• Informacje na temat:

  florencja co polecacie

Artykuły na temat: florencja co polecacie
 • Zaplanuj walentynki we Florencji

  ...wyprzedzeniem przez popularne serwisy hotelarskie, albo skorzystać z wycieczki  City Break Florencja , która zawiera w swojej cenie tanie bilety lotnicze i wysokiej jakości hotel w korzystnej cenie oraz...

 • Gosia Andrzejewicz: po włosku mówię prawie tak dobrze jak po polsku

  Uwielbiam Włochy, czuję się tam jak w domu – mówi Gosia Andrzejewicz. Wokalistka szczególnie dobrze czuje się w Toskanii, a zwłaszcza w jej stolicy – Florencji. Miłość do Włoch wpłynęła również na jej karierę. To tam, wpadła w oko włoskiemu kompozytorowi, Goffredo Orlandiemu, który odkrył jej talent.

 • Nie będzie ślubu w Paryżu!

  ...podana. Florencja najwyraźniej spodobała się Kim. W tej włoskiej miejscowości organizowała już swoje 32 urodziny, w październiku 2012 roku.

 • Moja przygoda rozpoczęła się w przepełnionej sztuką i architektura świątyni renesansu Florencji. To stolica bajecznej Toskanii, gdzie korony drzew przypominają...

 • Na takie wypady weekendowe polecam. Samolot w jedną stronę, hotel i samolot w drugą. Oczywiście kilka muzeów w jednym mieście polecam na jeden weekend. 1. British Museum Londyn - Ogród z sadzawką 2. Museo Archeologico Nazionale di Napoli - Malowidło z Grobu Nurka 3. Katakumby Prescy i Via Latina - Rzym freski 4. San Lorenzo,Florencja - Zodiak Pesello 5. Philadelphia Museum of Art - 3 dni...

 • ​Atrakcje Saksonii, czyli dlaczego warto pojechać do Niemiec

  Historyczne zabytki, wyjątkowy klimat, uroki barokowego Drezna... W położonej tuż przy polskiej granicy Saksonii czekają na ciebie naprawdę niepowtarzalne atrakcje. Nie dość, że odkryjesz tutaj jedyną w swoim rodzaju łużycką kulturę, to jeszcze sama podróż do celu zajmie ci tylko kilka godzin. To idealny na weekendowy wypad region, który tylko czeka, aż odkryjesz jego tajemnice!

 • ​Jak dojechać do Włoch?

  Południowy raj słońca co roku przyciąga swoimi atrakcjami tysiące turystów. W jaki sposób najszybciej i najgodniej dostać się do Włoch? Podpowiemy nie tylko z jakich środków transportu korzystać, ale także dostarczymy kilka informacji odnośnie najefektywniejszych i najbardziej malowniczych tras. Samolot, samochód, a może autobus? Sprawdź sam!

 • ​Genua - największe atrakcje, ciekawe miejsca

  Północne Włochy co roku przyciągają spragnionych pięknej pogody i wypoczynku turystów. Malownicze wybrzeże Morza Śródziemnego, niewielkie miasteczka u podnóża gór, ich wąskie uliczki z powtykanymi gdzieniegdzie zabytkami... Czego więcej chcieć od życia?

 • Co zobaczyć w Brugi?

  Chodząc po przepięknym, zadbanym belgijskim mieście, trudno uwierzyć, że jest za nim 400 lat kompletnej degrengolady i że to dopiero XX stulecie przywróciło flamandzkiej perełce złoty wiek. Dziś widać tu tylko bogactwo i radość życia.

 • Bombonierka

  Chodząc po przepięknym, zadbanym belgijskim mieście, trudno uwierzyć, że jest za nim 400 lat kompletnej degrengolady i że to dopiero XX stulecie przywróciło flamandzkiej perełce złoty wiek. Dziś widać tu tylko bogactwo i radość życia.