• Informacje na temat:

  hotel jedna gwiazdka

Artykuły na temat: hotel jedna gwiazdka
 • ...powstał w 1900 roku i ukazuje się dzisiaj w 23 krajach świata. Pojawi się w sprzedaży 28 lutego i z pewnością jak co roku go zakupię… bo choć nie zawsze nas stać na jedzenie w gwiazdkach to w przewodniku są też tzw : widelce od 1 do 3 to trochę mniej niż gwiazdka ale już całkiem sympatycznie… Razem jest więc tych obiektów 8860, w tym też hotele co ważne dla lubiących podróżować jak my…   Niestety...

 • Polska: Gdzie zarezerwujesz tani hotel?

  W którym polskim mieście można znaleźć najtańszy nocleg w hotelu? Niewiele osób odpowie, że w Warszawie, kojarzonej z najbardziej ekstremalnymi cenami. Tymczasem w stolicy można znaleźć nocleg w hotelu już od 48 zł, natomiast najdroższe minimalne ceny noclegu w hotelu są w Opolu i zaczynają się one od 160 zł.

 • Kim Kardashian West kradnie hotelowe szlafroki

  Gwiazda "Z Kamerą u Kardashianów" przyznała się do podkradania dużych białych szlafroków, kiedy zatrzymuje się w najbardziej luksusowych hotelach świata.

 • Kraina tysiąca jezior to jeden ze skarbów polskiej turystyki. Jednak nawet najpiękniejszy region, aby zostać prawdziwą turystyczną perłą, wymaga troski o infrastrukturę, bazy noclegowej dostosowanej do różnych oczekiwań i wyboru atrakcji, szczególnie dla zamożnych turystów, którzy coraz częściej korzystają z bogatej oferty pięciogwiazdkowych hoteli, takich jak Hotel Mikołajki***** oraz...

 • Londyn dla bogatych i biednych

  ...- Czy pan Kugel? - Zapytał mnie portier w liberii i cylindrze, kiedy skierowałem się do hotelu St. James Hotel and Club, znajdującego się zaledwie o rzut angielską bułeczką scone od Pałacu Buckingham.

 • Kitzbühel: Kurort (nie tylko) dla bogaczy

  ...- Wiedzieliśmy, że mamy dużą konkurencję wśród innych austriackich kurortów, więc postanowiliśmy się czymś wyróżnić. W Kitzbühel nie znajdziecie hotelu z mniej niż pięcioma gwiazdkami, ale możecie skorzystać z bardzo wygodnych kwater prywatnych - mówi Pepi Treichl, najbardziej znany przewodnik po tym kurorcie i jeden z największych lokalnych patriotów, jakich poznałam w życiu.

 • Jak wybrać nocleg w Rzymie?

  Włoska gościnność jest legendarna, ale czy można na nią liczyć w zatłoczonym, wiecznie pełnym turystów Rzymie? To, czy traficie na hotel w eleganckim, włoskim stylu, czy na noclegownię z widokiem na ścianę sąsiedniego budynku lub głośną ulicę, w dużej mierze zależy od możliwości finansowych i lokalizacji. A słynna włoska gościnność nie zawsze idzie w parze z wysokością ceny za nocleg.

 • 36 godzin w Dubaju

  Dubaju nie sposób ignorować. Jego przywódcy i deweloperzy dumnie trąbią, że to właśnie w tym mieście w Zatoce Perskiej znajduje się najwyższy budynek świata (Burj Khalifa), najwyższy hotel świata (JW Marriott Marquis Dubai), największa sztuczna wyspa Palm Jumeirah i największe na świecie centrum handlowe (Dubai Mall).

 • Urlop bez stresu

  Trwa sezon urlopowy. Nierzadko decydujemy się w tym czasie na wyjazd poza Polskę. Wybieramy zorganizowaną wycieczkę z biurem podróży lub przygotowujemy się do samodzielnej wyprawy. Korzystamy z ofert zagranicznych sklepów, hoteli, czy usług linii lotniczych. Czy wiemy jednak, jakie uprawnienia nam przysługują i na co powinniśmy zwracać uwagę podczas pobytu za granicą? Dla wszystkich podróżujących...

 • Gourmet Festival w Krakowie

  ...przedsięwzięcie niż Hotel Copernicus, który okazał się doskonałym spoiwem tego festiwalu. Kucharz na medal "Cudowne Dziecko" - takim mianem określili go światowi krytycy kulinarni. Simon ma zaledwie 33 lata, a już może poszczycić się dwoma gwiazdkami Michelin, które są jedyne w tej części Europy. Na jego kolacje specjalnie przyjeżdżają smakosze z całej Austrii. Tym razem w Polsce mieliśmy okazję...