• Informacje na temat:

  gajdy

Artykuły na temat: gajdy
 • A potem przyszła wiosna, Agnieszka Olejnik

  Pola Gajda jest znaną aktorką. Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, żyje w zawrotnym tempie: praca na planie, wywiady, imprezy u producentów i związek z celebrytą. Jej życie nie jest jednak wyłącznie pasmem sukcesów i radości, bowiem prześladuje ją wścibski paparazzo.

 • Nie lubię być przebrany

  Zaczynał od muzyki. Następnie poprzez przygodę z teatrem i bycie modelem odnalazł drogę do miłości swojego życia. Moda i design to dwie rzeczy, bez których niczym bez powietrza nie mógłby funkcjonować. Poznajcie młodego, polskiego projektanta - Piotra Gajda.

 • Żyjecie bez ślubu? Zadbajcie o swoje prawa

  Konkubenci sami muszą uregulować różne sprawy między sobą i u notariusza.

 • Dodatki do żywności: Sprawdź, co jesz!

  Guma guar, skrobia modyfikowana, siarczyny... To nazwy mało apetyczne. A to tylko przykłady składników naszego codziennego menu! Po co producenci dodają tyle dziwnych substancji do żywności? I czy na pewno nam one nie szkodzą?

 • Noworoczne postanowienia

  Nauczę się nowego języka, znajdę lepszą pracę, będę fit. Twoje cele na nowy rok są podobne? Z nami na pewno je zrealizujesz!

 • Listopadowy Wrocław Fashion Meeting

  To już szósta edycja Wrocław Fashion Meeting - niewątpliwie największej modowej imprezy w południowej Polsce, podczas której swoje projekty zaprezentuje ponad 130 projektantów i designerów oraz marek modowych.

 • Program Festiwalu Apostrof

  Do grona pisarzy, którzy pojawią się na Apostrofie, Międzynarodowym Festiwalu Literatury, dołączają m.in. Jerzy Pilch, Janusz Głowacki, Magdalena Grzebałkowska, Weronika Murek, Lidia Ostałowska czy Małgorzata Halber. Apostrof to aż 75 wydarzeń w ośmiu miastach Polski, dlatego każdy miłośnik literatury, bez względu na swoje gusta czytelnicze, z pewnością znajdzie w bogatym programie festiwalu coś dla siebie.

 • Sprawdź, co jesz!

  Czy zjadłbyś dwutlenek tytanu, chlorowodorek chininy czy octan cynku? Nie? A jednak robisz to na co dzień! O tych i innych substancjach polepszających żywność możesz dowiedzieć się w Instytucie Chemii Nadużywanej, który z mobilną wystawą ponownie rusza w trasę po Polsce i uczy, jak być świadomym konsumentem.

 • Rodzice w akcji

  Drogi Rodzicu, czy zdarzyło się kiedyś, że twoje dziecko nie wykonało tego, o co je poprosiłeś i musiałeś powtarzać jakieś polecenie raz, drugi, trzeci, dziesiąty? Jeśli nie, to odłóż tę książkę. Ona nie jest dla ciebie.

 • Termopile polskie w Teatrze Nowym

  25 marca w Teatrze Nowym w Łodzi odbędzie się premiera spektaklu "Termopile polskie. Misterium na tle życia i śmierci księcia Józefa Poniatowskiego" w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego.

Wideo na temat: gajdy
 • Jakie są przyczyny chorobliwej otyłości?

  Rzecznik praw osób otyłych Magdalena Gajda oraz dziennikarka Barbara Markowska-Wójcik rozmawiały o przyczynach ekstremalnej otyłości. - Nie słuchamy swojego organizmu, czy jesteśmy głodni czy nie i nasze hormony wariują - podkreśliła Gajda oraz wyjaśniła, dlaczego osoby otyłe często są dyskryminowane.

 • Leczenie otyłości. Kiedy konieczna jest operacja?

  - Otyłość to choroba jak każda inna - zaznaczył w "Dzień Dobry TVN" prof. Mariusz Wyleżoł, chirurg bariatra. - Nasz organizm traci naturalne mechanizmy samoregulacji i doprowadza to nadmiernego nagromadzenia tkanki tłuszczowej i wszelkich konsekwencji z tym związanych - dodał. Czy operacje bariatryczne mogą być kluczowe w powrocie do zdrowia? Kiedy otyłość leczy się operacyjnie? Magdalena Gajda, Społeczny Rzecznik Praw Osób Chorych na Otyłość, powiedziała o swoich doświadczeniach z operacją...

 • Dlaczego Polacy wolą mieszkać na kredyt niż wynajmować?

  Wielu z nas marzy o własnym mieszkaniu. Potwierdzają to dane, zgodnie z którymi ponad 80 procent Polaków ma dom lub mieszkanie na własność. Skąd bierze się pragnienie posiadania własnego kąta? O rynku nieruchomości w naszym kraju i Europie opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" architekt Radosław Gajda, wokalistka Joanna "Ruda" Lazer i muzyk Łukasz Lazer. Czy wolą oni wynajmować mieszkanie, czy marzą o własnym? (DDTVN/X-news)