• Informacje na temat:

  grosze

Artykuły na temat: grosze
 • Ikoniczne buty za grosze?

  Dobra wiadomość dla miłośniczek serialu "Seks w wielkim mieście"! Buty inspirowane słynnymi (i piekielnie drogimi) szpilkami Carrie Bradshaw są już do kupienia w popularnej sieciówce.

 • Sieciówki, w których kupują gwiazdy, czyli wielka moda za grosze

  ...całości eleganckiego sznytu. Do grona gwiazd, które na imprezach pokazują się od czasu do czasu w kreacjach "za grosze" należy również Natalia Siwiec. Modelka podczas prezentacji kolekcji butów...

 • ​City Passy - zwiedzanie za grosze Rzymu i Paryża

  Tanie podróżowanie jest możliwe, ale nie warto rzucać się na każdą promocję. Podpowiadamy, w których miejscach City Passy, karnety turystyczne, naprawdę się opłacają. Gdzie na City Passie można jeździć komunikacją miejską? Ile wejść do muzeów jest faktycznie darmowych? Zanim na hurra wydasz kilkadziesiąt euro na karnet, przelicz!

 • 7 sposobów na wiosenny balkon za grosze

  Jeśli ustawimy na nim rośliny uprawiane w domu, nic nie wydamy na nowe. A gdy posiejemy w skrzynkach zioła i kwiaty na prezenty, zarobimy ok. 100 zł miesięcznie.

 • chwilowki.bmr.ovh

 • Salon kosmetyczny za grosze

  Chcesz wyglądać olśniewająco i dobrze czuć się w swojej skórze, ale brakuje ci środków na pokrycie kosztów drogich zabiegów w salonie piękności? Podpowiadamy, jak w czterech ścianach stworzyć sobie salon kosmetyczny za grosze.

 • Nieskazitelna cera za grosze

  Cytryna cieszy się dużą popularnością bo jest zdrowa i bogata w witaminę C. Herbata z cytryną i miodem jest poza tym napojem uodparniającym, bo zawiera dużo witaminy B1 i P., wapń, żelazo i fosfor.

 • jestem, żyję, pracuję... czasu na eksluzywny wortal totalnie brak..., czasem wejdę, poczytam, ale to tylko na chwile dwie. po 6-dniowym maratonie w...

 • Zorganizować wymarzony ślub i nie wydać ani grosza? Dzięki nim to możliwe!

  Organizatorka ślubów Ewa Wardęga wyjaśniła, czym są sponsorowane wesela. - W Polsce nie jest to zjawisko popularne. Nigdy nie słyszałam o tym, aby sponsorzy pokryli 100 procent kosztów - powiedziała. - Łatwiej jest uzyskać sponsora na usługi mniejsze, np. na alkohol lub na zaproszenia niż na lokal, fotografa czy oprawę muzyczną - dodała. Czy sponsorowane śluby nie są obciachem? - To nie tyle obciach, co niekoniecznie dobra droga do tego, żeby wesele miało klasę i elegancję. Myślę jednak, że...

 • ...i Sikora związani są z poznańską Sceną Rozmaitości, gdzie powstała ich najnowsza produkcja pod nazwa: "O'Pyra za 3 grosze + VAT". Przedstawienie opowiada o rozterkach ambitnych artystów, którzy starają...

Wideo na temat: grosze
 • Jastrzębska o oszczędnym życiu rodziny Beckhamów

  - David Beckham ogłosił, że razem z żoną Victorią prowadzą bardzo oszczędne życie, odkładają każdy grosz odkąd mają czwórkę dzieci - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska. Jak spędzają czas wolny?

 • Jedyna Polka w Londyńskim Klubie Milionerów

  Warszawa. Ewelina Gawłowska wyjechała do Londynu bez grosza, chcąc podszkolić znajomość języka. Pierwszą pracę dostała w pubie. Gdy ukończyła 20 lat, założyła własną firmę inwestycyjną w Londynie i stała się wolna finansowo w ciągu zaledwie kilku dni. Dziś należy do klubu Home House w Londynie. Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów.

Dyskusje na temat: grosze