć życie z goła odmienne polecam Maroko, Indie, Srilankę, Zanzibar.