• Informacje na temat:

  gest

Artykuły na temat: gest
 • Babcia miała gest

  Książe Harry i księżna Meghan swoich gości prosili o wsparcie siedmiu organizacji charytatywnych. Ich życzenie spotkało się z aprobatą. Jednak nie obyło się bez niespodzianek i nieprzewidywanych prezentów.

 • Piękny gest Lewandowskich

  Wspólne przyjęcie urodzinowe Lewandowskich, które odbyło się w ubiegłą sobotę, wzbudziło spore zainteresowanie. Impreza była utrzymywana w sekrecie, a gości poproszono o nie robienie zdjęć. Echa wydarzenia wciąż jednak nie milkną, okazuje się bowiem, że feta posłużyła nie tylko zabawie, ale i szlachetnym celom.

 • Niezwykły gest Kim Kardashian

  Kim Kardashian zdecydowała się pomóc byłemu więźniowi.

 • Natalia Janoszek ma gest

  Aktorka podbija nie tylko Indie, ale i Europę. Podczas festiwalu w Cannes prezentował się zjawiskowo. Zdjęcia jej stylizacji na czerwonym dywanie obiegły najbardziej wpływowe magazyny mody. Natalia Janoszek znalazła się wśród pięćdziesięciu najlepiej ubranych kobiet podczas filmowego święta na Lazurowym Wybrzeżu.

 • Piękny gest Taylor Swift

  Gwiazdy z pierwszych stron gazet często zapominają, że niezbędną składową ich sukcesów jest pełna oddania postawa fanów, którzy kupują płyty, bilety na koncerty i różnego rodzaju gadżety związane z nazwiskiem idola. Taylor Swift udowodniła, że docenia swoich fanów, przejmuje się ich problemami, a w ciężkich sytuacjach jest w stanie sięgnąć do portfela i pomóc.

 • Antoni Pawlicki. Piękny gest

  Miesięczny pobyt w Azji wiele go nauczył. Udział w programie "Azja Express" wspomina do dziś. Dlaczego? Bo choć na ekranie gra silne osobowości, dopiero na innym kontynencie miał okazję sprawdzić swoje granice ... granice ludzkich możliwości.

 • Książę ma gest! To prawdziwy romantyk

  ...pierwsze wspólne wakacje, i dwóch mniejszych z kolekcji księżnej Diany.  Meghan skomentowała później wyjątkowy gest Harry'ego słowami: "Wiedząc, że nie mogę poznać mamy Harry'ego, to dla mnie...

 • Wielki gest królowej w stronę Meghan

  Świeżo upieczona księżna Meghan dostąpiła ogromnego zaszczytu. Królowa Elżbieta zaprosiła ukochaną księcia Harry'ego, by towarzyszyła jej we wspólnej podróży do hrabstwa Cheshire. Obie panie wspólnie spędziły noc w luksusowym pociągu.

 • Finał "Projektu Lady". Piękny gest uczestniczek

  Finał "Projektu Lady“ zbliża się wielkimi krokami. Trzy finalistki przeszły bardzo długą i trudną drogę, by znaleźć się właśnie w tym miejscu. Przemiana jaka się w nich dokonała, zarówno ta zewnętrzna jak i wewnętrzna, robi wrażenie. Każda z dziewcząt poczyniła postępy i przyswoiła mnóstwo nowej wiedzy. Która z nich zasłużyła na tytuł pierwszej damy "Projektu Lady"? Dowiemy się podczas finałowej uroczystości w Pałacu w Rozalinie, na której pojawią się znamienici goście.

 • Piękny gest wielkiego serca

  Przystojny twardziel o gołębim sercu. Ostatni gest Pawła Małaszyńskiego (39) sprawił, że od dziś będziemy go opisywać właśnie w taki sposób. Aktor wsparł finansowo i duchowo ciężko chorą Olę i jej rodziców. Wspólnie z Magdaleną Różczką (36) przekazał na jej leczenie 15 tysięcy złotych. A jakby tego było mało, wsiadł w samochód i pojechał do Supraśla, aby poznać osobiście całą rodzinę i dodać...

Zdjęcia na temat: gest
 • Doskonały aparat, który uruchomisz gestem
Wideo na temat: gest
 • Piękny gest Kuby Wesołowskiego

  Kuba Wesołowski powiedział w "Dzień Dobry TVN" o biegu na 100 kilometrów dla małego Bartka, który potrzebuje nowej protezy nogi. - Te 100 kilometrów to jest jakiś żart, w porównaniu z tym, jaki maraton wykonują rodzice Bartka - podkreślił aktor. Dlaczego został wybrany taki dystans? Czy Wesołowski brał udział w Maratonie Warszawskim, który odbył się 25 września?

 • Piękny gest Johny'ego Deppa

  Johnny Depp wielokrotnie udowadniał, że ma rękę do dzieci. Gwiazdor po raz kolejny pojawił się w dziecięcym szpitalu, bo odwiedzić chorych podopiecznych. Wszystko oczywiście w przebraniu kultowego Jacka Sparrowa, bohatera „Piratów z Karaibów”. Aktor chętnie pozował do zdjęć i ucinał pogawędki z podopiecznymi. Spędził tam około pięciu godzin i z pewnością spełnił wiele dziecięcych marzeń.

 • Niesamowity gest Ashtona!

  Ashton Kutcher wygrał w konkurencji z prezentem na Dzień Matki. Przystojny młody tatuś użył aplikacji Houzz, by wyremontować piwnicę swojej mamy pod jej nieobecność. (CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: gest