• Informacje na temat:

  gest

Artykuły na temat: gest
 • Romantyczny gest

  Jesteśmy romantyczni? Ani trochę. Wiecie to, prawda? Wiecie, a jednak oczekujecie od nas tych wszystkich sentymentalnych gestów: paczuszek słodko opakowanych i niespodziewanych wypadów w romantyczne miejsca oraz płatków kwiatów sypanych tam, gdzie macie stąpać, a także pamiętania o tych wszystkich nudnych szczegółach, które wiążą się z pierwszym pocałunkiem, pierwszą randką, nie mówiąc...

 • Babcia miała gest

  Książe Harry i księżna Meghan swoich gości prosili o wsparcie siedmiu organizacji charytatywnych. Ich życzenie spotkało się z aprobatą. Jednak nie obyło się bez niespodzianek i nieprzewidywanych prezentów.

 • Piękny gest Lewandowskich

  Wspólne przyjęcie urodzinowe Lewandowskich, które odbyło się w ubiegłą sobotę, wzbudziło spore zainteresowanie. Impreza była utrzymywana w sekrecie, a gości poproszono o nie robienie zdjęć. Echa wydarzenia wciąż jednak nie milkną, okazuje się bowiem, że feta posłużyła nie tylko zabawie, ale i szlachetnym celom.

 • Antoni Pawlicki. Piękny gest

  Miesięczny pobyt w Azji wiele go nauczył. Udział w programie "Azja Express" wspomina do dziś. Dlaczego? Bo choć na ekranie gra silne osobowości, dopiero na innym kontynencie miał okazję sprawdzić swoje granice ... granice ludzkich możliwości.

 • Książę ma gest! To prawdziwy romantyk

  ...pierwsze wspólne wakacje, i dwóch mniejszych z kolekcji księżnej Diany.  Meghan skomentowała później wyjątkowy gest Harry'ego słowami: "Wiedząc, że nie mogę poznać mamy Harry'ego, to dla mnie...

 • Wielki gest królowej w stronę Meghan

  Świeżo upieczona księżna Meghan dostąpiła ogromnego zaszczytu. Królowa Elżbieta zaprosiła ukochaną księcia Harry'ego, by towarzyszyła jej we wspólnej podróży do hrabstwa Cheshire. Obie panie wspólnie spędziły noc w luksusowym pociągu.

 • Finał "Projektu Lady". Piękny gest uczestniczek

  Finał "Projektu Lady“ zbliża się wielkimi krokami. Trzy finalistki przeszły bardzo długą i trudną drogę, by znaleźć się właśnie w tym miejscu. Przemiana jaka się w nich dokonała, zarówno ta zewnętrzna jak i wewnętrzna, robi wrażenie. Każda z dziewcząt poczyniła postępy i przyswoiła mnóstwo nowej wiedzy. Która z nich zasłużyła na tytuł pierwszej damy "Projektu Lady"? Dowiemy się podczas finałowej uroczystości w Pałacu w Rozalinie, na której pojawią się znamienici goście.

 • Piękny gest wielkiego serca

  Przystojny twardziel o gołębim sercu. Ostatni gest Pawła Małaszyńskiego (39) sprawił, że od dziś będziemy go opisywać właśnie w taki sposób. Aktor wsparł finansowo i duchowo ciężko chorą Olę i jej rodziców. Wspólnie z Magdaleną Różczką (36) przekazał na jej leczenie 15 tysięcy złotych. A jakby tego było mało, wsiadł w samochód i pojechał do Supraśla, aby poznać osobiście całą rodzinę i dodać...

 • Przestał płakać, pomógł prosty gest mamy

  Niemal każdy poranek wyglądał podobnie: łzy spływały po policzkach bladej twarzy syna,  kiedy odprowadzała go na szkolny przystanek. Żadne matczyne gesty nie przynosiły rezultatu.  Wtedy blogerka wpadła na pomysł, dzięki któremu niepokój u dziecka pozostał niemiłym wspomnieniem. Swoje przeżycia opisała na Facebooku: "...siedzieliśmy razem na przystanku autobusowym i wyciągnąłem długopis...

 • Gesty i słowa

  ...malarza i parę jego obrazów. Wykres kłótni John Gottman twierdzi, że nawet w zwykłych rozmowach każda para zostawia swój emocjonalny podpis, na który składają się słowa, gesty i mimika. On sam(...), ale chodzi o to, czy próbujemy w kłótni znaleźć rozwiązanie problemu, czy szukamy winnego. Robimy gest dobrej woli, bo jesteśmy przyjaźnie nastawieni do partnera, czy bronimy się jak przed wrogiem...

Zdjęcia na temat: gest
 • Doskonały aparat, który uruchomisz gestem
Wideo na temat: gest
 • Piękny gest Kuby Wesołowskiego

  Kuba Wesołowski powiedział w "Dzień Dobry TVN" o biegu na 100 kilometrów dla małego Bartka, który potrzebuje nowej protezy nogi. - Te 100 kilometrów to jest jakiś żart, w porównaniu z tym, jaki maraton wykonują rodzice Bartka - podkreślił aktor. Dlaczego został wybrany taki dystans? Czy Wesołowski brał udział w Maratonie Warszawskim, który odbył się 25 września?

 • Piękny gest Johny'ego Deppa

  Johnny Depp wielokrotnie udowadniał, że ma rękę do dzieci. Gwiazdor po raz kolejny pojawił się w dziecięcym szpitalu, bo odwiedzić chorych podopiecznych. Wszystko oczywiście w przebraniu kultowego Jacka Sparrowa, bohatera „Piratów z Karaibów”. Aktor chętnie pozował do zdjęć i ucinał pogawędki z podopiecznymi. Spędził tam około pięciu godzin i z pewnością spełnił wiele dziecięcych marzeń.

 • Niesamowity gest Ashtona!

  Ashton Kutcher wygrał w konkurencji z prezentem na Dzień Matki. Przystojny młody tatuś użył aplikacji Houzz, by wyremontować piwnicę swojej mamy pod jej nieobecność. (CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: gest