• Informacje na temat:

  hala stulecia we wrocławiu

Artykuły na temat: hala stulecia we wrocławiu
 • Ogród Japoński we Wrocławiu

  Historia ogrodu ma już ponad sto lat. Zaczęła się na rok przed wybuchem I wojny światowej. We Wrocławiu odbywała się wówczas Wystawa Stulecia dla uczczenia setnej rocznicy odezwy Fryderyka Wilhelma(...). Przewodnik – Celownik”, wyd. Bezdroża, cena od 24 zł. www.ogrod-japonski.wroclaw.pl http://halastulecia.pl Ogród Japoński praktycznie Dojazd jest łatwy. Ogród Japoński jest częścią Parku...

 • Europejska Stolica Kultury 2016. Imprezy kulturalne we Wrocławiu

  .... wizytówka miasta, czyli Hala Stulecia. Obiekt ten został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na scenie Hali odbywają się najważniejsze imprezy kulturalne, w tym koncerty zagranicznych(...), autobus, Pendolino, PolskiBus, a nawet samolot. Program Europejskiej Stolicy Kultury: Warto sprawdzić aktualne i planowane wydarzenia we Wrocławiu, np. na https://pl-pl.facebook.com/Wroclaw2016 lub...

 • Tribute to Leonard Cohen

  ...7 listopada 2017 o godzinie 19.00 w Hali Stulecia we Wrocławiu i 8 listopada 2017, godzina 19:00 w Hali Arena Poznań zapraszamy na "Tribute to Leonard Cohen" - wyjątkowy koncert poświęcony wielkiemu artyście Leonardowi Cohenowi, w pierwszą rocznicę jego śmierci, na którym wspominać będziemy jego niezwykłe utwory pełne mądrych, pięknych i refleksyjnych tekstów.

 • Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert

  Po raz kolejny widownia w Polsce będzie miała okazję posłuchać pełnej ścieżki dźwiękowej do drugiej części z serii filmów o Harry’m Potterze. Widowiska odbędą się w październiku we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

 • Wrocław tropem Eberharda Mocka

  Eberhad Mock kojarzy się z Wrocławiem już tak bardzo, jak słynne krasnale. Bohater retrokryminałów Marka Krajewskiego powraca tym razem tropiąc ludzi, którzy stworzyli ludzkie zoo. A ja we Wrocławiu szukam śladów słynnego przedwojennego policjanta.

 • Wrocław - Wenecja Północy

  Dwanaście wysp, dziesiątki kanałów i ponad sto mostów i mostków, czynią ze stolicy Dolnego Śląska miasto wyjątkowe. We Wrocławiu ruszył właśnie jeden z najpiękniejszych w Polsce jarmarków bożonarodzeniowych.

 • Wrocławskie Afrykarium

  Są ludzie, którzy nie przepadają za zimą. We Wrocławiu otwarto miejsce, gdzie nawet w największe mrozy możemy urządzić sobie safari. Bezkrwawe, fotograficzne i do tego w dużej mierze podwodne.

 • Magiczne Koncerty Disneya

  W dwa lata po warszawskiej premierze, koncert Magiczna Muzyka Disneya wyrusza w trasę po Polsce. Spektakl będący połączeniem wykonywanej na żywo muzyki symfonicznej i najpiękniejszych filmów Disneya będzie można zobaczyć w Gdyni, Wrocławiu i Poznaniu już w maju 2010 r.

 • ​Królewna Śnieżka na lodzie

  ...czwartku (3.07.2014) na ebilet.pl, eventim.pl, grupon.pl oraz w salonach Empik. 8 grudnia  - Wrocław, Hala Stulecia - godz. 14:30 i 18:00 10 grudnia  - Poznań, Hala Arena - godz. 14:30 i 18:00 13(...) lodowe widowisko będzie można zobaczyć już w grudniu we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Łodzi oraz w Warszawie. Pewnego mroźnego dnia na świat przychodzi piękna królewna o cerze białej jak...

 • Mireille Mathieu - "kopciuszek" francuskiej estrady kończy 70 lat

  Stulecia we Wrocławiu, 20 października w Hali Torwar w Warszawie i 22 października w Hali Gdynia Arena w Gdyni.