• Informacje na temat:

  iga

Artykuły na temat: iga
 • Studniówkowa kreacja Igi Lis

  Córka dziennikarzy przygotowuje się do matury. Iga Lis ma już za sobą szkolną imprezę.

 • Iga Krefft przeszła wielką metamorfozę

  ...22-letnia dziś Iga Krefft zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Uli Mostowiak – adoptowanej córki Hanki i Marka w serialu „M jak miłość”.

 • Iga Lis podzieliła się radosną nowiną

  Iga Lis jest młodszą z córek Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Małżeństwo jej rodziców rozpadło się w atmosferze skandalu już 12 lat temu, jednak gdy chodzi o dzieci, dziennikarze zawsze znajdują wspólny język.

 • Iga Lis na egzotycznych wakacjach

  Iga Lis, córka polskich dziennikarzy marząca o karierze modelki, wybrała się na egzotyczne wakacje. Wybrała się na tajskie wyspy, odpoczywa w luksusowych hotelach i chętnie chwali się zdjęciami. Iga wyjechała w podróż zaraz po festiwalu muzycznym Opener. W tym samym czasie jej mama z partnerem zwiedzają Oceanię. Chcielibyście odwiedzić te same miejsca? Zobacz także:

 • Iga Cembrzyńska: Represje z powodu włosów

  ...dniach nieoczekiwanie zapanowała cisza, tata postanowił wyjść. Za nim wyskoczył Pimpek (...). Nagle Iga Cembrzyńska Choć trudno w to uwierzyć, miała poważne problemy w szkole z powodu kręconych włosów. Długo zmagała się z kompleksami. Wyleczyła się z nich dopiero dzięki... filozofii. Wakacje u babci Cembrzyńskiej w Sławkowie. Iga, wówczas jeszcze Marysia, ma białą kokardę. 1950 Represje z powodu...

 • Iga Krefft muzykę stawia na pierwszym planie

  Ma osobowość. Jest fotogeniczna i jak mawiają operatorzy "przechodzi przez szkło"- to oznacza, że kamera ją lubi. Jej pracę doceniają także fani, których z miesiąca na miesiąc przybywa. I to nie za sprawą serialu, w którym występuje od lat.

 • ​Iwona J. Walczak, Dom złudzeń. Iga

  Iga, poprzez kolejne zamążpójście, wchodzi w posiadanie olbrzymiego majątku. Nie musi pracować, firmą zarządza mąż, a nad maleńkim synkiem czuwa sztab opiekunek i rodzina. Kobieta może zająć się(...).   Ale nie zawsze tak było... I nie zawsze tak będzie. Nad firmą wisi widmo bankructwa. Iga musi podjąć walkę o zachowanie części majątku i uratowanie kilkudziesięciu hektarów rodzinnej ziemi, w tym...

 • Córka Hanny Lis to prawdziwa piękność!

  O córkach Tomasza i Lisa – Poli oraz Idze – słyszeli już chyba wszyscy. Nastolatki chętnie pojawiają się u boku znanych rodziców, a Iga ma za sobą pierwsze doświadczenia w modelingu.

 • Stara i chora? Przecież to twoja babcia!

  ...się mój mąż, a Iga wybuchnęła płaczem. - Iguś - tłumaczyłam. - Babcia jest stara i chora. Nie będzie już taka, jak wcześniej, ale kocha cię tak samo. Zanim poszła do szpitala, lubiłaś do niej chodzić(...)  zakupy, obiad, pranie i pomóc w innych codziennych czynnościach. Dlatego na zmianę z mężem i jego bratem odwiedzamy ją. Iga nie chce nam towarzyszyć, a kiedy zaciągnęłam ją niemal na siłę, nawet do...

 • Polskie biegaczki zachwycają talentem i urodą

  Są młode, zdolne i utytułowane. Podczas trwających właśnie w Berlinie Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy polskie biegaczki odnoszą sukcesy i... zachwycają urodą! Iga Baumgart - Witan i Justyna Święty - Ersetic wywalczyły wczoraj awans do finału w biegu na 400 metrów. Czekając na kolejny występ Polek dzielimy się z wami galerią naszych pięknych sportsmenek!

Zdjęcia na temat: iga
Wideo na temat: iga
 • Jak pięknie udekorować wielkanocne wypieki? Porady Igi Sarzyńskiej

  Wielkanoc już za chwilę, dlatego warto pomyśleć o przyozdobieniu świątecznego stołu i święconki. W kuchni "Dzień Dobry TVN" cukiernik Iga Sarzyńska pokazała, jak za pomocą lukru ozdobić ciasteczka i babeczki do święconki. Na stole pojawiły się takie słodkości jak: ciastka maślane w kształcie jajek i zająców, babeczki waniliowe idealne do święconki, pierniczki wielkanocne oraz cukrowe tulipany.

 • Agnieszka Jastrzębska o debiucie Igi Lis

  Agnieszka Jastrzębska opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o debiucie na wybiegu córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa Igi Lis. Córka dziennikarzy wystąpiła w pokazie polskiej marki MMC. Czy Rusin od razu zgodziła się na to, aby jej córka zajęła się modelingiem? Kogo pozdrowili prowadzący program Dorota Wellman i Marcin Prokop?

 • Kuchnia z "MasterChefa Juniora". Zupa z soczewicy i miniburgery

  Szef kuchni Mateusz Gessler razem z uczestnikami programu "MasterChef Junior" Igą Kawczak i Karolem Migdałkiem przygotował: zupę z soczewicy, miniburgery i sandacza smażonego z kolorową salsą. Czego Iga i Karol nauczyli się od swoich babć? A czego od swojej nauczył się Gessler?

Dyskusje na temat: iga