• Informacje na temat:

  gałki

Artykuły na temat: gałki
 • Masaż na suche oko

  W zdrowym oku stale produkowany jest tzw. film łzowy. Rozprowadzany po powierzchni gałki ocznej dzięki mruganiu, nawilża, natłuszcza i chroni.

 • Czy warto jeść lody?

  ...snem lody waniliowe Gdy dokuczają ci problemy ze snem, zjedz 1-2 gałki lodów waniliowych. Są lekkostrawne, dostarczą organizmowi tryptofan. Wzmaga on wydzielanie serotoniny i melatoniny. Pierwsza...

 • Bogactwo korzennych przypraw

  ...​Trudno dziś wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez anyżu, cynamonu, goździków, gałki muszkatołowej czy imbiru. Ich mocny aromat i korzenno-słodki smak wzbogaca świąteczne dania. Ale te aromatyczne przyprawy mają także dobroczynny wpływ na zdrowie.

 • lody z bitą śmietaną i tróskawkami

  ...składniki: Bita śmietana, lody sos czekoladowy: bita śmietana. serek marskarpone: śmietanfiks tróskawki: 3 gałki lodów      lody z bitą śmietaną...

 • Astygmatyzm

  Astygmatyzm jest to wada wzroku, która wynika z nieprawidłowej budowy gałki ocznej, przez co promienie świetlne wpadające do oka załamują się w różnych płaszczyznach. Na siatkówce powstaje wówczas nieostry obraz.

 • Słońce i wiatr w oczy

  To nie jest dobry czas dla oczu - słońce i wiatr powodują, że szybko odparowuje z nich filtr ochronny. Do nawilżenia gałki potrzeba teraz o wiele więcej łez. Stąd częste łzawienie. Ale może też być ono oznaką alergii albo np. ziarenka piasku w oku.

 • Jak zlikwidować "worki" pod oczami?

  Wiele osób boryka się z problemem tzw. "worków pod oczami", bądź zaczerwienieniem gałki ocznej. Najczęstszym powodem jest zmęczenie. - Otwierając lodówkę możemy mieć produkty, którymi zniwelujemy zapuchnięte, zasiniałe czy zaczerwienione oczy - mówiła kosmetyczka Anna Lohmann. Proste i skuteczne zabiegi można wykonać samemu w domu, bez konieczności kupna drogich kremów.

 • Spraw sobie oczy za...18 tysięcy dolarów!

  Oczy pełne blasku można kupić sobie za bagatela 18 tysięcy dolarów. Dr Chandrashekhar Chawan z Bombaju połączył optometrię z jubilerstwem. Wynalazca stworzył soczewki kontaktowe z płatkami 24-karatowego złota. Soczewki posiadają kilkanaście cząsteczek tego szlachetnego metalu. Pokrywa je specjalna powłoka oddzielająca błyskotkę od gałki ocznej. Czy złote oczy przyjmą się także w Europie?

 • Szostak na premierze książki Ferenstein-Kraśko

  Rodzina Karoliny Ferenstein-Kraśko od pokoleń prowadzi w Gałkowie stadninę koni. Pani Karolina postanowiła opowiedzieć o swojej wielkiej miłości do tych zwierząt i w tym celu wydała książkę.

 • Ile musisz ćwiczyć, żeby spalić te produkty?

  Jesteś na diecie, ale od czasu do czasu zdarzają ci się małe "grzeszki": słodki banan, garść orzechów, gałka lodów albo kawałek pizzy? Zobacz, ile i jak musisz ćwiczyć, żeby je „odpokutować”.

Zdjęcia na temat: gałki
 • Bruno Banani Man’s BEST
 • Bruno Banani Man
Wideo na temat: gałki
 • Popek o fance, która wytatuowała sobie oczy

  Popek jest zdecydowanie przeciwny temu, aby jego fani naśladowali go we wszystkim. Jego wielbicielka z Wrocławia o pseudonimie Anoxi_Cime wytatuowała sobie gałki oczne na czarno, wskutek czego straciła wzrok w jednym oku. Popek nie wini w tym przypadku rodziców dziewczyny, ale prosi swoich wielbicieli, aby nie starali się być takimi jak on, nie tatuowali się i nie stosowali skaryfikacji.

 • Ziemniak, ogórek albo lód pozwolą pozbyć się opuchlizny

  Wiele osób boryka się z problemem tzw. "worków pod oczami", bądź zaczerwienieniem gałki ocznej. Najczęstszym powodem jest zmęczenie. - Otwierając lodówkę możemy mieć produkty, którymi zniwelujemy zapuchnięte, zasiniałe czy zaczerwienione oczy - mówiła kosmetyczka Anna Lohmann. Proste i skuteczne zabiegi można wykonać samemu w domu, bez konieczności kupna drogich kremów.

 • Oczy pełne blasku można kupić sobie za 18 tysięcy dolarów

  Oczy pełne blasku można kupić sobie za bagatela 18 tysięcy dolarów.  Dr Chandrashekhar Chawan z Bombaju połączył optometrię z jubilerstwem. Wynalazca stworzył soczewki kontaktowe z płatkami 24-karatowego złota. Soczewki posiadają kilkanaście cząsteczek tego szlachetnego metalu. Pokrywa je specjalna powłoka oddzielająca błyskotkę od gałki ocznej. Czy złote oczy przyjmą się także w Europie?

Dyskusje na temat: gałki