• Informacje na temat:

  guinness

Artykuły na temat: guinness
 • Najwyższa modelka świata walczy o rekord Guinnessa

  .... Same nogi Ekateriny mają 134 centymetry i mogą niedługo trafić do Księgi rekordów Guinnessa. Eketarina nie jest jednak wyjątkiem. Świat mody coraz częściej przekonuje nas, że inność może być dużym(...) w modelingu. Idąc śladem swoich słynnych koleżanek stawia na inność, która dla wielu modelek stała się przepustką do kariery. Ekaterina liczy również na wpis do Księgi rekordów Guinnessa - jest przekonana...

 • Daphne Guinness - dziedziczka wyemancypowana?

  Ma w sobie coś z ikony, ale i z "obłąkanej wróżki" - napisano o niej w "New Yorkerze". Bez niej nie byłoby stylu Lady Gagi, która czerpie z niej w swych najśmielszych stylizacjach. Daphne Guinness, dziedziczka irlandzkich browarników, obchodziła w listopadzie 45. urodziny.

 • Chodakowska pobiła rekord Guinnessa

  ..., udowodniła na czym polega siła jej ćwiczeń. Trening przyciągnął fanki z całej Polski, dzięki czemu Ewa pobiła rekord Guinnessa w największym, wspólnym treningu. Sukces naładował pozytywną energią stadion...

 • 67-letnia królowa tatuażu

  Charlotte Guttenberg z Florydy dzierży rekord Guinnessa, jako najbardziej wytatuowana seniorka. Barwne malunki pokrywają 91,5 proc. powierzchni jej ciała.

 • Ewa Chodakowska położyła wszystkich na deski

  Plank jest ćwiczeniem wyjątkowym - przyznaje Ewa Chodakowska. Poza tym, że tzw. deska angażuje dużo mięśni, trenerka cieszy się, że to ćwiczenie zmobilizowało ponad 1700 osób - tyle bowiem potrzebowała, aby pobić Rekord Guinnessa.

 • Przebiła Lady Gagę?

  Lady Gaga słynie z dziwnych kreacji. Można to jednak tłumaczyć jako wizerunek sceniczny. Jak jednak wytłumaczyć Daphne Guinness, która pod względem dziwności depcze piosenkarce po piętach?

 • Aż trzy rekordy Guinnessa ustanowiono podczas Targów Książki Kulinarnej odbywających się we Wrocławiu.

 • Schudła 50 kg, bo… uprawia seks

  W liceum ważyła 122 kg, a po urodzeniu dwójki dzieci 181. W 2011 roku była już cięższa niemal o połowę (350 kg), trafiła do „Księgi rekordów Guinnessa” i otrzymała tytuł „najcięższej żyjącej kobiety na świecie”. Teraz, przy pomocy autorskiej kuracji, chce schudnąć, bo „dotychczasowa waga jej się znudziła”.

 • Japonka Kamamoto Hongo skończyła w minionym tygodniu 116 lat! Urodzona w 1887 roku, notowana jest w Księdze Rekordów Guinnessa jako najstarszy żyjący mieszkaniec naszej planety.

 • ...1663 ruskich pierogów ulepili w czwartek, 5 grudnia w ciągu 100 minut uczniowie wrocławskiego Zespołu Szkół Gastronomicznych. Wynik ten ma być wpisany do księgi rekordów Guinnessa.

Zdjęcia na temat: guinness
Wideo na temat: guinness
 • Ewa Chodakowska pobiła rekord Guinnessa

  Ewa Chodakowska bije kolejny rekord i stawia sobie nowe cele. Dlaczego? - Bo to sprawia mi ogromną frajdę i ogromną przyjemność - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" trenerka. - Szukam cały czas jakichś wyzwań - zaznaczyła. - Aktywność fizyczna to jest higiena dla ciała i dla umysłu - dodała. Z czego i z kogo jest dumna? Czy Chodakowska planuje macierzyństwo? Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

 • Jennifer Lawrence trafiła do księgi rekordów Guinnessa!

  Postać Katniss Everdeen grana przez Jennifer Lawrence znalazła się w Księdze Rekordów Guinnessa 2015r. , w kategorii najbardziej dochodowy film akcji z kobietą w roli głównej. Aktorka ma przed sobą jeszcze kolejne dwa filmy w serii "Igrzysk śmierci", które według przewidywań odniosą na świecie jeszcze większy sukces. Już w pierwszym tygodniu po premierze produkcja zarobiła ponad 161 mln dolarów.

 • Przez 136 godzin grał w grę komputerową

  Hubert "Gordon" Blejch, pobił rekord w graniu w grę komputerową. Zapisanie się na kartach Księgi Rekordów Guinnessa zajęło mu blisko sześć dni. - W ostatniej godzinie bicia rekordu zacząłem zamiast wirtualnych przeciwników widzieć koty - mówił. (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: guinness