• Informacje na temat:

  iłów

Artykuły na temat: iłów
 • Ile jodu naprawdę potrzebujemy?

  Pierwiastek ten jest niezbędny do funkcjonowania naszego organizmu. Zapewnia prawidłową pracę tarczycy, a w konsekwencji właściwą przemianę materii, sprawność intelektualną oraz równowagę emocjonalną. Sprawdź, co zrobić, by mieć go dokładnie tyle, ile trzeba.

 • Ile wody pić? Ile chcesz!

  Australijscy naukowcy dodają swoje trzy grosze do dyskusji o tym, ile wody powinniśmy pić. Na łamach czasopisma "Proceedings of the National Academy of Sciences" przekonują, że żadne z góry narzucone normy nie mają sensu, a my powinniśmy przede wszystkim słuchać swojego organizmu. Wyniki ich badań pokazują, w jaki sposób ciało samo daje nam znać, gdy ma dość.

 • Ile protein powinno się jeść?

  Wydaje się, że sporo osób, które nie są zawodowymi sportowcami, sięga po duże ilości protein. Ile protein powinna spożywać przeciętnie dorosła osoba?

 • Pokaż światu, ile jesteś warta!

  Martwisz się, że w pracy wiek zaczyna działać na twoją niekorzyść? Uwierz, że dużo zależy od sposobu, w jaki się prezentujesz. Jeśli wiesz, że jesteś świetna, przekonasz o tym innych.

 • Henrietta Lacks: Ile jej zawdzięczamy?

  ​Spektakl Anny Smolar, którego scenariusz powstał we współpracy z występującymi w nim aktorami, opowiada wymazaną historię postaci, jaka drastycznie odmieniła oblicze współczesnej medycyny. Henrietta Lacks, afroamerykańska kobieta, która zmarła na raka szyjki macicy w 1951 roku. Pobrane z jej ciała tkanki, do dziś służą do licznych badań i eksperymentów.

 • Ile to ma kalorii?

  Jedzenie typu fast food bardzo sprzyja tyciu. Każda tego rodzaju potrawa to prawdziwa bomba kaloryczna.

 • Ile powinien trwać idealny urlop?

  Czy warto wypocząć raz, a porządnie, czy może lepsze dla naszego zdrowia są krótsze, ale za to częstsze wakacje? Dr Frederic Saldmann wyjaśnia, że najbardziej optymalny jest urlop tygodniowy, w myśl wzoru 8-1-5.

 • Odpowiedz na kilka krótkich pytań i sprawdź, ile wiesz na temat PMS!

 • Ile w Rio zarobili polscy medaliści?

  Igrzyska Olimpijskie w Rio Polska kończy z 11 medalami na koncie. Za sukcesami w parze idą również nagrody finansowe. Ile polscy medaliści zarobią na tegorocznych igrzyskach?

 • Blac Chyna przyznała, ile przytyła

  W przyszłym miesiącu na świat przyjdzie dziecko Roba Kardashiana i jego narzeczonej, Blac Chyny. Celebrytka właśnie przyznała, ile kilogramów przybyło jej podczas ciąży...

Zdjęcia na temat: iłów
Wideo na temat: iłów
 • Ile włożyć do ślubnej koperty?

  Ile włożyć do ślubnej koperty? Na to pytanie odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN" prowadząca program "I nie opuszczę cię aż do ślubu" i blogerka Izabela Janachowska. - Wkładam tyle pieniędzy, na ile mnie stać - zaznaczyła. Czy należy podpisywać kopertę? Czy pary wysyłają do gości listę prezentów? (DDTVN/x-news)

 • Ile jaj możemy zjeść dziennie?

  Dietetyk Anna Jelonek mówiła w "Dzień Dobry TVN" o odżywczych właściwościach jaj. Specjalistka wyjaśniła, ile jaj może zjeść zdrowy człowiek oraz wytłumaczyła, od czego zależy ich jakość. - Jajko jest bardzo niedocenionym produktem - podkreśliła Jelonek. Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: TVN

 • Ile kalorii mają pierogi?

  Aleksandra Kubacka wyjaśniła w "Studiu Active" ile kalorii mają pierogi z kapustą i grzybami, pierogi ruskie i kluski śląskie. - Wszystkie te potrawy możemy wzbogacić dzięki zamianie mąki na mąkę żytnią, pełnoziarnistą lub mąkę z amarantusa - powiedziała dietetyk. (Studio Active/TVN Meteo Active/x-news)