• Informacje na temat:

  forma galeria zdjęć

Artykuły na temat: forma galeria zdjęć
 • Galeria sztuki w klatce schodowej. Takie rzeczy tylko w Polsce.

  Galeria trójwymiarowej sztuki powstaje w publicznej klatce schodów ruchomych krośnieńskiego Centrum Dziedzictwa Szkła. Jej podstawą będzie iluzjonistyczny obraz o powierzchni niemal 80 m2 namalowany na podłodze. Posadzka stanie się także areną pokazów multimedialnych w technologii 3D mappingu. To pierwsze tego typu połączenie na świecie realizowane w ramach projektu „UnderGlass”.

 • Kielce: Impreza towarzysząca Off Fashion

  ...typu termoaktywny poliester; splamione, rozmyte, brudne, wibrujące farbowania kontra czysta, ostra, zamknięta forma haftów "informacyjnych"; wielowarstwowo zabudowane, zakryte ciało przeciwko odsłoniętym...

 • Rozszerzona rzeczywistość z Ewą Chodakowską

  Zacznie się w sklepie up8 w Galerii Krakowskiej, gdzie wybrany zostanie set treningowy dla każdej z uczestniczek akcji. Następnie przelot do Warszawy i ekskluzywny, zamknięty trening z Ewą Chodakowską w jej studio. Całości dopełni profesjonalna sesja fotograficzna. Możesz wygrać udział w tej akcji.

 • Paryz

  Zdjec nie wklejam bo jest ich sporo w moich galeriach z Paryza tez a poniewaz mieszkalam tam szesc lat i bywam regularnie to stracil nieco ze swej atrakcyjnosci...

 • ..."Miesiąc Fotografii w Krakowie" wszedł w swoją decydującą fazę. Organizatorzy zapraszają na wernisaże w krakowskich galeriach, centrach kultury, muzeach, kawiarniach i pubach.

 • Tytuł brzmi prawie jak „kobiety i mężczyźni”, gdzie mężczyźni to oczywiście „sandały”. Dziś „w oko” wpadła mi galeria butów gwiazd. Szpilki, szpileczki, szpilunie, szpile… Łagodne, ostre, stylowe i proste – do wyboru do koloru. Oglądając te zdjęcia, rzeczywiście uznałem, że chodzenie w takich butach jest nie lada sztuką, której zwykły „sandał” nigdy nie zrozumie.

 • Biżuteria hand-made - hit czy kit?

  Coraz popularniejsza staje się produkcja ręcznie robionej biżuterii. Nietypowy kolor, materiał i forma niedostępna w masowej produkcji to ciekawa alternatywa dla osób, które lubią wyróżniać się w tłumie.

 • Biżuteria hand-made - hit czy kit?

  Coraz popularniejsza staje się produkcja ręcznie robionej biżuterii. Nietypowy kolor, materiał i forma niedostępna w masowej produkcji to ciekawa alternatywa dla osób, które lubią wyróżniać się w tłumie.

 • Ubiorem definiuję siebie

  W czasach pustych półek i wieszaków, zamkniętych granic, bazarowych poszukiwań, braku "sieciówek", galerii handlowych i outletów, internetu, kolorowej prasy i kanałów telewizyjnych poświęconych modzie nadążanie za nią było zajęciem trudnym i czasochłonnym. Jak wspomina fotografka i modelka Lidia Popiel, był to również okres niezwykłej kreatywności Polek, które tworząc oryginalne stroje, na swój sposób walczyły z ponurą rzeczywistością.

 • Inspirująca biżuteria

  ...surowce. Jest w nich coś magicznego - coś co zniewala, nie pozwala oderwać wzroku od właścicielki takiego cuda. To dostojna propozycja na wielkie wyjścia: operowa loża, galeria podczas wernisażu, teatr...