• Informacje na temat:

  galapagos

Artykuły na temat: galapagos
 • Co się wydarzy w 5. odcinku Ameryka Express?

  Piąty odcinek będzie ostatnim etapem zmagań w Ekwadorze. Jedna para prosto z boskiego Galapagos wyrusza do Peru. Do rozgrywki dołączyła nowa, zmiksowana w poprzednim tygodniu para.

 • Co trzeba wiedzieć jadąc do Ekwadoru

  ...​Historia Ekwadoru to kolonializm, walka o niepodległość, oddzielnie się od Wielkiej Kolumbii i czas rozkwitu. Obecnie Ekwador jest doskonałym punktem turystycznym, a Wyspy Galapagos do niego należące są największą atrakcją Oceanu Spokojnego.

 • ​Ameryka Południowa. Jak zaplanować podróż?

  Amazońskie lasy deszczowe i najbardziej suche miejsce na Ziemi, tętniące życiem Sao Paulo i zaginione miasto Machu Picchu, fauna Galapagos i ogromne solnisko w Boliwii - Ameryka Południowa zaskakuje i zachwyca w każdym zakątku.

 • Czy Kraina Wielkich Jezior jest piękniejsza niż Malediwy i Galapagos? Tak, pokonała te wyspy w międzynarodowym konkursie „7 Nowych Cudów Natury”! Krajobrazy nad jeziorami zachwycają. Region kryje też wiele innych atrakcji.

 • "Zimowa opowieść" na DVD i Blu-ray

  ...„Zimowa opowieść” to zrealizowana na podstawie wychwalanej przez krytyków powieści Marka Helprina miłosna historia rozgrywająca się w magicznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. Ta zachwycająca opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce ze złem zadebiutuje na Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 21 listopada.

 • „Hemingway i Gellhorn” już na DVD

  Galapagos Films przedstawia wydanie DVD filmu „Hemingway i Gellhorn” – biograficznej opowieści o burzliwym związku jednej z najbardziej niezwykłych par Ameryki – wybitnego pisarza i ambitnej reporterki.

 • Niezwykła przyjaźń rodem z Miami

  Bohaterka tej historii, znana na Instagramie pod pseudonimem Ven0mous kocha wszystkie zwierzęta, ale szczególną sympatią obdarzyła gady. Jej galeria pełna jest zdjęć egzotycznych węży i jaszczurek, ale palmę pierwszeństwa dzierżą żółwie! Ven0mous głaszcze, kąpie i karmi olbrzymie żółwie z Galapagos, niewiele mniejsze od niej samej. To naprawdę wyjątkowo rzadki widok!

 • Twój STYL nominowany do Bestsellerów Empiku

  Jackson; Galapagos "Interstellar" - reż. Christopher Nolan; Galapagos "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - reż. Sam Taylor-Johnson; Filmostrada "Szybcy i wściekli 7" - reż. James Wan; Filmostrada Film(...) nie mieści" - reż. Pete Docter; Galapagos "Wielka Szóstka" - reż. Don Hall, Chris Williams; Galapagos Gra "Dying Light"; Techland "FIFA 16"; Electronic Arts "The Sims 4: Spotkajmy się...

 • Przewodnik do... kolorowania

  Kanion w Parku Narodowym w USA, rzymskie Koloseum, Wodospady Iguazú, Alhambrę,  Medynę w Fezie, Petrę, Muzeum Brytyjskie, Park Narodowy Fiordland w Nowej Zelandii, Wyspy Galapagos i 86 innych miejsc, które...

 • Przedpremierowy fragment "Ameryka Express"

  ...dla zawodników kolejną niespodziankę. Najszybsza para na mecie dostanie super bonus - kwalifikację do Peru oraz wyjazd na niezwykłe wyspy Galapagos. Po nocy spędzonej u mieszkańców okolicznych...

Zdjęcia na temat: galapagos
Dyskusje na temat: galapagos