• Informacje na temat:

  ii rondo

Artykuły na temat: ii rondo
 • Ronda Rousey: Pokonam was wszystkie

  Gdy zaczynałam karierę w MMA, najtrudniejsze było zorganizowanie walk. Miałam wrażenie, że nikt nigdy nie zdecyduje się ze mną zmierzyć. Wyładowywałam frustrację na worku treningowym, który bez końca wściekle obijałam. Chciałam walczyć. Chciałam wygrywać. Chciałam kogoś pobić - wspomina Ronda Rousey, olimpijska medalistka w judo, mistrzyni UFC i gwiazda Hollywood.

 • Nie ma znaczenia, czy przyjedziemy do Ortisei, Canazei, Corvary czy Arabby. W Dolomitach u stóp Gruppo del Sella przez cały tydzień można nie zdejmować nart i codziennie jeździć na innych stokach.

 • ​Ronda - miasto nad przepaścią

  Ronda to jedno z najpiękniejszych miast Andaluzji. Wyjątkowe, bo położone sto sześćdziesiąt metrów nad przepaścią. W dodatku rozdarte na dwie części. Bez względu w której z nich się znajdujesz widoki zapierają dech w piersiach...

 • Ronda Rousey marzy o wspólnym nocowaniu z Jennifer Lawrence

  Ronda Rousey szuka wymówki, aby spędzić czas z Jennifer Lawrence.

 • Nowa kuchnia palestyńska w Izraelu

  ...​ - To nie może być to - powiedziałam do mojego męża Hudy’ego, kiedy przejechaliśmy przez rondo obok rozświetlonej stacji benzynowej.

 • Ochrona przeciwsłoneczna - krem z filtrem, okulary i kapelusz

  ..."Fototyp skóry określa głównie to, jak ktoś reaguje na słońce" - mówi Magdalena Łuczkowska. Dermatolog przypomina o ochronie przeciwsłonecznej: kremach z filtrem, okularach i nakryciu głowy - kapelusz powinien mieć szerokie rondo. Oparzenia złagodzi maślanka.

 • Taniec ludzi Goran

  Biskup zapytał kiedyś siostry z Abou Garam, czego właściwie ludzie od nich oczekują. Zafrasowały się. Ludzie nie oczekują od nich niczego. A potem najmłodsza z sióstr zastanowiła się i powiedziała: - Oni oczekują, że będą nam mogli pomagać - o życiu w wiosce w Czadzie pisze Olga Stanisławska w książce "Rondo de Gaulle’a".

 • Blog o modzie - odsłona 26

  Miejscem zmagań absolwentów katowickiej ASP było Rondo Sztuki oraz SCC. Dla będących u progu zawodowej kariery artystów i projektantów publiczne obrony...

 • Królowe Nocy

  ...27 sierpnia władzę przejęły nowe królowe - piękne keacje słynnej projektantki Ewy Minge i równie słynny i piękny - premierowy model Porsche 911. Królowały na pokazie zorganizowanym przez Elżbietę Czaplejewicz w Rondo Royal w Warszawie.

 • ... pan nie zaważył, że jestem na lewym pasie i sobie zjechał, bo łatwiej było mu skręcić w prawo. Normalnie prawie na kopiec wjechałam. A potem drań zajechał...

Zdjęcia na temat: ii rondo
Dyskusje na temat: ii rondo
 • Re: kurs instruktora fitness

  Ja zapisałam się na trenera personalnego na szkolenie do http://www.fit-academy.pl/kurs-trener-personalny-warszawa-19-09-cityfit-rondo-onz /, wydaje mi się jeżeli ktoś będzie z zamiłowaniem to robił to nie ważne czy ma szkołę czy kurs.

 • Re: Matka boska mnie kocha

  Rondo im Jaśka II

 • Nowe Rondo Mogilskie w Krakowie

  to będzie atrakcja turystyczna i miejsce spotkań zakochanych. Ruiny fortu wyglądają jak ruiny rzymskie, a tramwaj przebiega w niecce. To jest super miejsce.

 • Re: Jazda samochodem w mieście: Czy może być przyjemna?

  mnie drazni jak ktos nie wlacza kierunkowskazu opuszczajac rondo

 • Re: Potencjalny partner jest ginekologiem. Czy ma to sens?

  , później w lewo, będzie rondo, na rondzie w prawo, następne rondo i dalej to prosto, prosto i jesteś u mnie... Na to pacjentka: - Panie doktorze czy jeszcze jedno rondo mogę prosić?

 • Re: Kierowca doskonały, czyli jak Polacy widzą samych siebie za kierownicą

  wymuszenia na rondzie powiadasz ,rondo jest tak skonstruowane że powinno być tam bezkolizyjnie no ale jak się jedzie zewnętrznym do o koła i ma się pretensje że ten z wewnętrznego pasa wymusza to tylko świadczy o twojej nieznajomości przepisów jak poruszać się prawidłowo po rondzie . Ja tak to widzę

 • Re: Robert Biedroń: Facet, który nie jest feministą, jest draniem

  to głupek. miły ale głupek. do takiego wniosku doszedłem czytając historię Krystyny Zimmerman spalonej na stosie przez niemieckich protestantów w 1701 roku w Slupen. (dzisiejszy Słupsk.). Chciał uczcić jej pamięć nazywając rondo w Słupsku jej imieniem, ale nazwał je "Rondo im Triny Papisten. Trina Papisten - tak nazywali tą biedną kobietę jej oprawcy, było to pogardliwe i obelżywe.

 • Re: Matki Biesłanu wciąż pytają

  Ja ten temat nie raz podnosiłem na różnych forach. Rondo terrorysty- tylko dla tego żeby Ruskim na nosie zagrać jakże to infantylne.

 • Re: Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt

  Pełno barier dla niepełnosprawnych - WSTYD Warszawiacy! Brak oznakowań, gdzie są wejścia dla osób na wózkach inwalidzkich. Masa wind nie działa, albo są tak małe, że trudno się w nich zmieścić. Tragiczny brak przejść dla pieszych w poziomie ulicy na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich (rondo Dmowskiego) i trzeba wózkiem jechać pół kilometra do najbliższego przejścia. Do tego

 • Re: Matki Biesłanu wciąż pytają

  Wkrótce po zbrodni w Biesłanie na porząku dziennym władz w Warszawie,stanął problem nadania nazwy,dla nowego ronda w stolicy. Były dwie propozycje. Lewica zgłosiła nazwę: Rondo Dzieci Biesłanu(...) o Rondo Dżochara Dudajewa. Wstyd i hańba. "Dzieci Biesłanu" okazały się mniej godne upamiętnienia. Teraz czcimy pamięć Banderowców - naszych nowych przyjaciół i sojuszników. Ciekawe jak daleko na