• Informacje na temat:

  gdynia kino

Artykuły na temat: gdynia kino
 • Volvo Gdynia Sailing Days 2016

  Doroczne regaty Volvo Gdynia Sailing Days to żeglarskie święto, które co rok zapewnia moc wrażeń i atrakcji nie tylko uczestnikom, ale także wypoczywającym w Trójmieście turystom. Udział w regatach to nie lada przeżycie.

 • Cykl „Kino na obcasach” w Multikinie

  ...17 czerwca w sieci kin Multikino, w ramach cyklu „Kino na obcasach”, panie będą mogły zobaczyć zmysłowy romans Clive’a Owena i Juliette Binoche w komedii „Wypisz, wymaluj… miłość”.

 • "Podróż na sto stóp” w cyklu „Kino na Obcasach”

  ...12 sierpnia w sieci kin Multikino, w ramach cyklu "Kino na obcasach", Panie będą mogły zobaczyć połączone siły Stevena Spielberga, Oprah Winfrey i Helen Mirren w ekranizacji bestsellerowej powieści w reżyserii Lasse Hallströma "Podróż na sto stóp".

 • Kocham kino w Multikinie

  ...28 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się inauguracja nowego cyklu „Kocham Kino w Multikinie” – wspólnej inicjatywy Programu Drugiego Telewizji Polskiej oraz Multikina. Ambasadorką i prowadzącą projekt jest Grażyna Torbicka, autorka telewizyjnego Magazynu „Kocham Kino” obecnego na antenie „Dwójki” od niemal dwudziestu lat.

 • Kocham Kino w Multikinie

  ...w Warszawie, zaś retransmisja rozmowy i dyskusji z publicznością odbędzie się po kolejnych pokazach filmu 22 maja w kolejnych 14 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź(...)Już 14 maja w warszawskim Multikinie Ursynów odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Kocham Kino w Multikinie". Tym razem w projekcie będącym wspólnym przedsięwzięciem TVP2 i Multikina...

 • Gdynia: Festiwal rozpoczęty

  Stuhra . Konkurs kina niezależnego, w którym startuje 20 obrazów, otworzył w poniedziałek prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek. Kino niezależne towarzyszy konkursowi głównemu 29. Festiwalu Polskich...

 • ...zagrają w sumie 47 razy. Trzecim wystawianym tytułem będzie "Życie jest snem" Calderona de la Barca. W każdy poniedziałek w cyklu "Kino pod księżycem" odbywać się będą nocne projekcje filmów. Seans...

 • ​Tomasz Wasilewski: Film jest wasz

  ..."Jestem z pokolenia, które jeszcze pamięta PRL, ale nie jest to na tyle silne, żebyśmy musieli tworzyć manifesty. Nie czuję tego typu potrzeby, bo nigdy nic nie musiałem manifestować. Chcę poruszać widza, wedrzeć się do środka. Takie kino jest dla mnie najważniejsze" - mówi Tomasz Wasilewski, reżyser głośnego, obsypanego nagrodami filmu "Płynące wieżowce"

 • Barbara Kurzaj. Aktorka przez przypadek

  ...- Teraz w branży nie brakuje ciekawych i oryginalnych reżyserów. Mają talent, mają swój język. Mam poczucie, że nasze kino jest świetne. Wydaje mi się, że potrzebujemy jeszcze chwili, aby w końcu się o tym przekonać - mówi Barbara Kurzaj, polska aktorka i reżyserka, którą możemy zobaczyć w najnowszej komedii Grzegorza Jaroszuka "Kebab i Horoskop".

 • Siła to my! cz.2

  ...odbierając Oscara, powiedziała, że kobiety powinny walczyć o równe prawa w biznesie filmowym. W Polsce kino to też jest wciąż męski świat? - Kobiety cały czas zarabiają mniej niż mężczyźni. Dobrze, że...

Dyskusje na temat: gdynia kino