• Informacje na temat:

  grecja po sezonie

Artykuły na temat: grecja po sezonie
 • Grecja i Turcja - Polacy kochają te kierunki!

  Grecja, Turcja i Hiszpania - to najpopularniejsze kierunki wypoczynku Polaków w tym sezonie - wskazuje raport Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Egipt, tak lubiany przez Polaków jeszcze parę lat temu, plasuje się obecnie na czwartym miejscu.

 • ​Mityczna Grecja na wakacje

  Słoneczna Grecja to nie tylko białe plaże, leniwy wypoczynek i drinki z parasolem - to też fascynująca historia i bogata mitologia, która była jednym z filarów europejskiej kultury. Któż by nie chciał wrócić do miejsc zmagań mitycznych herosów, narodzin bogów, wspaniałych greckich legend? Zobacz miejsca z mitów, które istniały naprawdę.

 • Najpiękniejsze plaże Grecji

  ...miejscem niż półwysep Chalkidiki. Północ wydaje się bardziej zazieleniona. Na południu znajdują się kamieniste, piękne plaże, na których nawet w sezonie nie ma tłoku. Piaszczysty kawałek brzegu to...

 • Wakacje przed sezonem? To dobre rozwiązanie!

  Zanim zdecydujesz się na wakacyjny wyjazd w szczycie sezonu, który zwykle przypada na drugą połowę czerwca i ciągnie się aż do września, warto wygospodarować kilka wolnych dni i ruszyć na podbój gorących plaż nieco wcześniej.

 • Anna Starmach na wakacjach

  Sezon na wakacje gwiazd w pełni. Grecja i Włochy to jak na razie najpopularniejsze cele wyjazdów.

 • Cudowne wakacje Anny Wendzikowskiej

  Sezon wyjazdowy rozpoczęty. Gwiazdy najchętniej wybierają Grecję i Włochy, ale Anna Wendzikowska postawiła na nieco bardziej oryginalną destynację.

 • Gwiazdy polecają atrakcje turystyczne

  Marzy ci się wyjątkowy urlop po sezonie? Znani cudzoziemcy polecają swoje rodzinne strony.

 • Gwiazdy polecają wakacje last minute

  Marzy ci się wyjątkowy urlop po sezonie? Znani cudzoziemcy polecają swoje rodzinne strony.

 • Wyspa Korfu: nie oparł się jej sam Odyseusz

  ...miejscowość położona na zachodnim wybrzeżu wyspy. W sezonie zjeżdżają się tu prawdziwe tłumy turystów. Mimo to, jest to miejsce, które powinien zobaczyć każdy odwiedzający Korfu. Paleokastritsa to skaliste...

 • Saloniki. Prastare miasto, które się odrodziło

  Tymczasem istnieje również Grecja kontynentalna. Inna, ale też piękna. Taka jest Macedonia. Ten kawałek ziemi, naznaczony pięćsetletnią okupacją turecką wrócił w granice Grecji dopiero 100 lat temu. Odwiedzamy jego stolicę, Saloniki. Miasto uniwersyteckie i na wskroś kosmopolityczne. Naznaczone dziedzictwem Aleksandra Wielkiego, wpisujące się w spuściznę nauczania Arystotelesa. Wśród jego...

Wideo na temat: grecja po sezonie
 • Lato 2018: Dokąd polecą Polacy?

  - W zeszłym roku Grecja była hitem i tak zostanie - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Klaudyna Morska o wakacyjnych wyborach Polaków. - Możemy mówić o lecie grecko-tureckim - dodała blogerka Wakacje.pl. - W tym sezonie mówimy o powrocie hitów sprzed lat - podkreśliła. W jakie jeszcze miejsca chętnie podróżują Polacy? Co daje wykupienie wczasów w czasie trwania promocji first minute?

Dyskusje na temat: grecja po sezonie
 • Re: Wakacje 2016, czyli jak będą wypoczywać Polacy w tym sezonie?

  Guzik prawda. Królową wypoczynku była, jest i będzie Grecja. Nie ma żadnych powodów by płacić 30% więcej za wakacje w kraju bez piaszczystych plaż, leżakowaniem na kamieniach, kąpaniem się w plastikowych sandałach, marnym i drogim jedzeniem, drogimi hotelami o standardzie z PRLu i kiepską obsługą. Poza ładnymi widokami, Chorwacja nie ma nic więcej do zaoferowania w porównaniu z Grecją.

 • Re: Wakacje 2016, czyli jak będą wypoczywać Polacy w tym sezonie?

  . Lokale są dość drogie, na przestrzeni kilku lat wyjazd do Chorwacji w ogólnym rozrachunku znacznie podrożał. A przecież atrakcyjność tego miejsca się nie zwiększyła. W sezonie na plażach jest masa(...) bilans tego powoduje, że warto udać się gdzie indziej. Faktycznie Turcja czy Grecja jest lepszym wyborem. Przynajmniej woda ciekawsza pod kątem tego co pod woda jak ktoś lubi nurkować. Miejsca na uboczy