• Informacje na temat:

  hotele w egipcie

Artykuły na temat: hotele w egipcie
 • Jeśli nie Egipt, to co?

  Kusił słonecznymi plażami, rafami, zabytkami. Dziś czekają na nas inne turystyczne hity – wybierz kierunek dla siebie!

 • Polak ma wymagania. All inclusive i hotel 5*

  Rosną wymagania Polaków w odniesieniu do zagranicznych wyjazdów wakacyjnych. Coraz chętniej wybieramy hotele pięciogwiazdkowe oraz opcję all inclusive. W tym roku w przystępnej cenie pakietowej odpoczniemy np. w Egipcie lub Bułgarii.

 • ...to jedno z najpiękniejszych wspomnień w życiu. Informacje praktyczne Inne opcje kurortowe: ✓ El Gouna, luksusowe miasteczko niedaleko Hurghady, z najlepszymi hotelami w Egipcie. ✓Taba wspaniale...

 • Jeśli nie Egipt to co? Gdzie wypoczywać?

  Niedawno jeszcze Egipt kusił słonecznymi plażami, rafami, zabytkami. Dziś czekają na nas inne turystyczne hity – wybierz kierunek dla siebie!

 • Taba - oaza spokoju w Egipcie

  Egipt kojarzy nam się z tętniącym życiem, tłumem, zgiełkiem i harmidrem. Jednak również miłośnicy spokojnego wypoczynku znajdą tutaj swoją zaciszną oazę. Jest nią Taba, położona u wrót Synaju.

 • ...uliczkach z mieszkańcami. Jest głośno i wszędzie na pierwszy rzut oka panuje chaos. Uliczni handlarze zachęcają do kupna swoich produktów, ale nie są tak natrętni jak ci w Egipcie. Wędrówkę zaczynamy...

 • ...dodatkowo nie płaci. Niekiedy wliczone jest też np. korzystanie z siłowni czy mini-golfa. Kupując pamiątki poza hotelem, w sklepie czy na bazarze, koniecznie trzeba się targować. To tutejszy zwyczaj. Można...

 • Poznałam męża w Egipcie

  „Nie jestem ryzykantką, ale czułam, że warto szybko podjąć tę decyzję” – mówi Maja Shnodo (31 l.) z Pruszkowa koło Warszawy.

 • Praktyczny przewodnik po Hurghadzie

  Hurghada to jeden z największych kurortów w Egipcie. Rokrocznie odwiedzają ją tysiące turystów. Jak zaplanować pobyt, by w pełni wykorzystać uroki tego miejsca? Zapoznaj się ze wszystkimi wskazówkami, a Twoje wakacje z pewnością będą udane.

 • Najlepsze oferty wakacyjne dostaniemy w zimie

  Właśnie teraz możemy dostać najciekawsze oferty wakacyjne. Kupując je z dużym wyprzedzeniem skorzystamy z ofert First Minute albo dostaniemy najlepsze ceny za loty i hotele rezerwowane indywidualnie. Zanim jednak na hurra zarezerwujemy lot na Maderę, wycieczkę do Rzymu lub prowansalski hotel, zastanówmy się, czego potrzebujemy.

Dyskusje na temat: hotele w egipcie
 • Re: Dżerba: Wyspa marzycieli

  "Wczasy" w tunezji czy egipcie to takie zwykłe byle co. Dobra dla tych co chcązie czymś pochwalić a nie stać na nic więcej. Ani nic pozwiedzać ani zobaczyć ani czym zachwycić. Zero krajobrazów(...) hotele czy dalekie wyjazdy to lepiej polecieć na maltę, sardynię albo na wyspy kanaryjskie czy greckie.

 • Re: Czy probiotyki chronią przed biegunką?

  nie byli w Egipcie. Ludzie z przejedzenia mają kłopoty żoładkowe. W hotelu tym było tak mnóstwo różnych potraw, ze nie sposób wszystkiego spróbowac. W tym roku też wybieram sie do Egiptu, bo jest tam super, a szczególnie hotele w Sharmie. Pozdrawiam wielbicieli Sharm el Sheikh.

 • Re: Wakacyjne SOS: Gdy zastrajkuje żołądek!

  Zasady: 1) Nie jechać do hotelu który ma mniej niż 4 gwiazdki. Ich cztery gwiazdki to europejskie 2,5. Takie hotele powinny mieć już filtracje wody i kostki lodu do drinków robić z przefiltrowanej(...) morski z chin który nie spełniłby podstawowych wymogów UE. Osobiście raz w życiu miałem zgagę i było to właśnie w Egipcie. Mineła jak zacząłem jeść tylko owoce i warzywa. Powyższe wystarczy żeby nie złapać