• Informacje na temat:

  gazeta londyn

Artykuły na temat: gazeta londyn
 • Ben Affleck i Jennifer Garner kupili dom w Londynie

  W rozmowie z gazetą "The Sun" źródło podało: - Ben i Jennifer są bardzo spójną jednostką. Stworzyli nowe, normalne życie, które nadal będzie trwało, gdy będą mieszkać w Londynie. - Ben chce mieć rodzinę przy sobie, gdy pracuje. Dlatego też wspólny pobyt w nowym kraju będzie wspaniałym doświadczeniem, mimo iż on i Jennifer nie są już razem. Ben wyznał niedawno, że w kwestii wychowania podąża za...

 • Najlepsze miejsca na zakupy w Paryżu, Berlinie i Londynie

  Połączyć zwiedzanie z zakupami? Dlaczego nie! Szczególnie, jeżeli można to zrobić w tak pięknym miejscu jak Paryż czy Londyn. Tak się składa, że są to jednocześnie światowe stolice mody z najlepszymi galeriami i ulicami handlowymi, a takich wyprzedaży jak tu, nie znajdziecie nigdzie indziej.

 • Tajemnicza zbrodnia w Londynie

  O życiu w Londynie, relacjach międzyludzkich w wielkim mieście, pesymistycznej szkockiej naturze i o najnowszej książce "Milcz nawet po śmierci" opowiada autor, James Craig.

 • Rita Ora prawdopodobnie padła ofiarą nocnego włamania do jej domu w Londynie

  Mówi się, że włamano się do domu gwiazdy z sześcioma sypialniami siedem dni przed tym, gdy włamywacze zaatakowali dom Simona Cowella.

 • Benedict Cumberbatch prawdopodobnie po raz drugi został ojcem

  Żona aktora - Sophie Hunter - 3 marca urodziła syna w luksusowym szpitalu Portland w Londynie.

 • Elegancki morderca, Cezary Łazarewicz

  Tak jak Londyn miał Kubę Rozpruwacza, tak Kraków swojego, jak go nazywano, „upiora”.

 • Smaczny kąsek dla głodnego kota

  W dawnym Londynie ludzie tak chętnie dokarmiali koty, że spora grupa ludzi była w stanie utrzymać się z handlu przysmakami dla dachowców.

 • Życie w najszczęśliwszym kraju świata

  Zaczęło się niewinnie. Po kilku wolnych dniach męża i mnie dopadła pourlopowa depresja, objawiająca się problemami z wdrożeniem się w dotychczasowe obowiązki. Wszechobecna szara mżawka sprawiała, że Londyn wydawał się przybrudzony i zmęczony - co udzieliło się również mnie - pisze Helen Russell, która postanowiła na rok przenieść się do Danii - kraju uważanego za najszczęśliwszy na świecie.

 • Dzieje grzechu

  Frycz i Julia Kamińska wiedzy intymnej szukać nie muszą. Bo ona już nie jest intymna. Pełno jej wszędzie: w gazetach, w internecie. I każda dziewczyna wie, że to, co robi we własnej sypialni, to jej...

 • Głos Ameryki

  Prezydent Obama konferuje z nią o podatkach. Dalajlama - o zagrożeniu globalizmem. A internetowa gazeta, którą stworzyła po pięćdziesiątce, to dziś największy portal opiniotwórczy, na którym wzorują się niemal wszyscy. W „Twoim STYLU” Arianna Huffington, emigrantka z Grecji, opowiada, jak została idolką Amerykanek i jedną z najbardziej wpływowych kobiet świata.