• Informacje na temat:

  fotografie

Artykuły na temat: fotografie
Zdjęcia na temat: fotografie
Wideo na temat: fotografie
 • George Clooney złoży oskarżenie przeciwko fotografom

  George i Amal Clooneyowie zamierzają oskarżyć fotografów, którzy sprzedali zdjęcia ich dzieci do prasy. Fotografie zostały zrobione z ukrycia w posiadłości George’a i Amal w regionie Lombardia we Włoszech. Następnie opublikował je francuski magazyn „Voici”. Clooneyowie zapowiedzieli, że pozwu nie uniknie także pośrednicząca w transakcji agencja fotograficzna i samo czasopismo. (AssociatedPress

 • Jessica Mercedes o festiwalu w Cannes: Przyleciałam tu w roli obserwatorki, fotografa, operatora kamery, dziennikarki

  Zakończył się 70. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Agnieszka Jastrzębska spotkała tam Jessikę Mercedes. - Przyleciałam w roli obserwatorki, fotografa, operatora kamery, dziennikarki - powiedziała blogerka w "Dzień Dobry TVN" o swojej wizycie na czerwonym dywanie. Kto zaprojektował jej suknię? (x-news)

 • Anna Szubert - fotograf, która swoją walką z rakiem podzieliła się w internecie

  Anna Szubert swoją walkę z nowotworem złośliwym dokumentowała zdjęciami, które następnie zamieszczała w mediach społecznościowych. Teraz wydała książkę o swoich zmaganiach. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, jak wyglądało jej życie przed chorobą i jak teraz patrzy na świat. Czy jest już zupełnie zdrowa?

Dyskusje na temat: fotografie
 • Re: Dobry fotograf Lublin

  Ja polecam 2f fotografie. Mega zdjęcia, mają ciekawe pomysły na temat zdjęć ślubnych, warto bo wychodzi z tego magia :-)

 • Re: Uratuj stare fotografie

  Moja żona pozowala kiedyś nago dla takiej gazetki rozbieranej i jak patrzę na tamte zdjęcia to widzę ogromną różnicę w technice fotograficznej. Po pierwsze dziś fotograf inaczej by ją do tych zdjęć ustawił, po drugie inne oświetlenie, po trzecie technika cyfrowa.

 • Re: Dobry fotograf Lublin

  Ja polecam 2f fotografie. Mega zdjęcia, mają ciekawe pomysły na temat zdjęć ślubnych, warto bo wychodzi z tego magia :-) również korzystałam z usług 2f. bardzo miło zleciał czas. traktowaliśmy to jak zabawę a zdjęcia przecudne. wspaniałe wspomnienia. polecam serdecznie!

 • Re: Niezwykłe fotografie z Korei

  ZAUWAŻAM ZWIĘKSZONĄ AKTYWNOŚĆ HEJTERÓW KODu, WSZYSTKIE WPISY W PODOBNYM STYLU TAK JAKBY TO PISAŁO KILKA, KILKANAŚCIE OSÓB, TO NIE TYLKO INTERIA. ZASTANAWIAJĄCE JEST TO ŻE ZA TYM IDĄ PLUSY I MINUSY ZAWSZE TAK BY OBELGI NA PREZYDENTA, RZĄD I PiS MIAŁY WIĘCEJ O KILKA PLUSÓW NIŻ MINUSÓW. TAK SIĘ DZIEJE OD OK TYGODNIA. Soros wyłozył kase na hejt bo wynki gospodarki słabsze a moze sie uda, interia patrzy przez palce na fałszowanie łapek, zawsze na korzysc hejtu

 • Re: Dobry fotograf Lublin

  Ślub to wielkie wydarzenie. ja trafiłam do bardzo fajnej firmy i serdecznie polecam. Współpraca z firmą 2F Fotografie była niezapomnianą przygodą. Pozostała mi nie zapomniana pamiątka, a sesja ślubna była również nie zapomnianym przeżyciem. http://2f.com.pl/

 • Re: Uratuj stare fotografie

  czemu nasi politycy milcza? http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/nieuzasadnione-zarzuty-wobec-polski

 • Re: Skąd wzieliście fotografa na ślub? Jak go szukać?

  My z mężem znaleźliśmy fotografa na ślub w internecie ! Przejrzeliśmy galerię i się zdecydowaliśmy. Piotr Krajewski (http://fotografiaslubnabialystok.pl) - kilka miesięcy później wykonała fotografie ślubne i wyszły piękne zdjęcia. Nie zawiedliśmy się.

 • Re: Uratuj stare fotografie

  No to dawaj jakiś skan zdjęcia abyśmy sami mogli ocenić różnice.

 • niedrogi i dobry fotograf małopolska śląsk 2009r.

  Witam. jeżeli szukacie niedrogiego fotografa na ślub,wesele to polecam swoje usługi na 2009r. Działam na terenie Małopolski i Śląska, głównie wadowice, tychy, oświęcim, kęty, i okolice tych miast, oczywiście moge dojechać. Doświadczenie w fotografii ślubnej dwa lata, posiadam sprzęt marki nikon, oraz pozwolenie na zdjęcia w kościołach. Staram się aby moje fotografie były coraz lepsze. Moje ceny

 • Re: Uratuj stare fotografie

  To masz czym się chwalić! To co powinno być widziane przez ciebie to wszyscy sobie obejrzeli. Bravo