• Informacje na temat:

  gangi

Artykuły na temat: gangi
 • Dziewczyny mają moc! Czyli niezwykła kolekcja Local Heroes i GRLPWR Gang

  To co nosisz ma znaczenie! Oczywistą prawdę o tym, że moda to nie tylko ubrania, ale także nośnik znaczeń, wykorzystały dziewczyny z kolektywów Local Heroes i GRLPWR Gang, projektując kolekcję ubrań Pussy Power. Połowa dochodu ze sprzedaży kolekcji zostanie przekazana na rzecz Fundacji Feminoteka.

 • Gangi pampersów

  Dzieci, które sieją postrach na ulicach! Czterolatek z Nowej Huty został wciągnięty do gangu nazwanego potocznie "gangiem pampersów". Na Wybrzeżu grasuje młodzieżowy gang w kapturach.

 • Gang różowego sari

  Opowieść o Hinduskach, które postanowiły wziąć sprawiedliwość w swoje ręce.

 • Różowa bitwa

  ...film, który był prezentowany na międzynarodowych festiwalach, z Gangiem Różowego Sari zaczęli się też liczyć indyjscy politycy. A niedawno ukazała się książka Gang Różowego Sari amerykańskiej...

 • Katarzyna Nosowska: Gruba i szczęśliwa!

  Kpi ze swojej nadwagi, zakłada w sieci „gang grubasów” i na złość trenerkom personalnym motywuje innych do tycia. A my taką Kasię kochamy!

 • Tak działała mafia na Wybrzeżu

  ..., bo pamiętam atmosferę lat 90. Panowała psychoza strachu. Gangi groziły śmiercią jednemu z prokuratorów, policjantom, dziennikarzom. Ja sam dostawałem listy z pogróżkami. Na sali rozpraw byli...

 • Weronika Mliczewska: Na początku jest koniec

  W poszukiwaniu prawdy o życiu współczesnych Majów przemierzyła wioski odcięte od cywilizacji, gdzie nadal praktykuje się dawne rytuały. Rozmawiała z szamanami i obserwowała ceremonię Nowego Roku Majów. Zatrudniła się jako wolontariuszka w więzieniu dla kobiet, by poznać zasady działania gangów w Salwadorze. Wsłuchiwała się w szept majańskich kobiet, opowiadających o tragediach wojny domowej w Gwatemali. Wróciła z odpowiedziami, które zmieniły jej życie.

 • Dzieci ulicy: Wszystko na sprzedaż

  .... Pieniędzy. Chęci. Potrzeby. Dzieci ulicy najczęściej zajmują się drobnymi przestępstwami, wciąga je narkotykowy biznes, wyłapują lokalne gangi. Przemoc, głód, brutalne traktowanie, niepewne jutro - to(...) gruntami, rośnie bezrobocie i bieda, rządzą gangi. Kilka tysięcy dzieci musi żyć na ulicy, bo nie ma dla nich innego miejsca. Wiele z nich nie ma domu, żadnych dokumentów, niechciane, nikomu...

 • Kopenhaga - miasto Małej Syrenki

  Pobyt z rodziną w Kopenhadze to okazja do zabawy, nauki w interaktywnych muzeach i laboratoriach, zabawy na świeżym powietrzu i w wesołych miasteczkach, jak choćby legendarnym Tivoli, gdzie kręcono sceny do filmu „Gang Olsena: Paryski plan”. Darmowe rowery i dziesiątki atrakcji dla dzieci sprawią, że rodzinny wyjazd będzie pełen wrażeń.

 • Niedojrzała Cameron Diaz

  Cameron Diaz ("Gangi Nowego Jorku", "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość") przeżywa ostatnio niełatwe chwile. Właśnie zakończył się proces, jaki aktorka wytoczyła fotografowi, który przed laty zrobił jej zdjęcia topless.

Zdjęcia na temat: gangi
Wideo na temat: gangi
Dyskusje na temat: gangi