• Informacje na temat:

  indiana wycieczka

Artykuły na temat: indiana wycieczka
 • Wycieczka do Disneylandu w Paryżu

  ...wzgórz na środku jeziora czy miasteczko Pocahontas. Z kolei Adventureland to prawdziwa kraina przygody. Do głównych atrakcji należy kolejka górska rodem z filmu Indiana Jones, teatr figur przedstawiający...

 • Holandia z dziećmi. Co zobaczyć?

  Planujesz wakacje z pociechami i zastanawiasz się nad wyborem celu swojej wycieczki? Postaw na Holandię! Przyciągające co roku tysiące turystów Niderlandy słyną z niezliczonej ilości atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Najmłodsi na pewno nie będą się tutaj nudzić - czekają na nich emocjonujące parki rozrywki, interaktywne muzea i magiczne delfinaria. Sprawdź, jak zorganizować czas, by wyjazd stał się niezapomniany zarówno dla ciebie, jak i dla malucha.

 • Dżerba - wyspa kontrastów i filmowych krajobrazów

  Wakacje w Tunezji wielu wciąż kojarzą się jedynie z leżakowaniem przy hotelowym basenie urozmaicanym popijaniem kolorowych drinków. Tymczasem afrykańskie państwo, zajmujące obszar o powierzchni równej połowie Polski, ma do zaoferowania dużo więcej niż tylko ładne plaże i wysoką temperaturę.

 • Cozumel - plaże, rafy, cuda natury i drinki

  Wyspa Jaskółek, bo tak trzeba tłumaczyć z języka Majów słowo Cozumel, to wymarzone miejsce na egzotyczne leniwe wakacje. Dzikie plaże i atrakcyjne rafy w ciepłym morzu kuszą.

 • Chcesz poznać kulturę Ameryki Południowej? Koniecznie wybierz się do Surinamu! Setki atrakcji, jakie oferuje ten niezwykły kraj tylko czekają na odkrycie. Na własne oczy zobacz dziewicze lasy tropikalne i daj się zachwycić unikalnemu bogactwu przyrody okolicznych terenów.

 • ​Przewodnik po Kanadzie - zwiedzanie, atrakcje, zabytki

  Wybierz się do Kanady - kraju niezliczonych zabytków, pysznego syropu klonowego i wyjątkowo sympatycznych mieszkańców. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na ciebie w tym ogromnym państwie i wybierz te, dzięki którym podróżowanie stanie się absolutnie niezapomnianą przygodą!

 • Wyspa Jaskółek, bo tak trzeba tłumaczyć z języka Majów słowo Cozumel, to wymarzone miejsce na egzotyczne leniwe wakacje. Dzikie plaże i atrakcyjne rafy w ciepłym morzu kuszą.

 • Na zdrowie! - grecka wyspa Kos

  Kos – poczuj się jak Indiana Jones Będąc w Kos, w północno-wschodniej części wyspy, pamiętajmy, że jest to nie tylko największe miasto na wyspie, ale także centrum kultury i rozrywki. Świadczą o tym(...) Meropis. W tej okolicy poczuć się można niczym najsłynniejszy filmowy archeolog – Indiana Jones. Jednakże, chyba największym zabytkiem miasta jest okazała twierdza wzniesiona przez Joannitów w 1315 roku...

 • Dominikana – kraina bursztynu i mleka kokosowego

  Dominikana to jedno z miejsc, które zatrzymało pierwszych hiszpańskich odkrywców Nowego Świata. Dziś wyspa zatrzymuje tysiące turystów, którzy zachwycają się tutejszą kulturą i przyrodą.

 • ...w jednej z części przygód znanego archeologa- awanturnika pt. „ Indiana Jones i ostatnia krucjata”. W Petrze, oprócz zabytków takich jak wielki zespół Grobowców Królewskich czy Pałacu Córki Faraona...