• Informacje na temat:

  hotele warmia

Artykuły na temat: hotele warmia
 • Sentymentalna Warmia i okolice

  ​Krajobrazy, które nastrajają romantycznie i uspokajają skołatane nerwy. Pagórki porośnięte lasem, rozległe pola, a między nimi błękitne tafle niezliczonych jezior. W takich okolicznościach przyrody co miasteczko, to krzyżacki zamek i zabytki burzliwej historii. Celem naszym jest pogranicze. Krainy jezior i mazowieckich równin. Terenów Galindów i Mazurów, Polaków i Krzyżaków, Królewiaków i Prusaków. Kiedyś teatr wielkich konfliktów, dziś kraina spokoju, sprzyjająca ucieczce od codziennych trosk.

 • Cudowny relaks na Warmii i Mazurach

  Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od zgiełku, twoja głowa zapomni o stresie, a ciało odżyje? Już takie miejsce znalazłeś! Na Warmii i Mazurach doskonale wypoczniesz i zażyjesz relaksu o każdej porze roku.

 • Renesansowa perła Warmii i Mazur

  Pałac i Folwark Galiny znajduje się we wsi Galiny w gminie Bartoszyce w województwie warmińsko-mazurskim. Jest to zbiór obiektów, w skład którego wchodzi zabytkowy Pałac i obszar dawnego folwarku, wraz z zabudowaniami gospodarczymi i stadniną koni oraz malowniczy zespół parkowy.

 • Co zobaczyć w Olsztynie zimą?

  Warmię i Mazury najchętniej odwiedzamy latem. A żeglowanie po jeziorach to nie jedyne atrakcje regionu. Jest przecież Olsztyn, który warto zwiedzić. A...

 • Śladami mazurskich obyczajów

  ...organizowane są przez mazurskie i warmińskie hotele i gospodarstwa agroturystyczne. Kuligi odbywają się po Puszczy Piskiej w sylwestra! Oferują je okoliczne pensjonaty w ramach karnawałowej zabawy. A po...

 • ​Mazury to nie tylko żeglarstwo

  Większości z nas Warmia i Mazury kojarzą się głównie z wielkimi jeziorami i wakacjami pod żaglami. Jednak aktywny wypoczynek w tym malowniczym regionie to nie tylko łódki i kąpieliska.

 • ...ciekawe szlaki takie jak Szlak Zabytkowy, Miejski, Leśny, Źródlany, Jeleniczka, Sanatoryjny, Widokowy, Nadwiślański. W Ustroniu zwróć uwagę na takie hotele jak Hotel Wilga***, Montebello Hotel & Spa(...) liczy aż 1050 ha powierzchni. Na terenie lasu utworzone zostały dwa rezerwaty przyrody (Redykajny i Mszar). W Olsztynie na nocleg zapraszają hotele Marina Club*****, HP Park***, Manor Hotel, Warmiński...

 • Olsztyn. Miasto wśród jezior

  Choć nie oszczędzały go wichry historii, miał szczęście do mieszkańców. Dziś Olsztyn ma i piękne zabytki i dziką przyrodę w sercu miasta. To czyni go naprawdę wyjątkowym.

 • Lidzbark Warmiński. Co warto zobaczyć?

  Jest częścią zielonych płuc Polski. Przyciąga turystów jeziorami, rzekami, lasami, pagórkami. Tu można wypocząć na łonie natury. I cieszyć się nieskażoną...

 • Szlakiem zamków krzyżackich

  Imponujące warownie wzniesione przed wiekami przez rycerzy z krzyżem na płaszczach to dobra propozycja na weekend dla całej rodziny.

Dyskusje na temat: hotele warmia
 • Re: Warmia i Mazury. Odkryj je na nowo

  Hotele dla dorosłych są potrzebne, tak samo jak te specjalizujące się w rodzinach z dziećmi. Rodzice nie chcą głośnych imprez po nocach, zaś bezdzietni nie chcą krzyku dzieci w dzień. Rodzice z dziećmi zostawionymi u babci chcą spokoju od obu.

 • Re: Warmia i Mazury. Odkryj je na nowo

  Jadac na urlop wybieram hotele adult only. Kazdy wie jaka gehennę przezywa sie juz w samolocie pelnym rozhisteryzowanych dzieciakow a nie daj Boze jak za sciana masz wrzeszczacego od polowy nocy bachora, wakacje z glowy. To bardzo dobrze ze sa takie mozliwosci. Oby wiecej takich miejsc.

 • Re: Warmia i Mazury. Odkryj je na nowo

  Nie lubię cudzych dzieci w ogóle , wybieramy hotele dla dorosłych , nie zwracamy uwagi na biegające i wrzeszczące dzieci , jak w restauracji podejdą do naszego stolika - mąż grożnie warczy hahaha jak pies i taki bąk z płaczem ucieka , więcej nie podchodzi . nad wodą jak maluch się zgubi , rodzice szukają - my obracamy się tyłkiem i czytamy gazetkę Nie nasz problem. haha