• Informacje na temat:

  hotel adam

Artykuły na temat: hotel adam
 • Młyn Jazz Festival 2018

  Młyn Jazz Festival to wydarzenie zapoczątkowane w 2011 roku. Pierwsza edycja odbywał się w kilku wadowickich lokalizacjach, a koncerty główne miały miejsce na plenerowej scenie nad Skawą. Rok później koncerty plenerowe odbyły się już na terenie Młyn Jacka Hotel & Spa****. Styl.pl jest patronem tegorocznej edycji Młyn Jazz Festival.

 • Losy Warszawy, losy kobiet

  Jak wyglądało życie kobiet w XIX wiecznej Warszawie? Jakich słów "nie wypada" używać pisarce w XXI wieku? Sylwia Zientek, autorka powieści "Hotel Varsovie. Bunt chimery", opowiada o cenie podążania za marzeniami, kobiecej wolności i historii miasta, które ją zauroczyło.

 • Kuba. Wyspa bez ojca

  Podobno próbowano go zabić 638 razy. Sięgano po wybuchające cygara, zatrute drinki i bomby ukryte w muszlach. Ostatecznie zmarł z przyczyn naturalnych w wieku 90 lat. Na jego nagrobku widnieje tylko jedno słowo: Fidel. O tym, jaki był El Comandante i jaka przyszłość czeka Kubę po jego śmierci, opowiada Adam Kwaśny z Towarzystwa Przyjaciół Kuby.

 • Coraz chętniej podróżujemy i coraz częściej korzystamy z biur podróży i hoteli. W związku z tym marki prześcigają się w formach dotarcia do klienta - prowadzą firmowe blogi, współpracują z influencerami, sprawnie zarządzają profilami w mediach społecznościowych. Dynamiczny rozwój i rosnący popyt współistnieje niestety z zadłużeniem branży.

 • Między górami

  Cóż nasi południowi sąsiedzi mogą nam zaoferować? Helenę Vondračkovą, krecika, knedliki i piwo? Czeska ziemia wciąż pozostaje nieodkryta, zaś Liberec kojarzy się nam ze sportami zimowymi - z Adamem Małyszem i Justyną Kowalczyk. A przecież to piękne miejsce ma wiele twarzy.

 • Poznaj moich rodziców

  Słynna matka, znany ojciec. A dzieci? Takie jak rodzice? Podobne? Inne? Podążają ich tropem czy walczą ze swoim dziedzictwem? Są wdzięczne czy zbuntowane? Dumne czy obojętne? O tym, jak daleko pada jabłko... i kim w ich życiu są „znani rodzice”, opowiadają dzieci Magdy Gessler, Zbigniewa Lwa-Starowicza, Róży Thun i Adama Nowaka.

 • "Życzenie Agaty"

  Prof. Alicja Chybicka oraz Adam Darski "Nergal" zostali laureatami akcji magazynu PANI - "Życzenie Agaty".

 • Wyrośnie z ciebie... pantoflarz!

  Mój syn, Adam, długo nie mówił. Do trzech lat był właściwie niemy. Za to jak już zaczął gadać, to pełnymi zdaniami i bez przerwy. Mąż śmiał się, że Adaś nie mówił, bo cały czas myślał, co by tu mądrego powiedzieć.

 • Trudne tygodnie przed przeszczepem

  Kiedy Dorota Rabczewska (26) dowiedziała się o tym, że jej narzeczony Adam Darski znalazł dawcę szpiku kostnego, przebywała właśnie w sanatorium, do którego wysłali ją rodzice (ostatnio znów narzekała na swój chory kręgosłup).

 • Wakacje w Polsce: ​Zamki i dwory

  Zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, mazowieckie, małopolskie a może Mazury? Z dala od zgiełku miast funkcjonuje wiele intrygujących i zabytkowych hoteli z duszą i unikalnym klimatem. Poniżej(...) jako hotel łączący w sobie ducha przeszłości z nowoczesnością. Wszyscy odwiedzający mogą skorzystać z pięknych widoków i atrakcji okolicy - zieleni łąk, pól, zabytkowego parku czy nawet ścieżki...

Dyskusje na temat: hotel adam
 • Re: Weekend w SPA? Czym się kierowac?

  Ja polecam Adam Hotel & Spa, tam pracują profesjonaliści i doradzą jaki zabieg /zabiegi są dla Ciebie odpowiednie. Uwielbiam go za przyzwoitą obsługę, ciepłą atmosferę no i winoterapię :) Polecam z całego serca. Hotel mieści się w Kudowie Zdrój. Proszę linka : http://www.adamspa.pl/

 • Re: Gdzie na wakacje?

  Ja na wakację do Kudowy Zdrój oczywiście. Jest to malownicza kraina, zatrzymuję się tam zazwyczaj w Adam Hotel & Spa , aby po całodziennych eskapadach wśród szlaków turystycznych moc się odpreżyc w wannie z hydromasażem i w saunie. Co do jedzenia nie jest one złe, hotel wygodny i ładnie zaopatrzony. Chce się tam z przyjemnością przedywać. www.adamspa.pl

 • Re: Fajne Spa zna ktoś?

  Interesującym miejscem który polecam odwiedzić jest Adam Hotel Spa w Kudowie Zdrój. Ja go uwielbiam, jest moim fawortem. Ciagle wracam tam na przyjemny relaks, masaże i wypoczynek. Tu macie linka http://www.adamspa.pl/. Prawda że cudownie ?

 • Re: Polak ma wymagania. All inclusive i hotel 5*

  Jak pracuję cały rok jak wół, biorę nadgodziny, a potem jeszcze mam drugi etacik w domu, to mam jeszcze na wakacjach oszczędzać? Drodzy Państwo, te dwa tygodnie all inclusive nam się po prostu należy, to powinni w niezbywalnych prawach człowieka zapisać:) W tym roku spędzę wakacje z alfastarem w Turcji w hotelu Royal Adam & Eva, nie zamierzam niczego sobie żałować:) W końcu odpocznę.

 • Re: Za karierę Dyzma zapłacił wysoką cenę

  Nie myl "matole" ministra ds. kinematografii Janusza Wilhelmiego z aktorem Romanem . On nic nie miał wspólnego z tą sprawą.{HOTEL PALACE}

 • Re: Słabości na out

  Masz prawo Jej nie lubic... moze dlatego ze nie znasz jej poswiecenia dla tego co robi. Ja to znam. Praca w delegacji od poniedzialku do piatku w nocy. Po dwanascie godzin dziennie. Hotel, kolacja... czasem piwo i spac. Cokolwiek zrobi, powie /Aga/... nawet w twojej ocenie negatywnego, ja to rozumiem i Ja podziwiam. Agnieszka, Justyna i Adam. Trzy wspaniale osoby.

 • -

  -

  jeszcze jedna rzecz..... w firmie pracuje chlopak, facet o imieniu Adam, jest Polakiem z pochodzenia, pomagal wczesniej w tym dziale, do ktorego mnie zatrudnili. w piatek sie z nim spotkalam, aby przekazal mi wszystkie te sprawy, ktore pozaczynal. Patrze na goscia i mowie mu od razu, ze ja juz go gdzies widzialam. A on mi na to na pewno w Paradise Hotel. moja pierwsza mysl, ja nie bylam w zadnym