• Informacje na temat:

  guinessa

Artykuły na temat: guinessa
 • Krzysztof z "Gogglebox. Przed telewizorem" pobił rekord Guinessa

  Panowie występują w duecie i mogą pochwalić się imponującą muskulaturą. Wielu widzów lubi ich za inteligentne i zabawne komentarze oraz dystans do siebie. Okazuje się jednak, że jeden z nich - Krzysztof - może pochwalić się czymś dużo ważniejszym niż występy w telewizji. 37-letni Radzikowski pobił bowiem ostatnio rekord Guinessa! Strongman podzielił się radosną nowiną na swoim Instagramie. Na...

 • Najstarsza kulturystka

  Patrząc na nią, nie uwierzysz, w jakim jest wieku i czym się zajmuje. Ernestine Shephard ma osiemdziesiąt lat - jest najstarszą aktywną kulturystką na świecie, za co w 2010 roku trafiła do Księgi Rekordów Guinessa. Determinacja, koncetracja na celu i dyscyplina to hasła, które jej przyświecają.

 • Chodakowska pobiła rekord Guinnessa

  ...7 czerwca odbył się największy otwarty trening tego roku: "all in for #mygirls". Zajęcia poprowadziły m.in. ambasadorki adidas: Ewa Chodakowska, której przy tej okazji udało się pobić rekord Guinessa oraz jedna z najbardziej znanych joginek na świecie Ashleigh Sergeant.

 • 125-letnia Kubanka najstarsza na świecie

  Kubanka Juana Bautista Ridriguez 2 lutego skończyła 125 lat i jest przypuszczalnie najstarszą osobą na świecie. Wiek kobiety nie został jednak potwierdzony przez Księgę Rekordów Guinessa.

 • Napisz do Paulo Coelho!

  Nazwisko brazylijskiego pisarza Paulo Coelho już niedługo znajdzie się w Księdze Rekordów Guinessa dzięki największej liczbie przekładów tej samej książki . "Alchemika" można przeczytać aż w 67 językach.

 • Święto oscypka w Żywcu

  Koalicja Marek Ziem Górskich oraz kapela Pieczarków zapraszają na organizowany po raz pierwszy "Oscypek Fest" - święto oscypka, które odbędzie się 7 października w Żywcu. Podczas festiwalu planowanie jest pobicie rekordu Guinessa na wyprodukowanie największego oscypka.

 • Tego triku z 1981 roku żadna nie potrafi powtórzyć!

  Helena Vlahos urodziła się w 1948 roku w Grecji.  W Stanach Zjednoczonych mieszka od 8. roku życia. Karierę tancerki tańca brzucha rozpoczęła w wieku 16 lat i wkrótce zyskała sławę. Dzięki niezwykłym umiejętnościom trafiła do Księgi Rekordów Guinessa. Obecnie 70-letnia Helena wciąż tańczy, prowadzi szkołę tańca w Los Angeles, występuje też w wielu programach telewizyjnych.

 • Kobieta prosi o pieniądze, żeby mogła napełnić „brzuszek”…

  W tym momencie jej waga oscyluje w okolicach 315 kg. 27-latka już jest chorobliwie otyła, ale nie odpuszcza - marzy o tytule najgrubszej kobiety świata i zacnym wpisie w księdze Guinessa. Za 5 lat chciałaby również doprowadzić do stanu, w którym nie będzie się już mogła samodzielnie poruszać. W jej staraniach pomaga jej ukochany, 25-letni  Sid, który nie tylko spędza całe dnie w kuchni, by...

 • Śmiertelna pułapka w Palladium

  Seldes, grająca rolę Myry nie opuściła ani jednego przedstawienia i została wpisana do księgi rekordów Guinessa jako najbardziej wytrwała aktorka. Spektakl przygotowany przez Scenę Spektrum to polska...

 • Bangkok - to miasto dostarcza wrażeń

  Prawdziwa nazwa miasta dla nas jest nie do wymówienia i zapamiętania! Dość powiedzieć, że trafiła do Księgi Rekordów Guinessa jako najdłuższa na świecie. Zapisano w niej, że to miejsce szczęśliwości, dostatku, które podarował bóg Indra, a zbudował sam bóg Wisznu. Oficjalnie stolica Tajlandii nazywa się Krung Thep – Miasto Aniołów. W skrócie Bangkok znajdziemy ślady pierwotnej nazwy: Bang Makok...

Zdjęcia na temat: guinessa
Dyskusje na temat: guinessa