• Informacje na temat:

  galerie handlowe

Artykuły na temat: galerie handlowe
 • Arcade Providence. Galeria handlowa przerobiona na minilofty

  Najstarsza galeria handlowa w USA położona jest w Providence w stanie Rhode Island. Po raz pierwszy otworzyła swe drzwi dla kupujących prawie dwa wieki temu, bo w 1828 roku! Od razu stała się jednym z głównych domów handlowych w kraju. Kiedy ostatecznie zamknęła swe handlowe podwoje, postanowiono wykorzystać ją na miniapartamenty.

 • Najlepsi projektanci w Galerii Mokotów

  ...tworzących zazwyczaj "krótkie", nie masowe kolekcje, wystawienie swoich kreacji w galerii handlowej, to znacznie zbliżenie się do klientów. Szlachetne materiały, dbałość o detale - to znaki rozpoznawcze...

 • Galeria to nie miejsce dla nastolatki

  Kiedy jakiś czas temu otworzono u nas galerię handlową, byłam zadowolona.

 • ​Centra handlowe, które wprawiają w osłupienie

  Centra handlowe to nie tylko zakupy - to także miejsca, gdzie można odpocząć, pójść do kina i spotkać się z przyjaciółmi. Wielkie hale pełne sklepów są naturalną częścią życia współczesnych ludzi. Nic dziwnego, że kreatorzy wnętrz starają się, aby nowoczesne centra handlowe były nie tylko funkcjonalne, ale i przyciągały wzrok - od tego przecież będzie zależało, czy klienci chętnie do nich wrócą.

 • Krakowska Galeria Kazimierz zmienia swój wizerunek

  Jedna z najstarszych krakowskich galerii handlowych przechodzi metamorfozę. Nowe logo, modernizacja wnętrza i kampania reklamowa z udziałem ambasadorki obiektu – Alicji Bachledy-Curuś, to tylko część działań, które mają pozwolić klientom odkryć Galerię Kazimierz na nowo.

 • Bezpłatne konsultacje i badania zdrowotne - Kraków Galeria Bronowice!

  W najbliższą sobotę i niedzielę (16-17 maja) zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych rodziców do centrum handlowego Galeria Bronowice. Będzie to niezwykła okazja, by skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami Möller’s i poznać cenne właściwości tranu – bogatego, naturalnego źródła kwasów omega-3 i witaminy D3. Akcja organizowana jest wraz z Fundacją „Szczęśliwe Macierzyństwo”.

 • Zapraszamy do Galerii Leszno już w najbliższy weekend!

  W najbliższą niedzielę (5 lipca) zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych rodziców do centrum handlowego Galeria Leszno. Będzie to niezwykła okazja, by skorzystać z bezpłatnych konsultacji(...) zawarte są w produktach Möller’s. Zapraszamy już 5 lipca 2015 r. do centrum handlowego Galeria Leszno, Leszno,  ul. Aleje Konstytucji 3 Maja 12, w godz. 11.00 -16.30.   *I.B. Helland, L. Smith...

 • Bezpłatne konsultacje i badania dla rodziców w najbliższy weekend w Galerii Orkana!

  W najbliższą sobotę (9 maja) zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych rodziców do centrum handlowego Galeria Orkana. Będzie to niezwykła okazja, by skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami Möller’s i poznać cenne właściwości tranu – bogatego, naturalnego źródła kwasów omega-3 i witaminy D3. Akcja organizowana jest wraz z Fundacją „Szczęśliwe Macierzyństwo”.

 • W najbliższą niedzielę (10 maja) zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych rodziców do centrum handlowego Galeria Twierdza. Będzie to niezwykła okazja, by skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami Möller’s i poznać cenne właściwości tranu – bogatego, naturalnego źródła kwasów omega-3 i witaminy D3. Akcja organizowana jest wraz z Fundacją „Szczęśliwe Macierzyństwo”.

 • Nie spędzaj dziś za wiele czasu w miejscach, w których czujesz, że brak Tobie energii. Omijaj z daleka galerie handlowe, a swoje wolne chwile zaplanuj...

Wideo na temat: galerie handlowe
 • Karolina Gadzimska w Galerii Mokotów

  - W Polsce galeria handlowa jest najlepszym miejscem na sprzedaż mody i akcesoriów - mówi Karolina Gadzimska, specjalistka marketingu marek luksusowych.

Dyskusje na temat: galerie handlowe
 • Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

  Ja bardziej reflektuję Galerie Handlowe. Pozdrawiam :)))

 • Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

  Ja bardziej reflektuję Galerie Handlowe. Pozdrawiam :))) Galerianka????? Tak, to bardzo mozliwe sądząc po poziomie inteligencji. Galerianka, to kobieta w czasach renesansowych, a Galeria Handlowa to taki duuuużyy sklep, z większą ilością sklepów, moja droga, napisałam ci najprościej jak potrafiłam, jak dalej nie rozumiesz, to idź się spytaj mamy, może ona ci odpowie :PP

 • Re: Polskie cmentarze czeka rewolucja?

  Zapomniałeś o miejscach noclegowych, placach zabaw. Najlepiej jakby na cmentarzach były pobudowane galerie handlowe.

 • Re: Sukienka

  Najlepiej pójdź gdzieś, gdzie jest dużo sklepów i oglądaj, oglądaj; a potem przymierzaj to, co ci się spodoba. Najważniejsze, żebyś sama wiedziała czego chcesz. Dopiero potem pytaj o radę, bo inaczej mogą Ci doradzić coś w czym będziesz się czuła beznadziejnie. Polecam przejażdżkę do Maksimusa na przykład. Galerie handlowe mają to do siebie, że jest tam duży wybór i możesz wszystko oblecieć

 • Re: Województwo Lubuskie. Jakie oferuje atrakcje?

  a ja ciągle tylko do focusa - gdzie są pozostałe GALERIE HANDLOWE w tej nadętej metropolii ?

 • Re: Bielsko - Biała stolica filmów animowanych

  MAM W D. .....E TE WASZE GALERIE. POZAMYKALISCIE URZEDASY NA ZLOSC WLASCICIELOM KAMIENIC ULICE HANDLOWE , POLIKWIDOWALISCIE PARKINGI ZEBY KLIENCI POJECHALI DO GALERII. TAKA POLYTYKA POLSKIEGI URZEDNIKA

 • Re: Miało być nowocześnie!

  Wszystko wyburzyć i stawiać galerie handlowe, nowocześni idioci bez żadnego sentymentu.Teraz się liczy fura chata i komóra,a człowiek człowiekowi wilkiem.

 • Re: Co trzeba wiedzieć, jadąc do Rumunii

  Moją to najbardziej kręcą galerie handlowe z fontannami w środku bijącymi. Jak już sobie nakupuje czego tam tylko chce (za kwotę niebagatelną acz do 250 złotych), to idziemy na amerykańskiego steka, którego popijamy lodowatym browarem. I naprawdę aż chce się żyć przy tej fontannie szemrzącej i przy tym browarze w głowie szumiącym. Gorąco polecam.

 • Re: Bielsko - Biała stolica filmów animowanych

  Bielsko-Biala to piekne miasto z madrymi, pracowitymi i zyczliwymi mieszkancami. Otoczone gorami. Szyndzielnia, Debowiec, Stefanka (Kozia Gora) i spacerowy Cyganski Las. Blonia. Bulwary Stracenskie. Przegibek. Lotnisko.Szybowce. Liczne galerie handlowe i ogrom imprez kulturalnych. To tylko fragment tego co przyciaga tysiace turystow z kraju i z zagranicy. Pyszne jedzonko.