• Informacje na temat:

  hotele chorwacja

Artykuły na temat: hotele chorwacja
 • ...i Włoch. Dziś, niestety, są tu głównie betonowe nabrzeża, ale rekompensują je stylowo urządzone hotele. Z Opatiji można autobusem lub samochodem pojechać wzdłuż wybrzeża, gdzie znajdują się najciekawsze(...) wieku powstawały tu pierwsze eleganckie hotele. Kilkakrotnie był tu Józef Piłsudski. Kwiaty bugenwille Przez całe lato w Chorwacji kwitną kwiaty bugenwilli. Te krzewy rosną wszędzie – w każdym ogrodzie...

 • Parki Narodowe Chorwacji

  ..., również Velebit zbudowany jest z wapieni i dolomitów, dlatego na terenie parku występuje wiele grot, pieczar, zapadlisk i różnych innych form krasowych. Fragment przewodnika: Chorwacja. W kraju lawendy...

 • Dubrownik: Perła Chorwacji

  Niektórzy twierdzą, że to najpiękniejsze miasto świata. Być może jest w tym trochę przesady, ale Dubrownik ma wszystko, by zasłużyć na miano perły Adriatyku.

 • Środkowa Chorwacja. Co tam zobaczyć?

  W głębi Chorwacji czekają wspaniałe zabytki i piękna przyroda. To idealne, bardzo bezpieczne miejsce na przystanek w drodze nad morze, wciąż czekający na odkrycie przez turystów.

 • Chorwacja - dla smakoszy piękna

  Jest tu wszystko: cudowne plaże, idylliczne wyspy, zalesione wzgórza, rzymskie ruiny… i wyborne jedzenie, jakiego nie posmakujecie nigdzie indziej.

 • Chorwacja. Wybrzeże palm i cyprysów

  Plaże kuszą czystą turkusową wodą, a gęsta roślinność skrywa godne podziwu i uwagi wspaniałe zabytki.

 • Ślub w Chorwacji - 5 najlepszych miejsc

  Chorwacja oferuje szeroki wachlarz możliwości - od intymnej ceremonii na dziewiczej wyspie, po uroczystość z setką gości w zabytkowym kościele - każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno w sezonie letnim, jaki i poza nim. Co więcej, Chorwacja jest również idealnym miejscem na ślub ze względu na swoje położenie - łatwo jest się do niej dostać z każdego zakątka Europy, korzystając z bezpośrednich...

 • Zagrzeb - przewodnik po stolicy Chorwacji

  Turyści odwiedzający Chorwację często omijają jej stolicę. Warto wybrać się do Zagrzebia na weekend lub odwiedzić go przy okazji wyprawy nad Adriatyk.

 • Smiley – jakość w hotelach Kinderhotels Austria

  ...". Urlop rodzinny na najwyższym poziomie Harmonijny urlop z dziećmi Hotele Kinderhotels Europa dotrzymują wszystkich swoich obietnic. Od wielu lat obiekty członkowskie grupy wyróżniają się niezmiennie(...) rodzinnych w Austrii, Niemczech, Włoszech i Chorwacji: Alles Smile : hotele rodzinne all inclusive Fred’s Swim Academy : kursy pływania dla dzieci Wellness im Familienhotel : wellness...

 • Tam za rodzinne wakacje zapłacisz mniej niż w Chorwacji

  ...nowe hotele z aquaparkami i basenami. Mamy więc duży wybór między luksusowymi kompleksami z wieloma atrakcjami m.in. dla najmłodszych (animacje, kluby, place zabaw), a także rodzinnymi hotelami...

Dyskusje na temat: hotele chorwacja
 • Re: Chorwacja - mały kraj ze wspaniałą przyrodą

  Dokładnie! My ludzie zachwyceni Chorwacją lubiących hotele i all inclusive nie przekonamy! Ale dobrze, niech każdy pozostanie przy swojej opcji wypoczynku, bo zadeptaliby nam CRO:)

 • Re: Chorwacja - mały kraj ze wspaniałą przyrodą

  3 lata temu w Dubrowniku widziałem hotele, co były własnością byłej armii jugosłowiańskiej. Do tego czasu stały opuszczone i puste. Przedstawiały obraz nędzy i rozpaczy.

 • Re: Riwiera mistrzów

  Widać że nie byłeś. Chorwacja jest mega droga byłem i ceny wyższe od włoskich, Francja na polskim poziomie, zdziwilem się wchodząc do restauracji niedaleko eiffla i ceny byly nizsze od krakowskich. Hotele tez nie drogie, a wynajecie apartamentu z kuchnią na riwierze w cenach chorwackich.

 • Re: Hitowe miejsca na wakacje

  Chorwacja wymiata :))). Fajny kraj za niewielką kasę, poza ścisłym szczytem sezonu spokojnie można jechać bez rezerwacji noclegu - zawsze się coś znajdzie (no, chyba że ktoś woli wielogwiazdkowe hotele ale to inna bajka), przepyszna kuchnia i wyjątkowo mili Chorwaci (chyba jedna z niewielu narodowości która jeszcze nas lubi). Polecam i życzę udanych wypraw wakacyjnych :)