• Informacje na temat:

  finlandia oferta

Artykuły na temat: finlandia oferta
 • ​Turku - zwiedzanie najstarszego miasta Finlandii

  Słynąca z nienaruszonej, dzikiej przyrody Finlandia wciąż nie jest popularnym celem wakacyjnych wycieczek - a szkoda, bo zachwycające są nie tylko jej malownicze krajobrazy, ale także historyczne miasta. Zamiast jednak spędzać urlop w zatłoczonych Helsinkach, odwiedźmy mniej znane, lecz równie klimatyczne Turku. Jakie atrakcje czekają tam na ciebie?

 • Zimowy rower zamiast biegówek

  "Fatbike", czyli rower terenowy, w Finlandii znany jest bardziej, jako rower śnieżny lub zimowy. Zamontowane w nim szerokie felgi i opony pozwalają przebić się przez zaśnieżone i nieregularne ścieżki, które pokonać jest trudno nawet na nartach biegowych.

 • Pod wplywem wczorajszej dysusji i zarzutow, ze narzekam na to co polskie, usiadlam, pomyslalam i postanowilam zrobic wpis. Nie, nie jestem zaslepiona ”zachodem” ani Finlandia. Nie uwazam, ze(...), ktora bym tutaj zaplacila. Oferta tak szeroka, ze pol dnia sie nie moglam zdecydowac. Mimo, ze dosc pozno sie za to zabralam, nie bylo problemu z konkretna data oraz przedzialem czasowym 16-20

 • Wakacyjna seks-mapa

  Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy seks-mapę wakacji 2008. Przy jej układaniu wzięliśmy pod uwagę oczekiwania nie tylko tych, którzy podczas urlopu chcą przeżyć erotyczną przygodę. Nasza oferta skierowana jest również do osób chcących uniknąć gaf i zagrożeń.

 • Estonia. Dlaczego warto tu przyjechać?

  ​Są miejsca, które nie trafiają do rankingów turystycznych, a jednak podróż do nich wiąże się z mnóstwem pozytywnych niespodzianek i przyjemnych doświadczeń. Jednym z nich jest Estonia - szczęśliwie nieodkryta dla masowej turystyki.

 • Nie szukaj wymówek, zacznij ćwiczyć Nordic Walking

  Uprawianie sportu może być świetną okazją do wyjścia z domu i nawiązania nowych kontaktów towarzyskich. A przede wszystkim do poprawy kondycji fizycznej, wyglądu i samopoczucia. Niski koszt, minimalne ryzyko kontuzji, szybkie spalanie kalorii oraz spowolnienie procesów starzenia – to wszystko czyni nordic walking sportem idealnym dla seniorów.

 • Pewnego dnia, w sierpniu, mialam telefon, z ktorego bardzo sie ucieszylam. Tu musze cofnac sie w czasie o ponad rok. Otoz, gdy przyjechalam do Finlandii...

 • Emigracyjna pułapka

  Migracja uzależnia, a pierwszy wyjazd może być początkiem permanentnego bycia „w drodze”. Jak wynika z badań przeprowadzonych w 2009 roku przez firmę badawczą PSB DGA, Centrum Stosunków Międzynarodowych oraz Uniwersytet Warszawski 23 proc. wszystkich Polaków powracających do kraju planuje w przyszłości ponowny wyjazd.

 • Pewnego dnia, w sierpniu, mialam telefon, z ktorego bardzo sie ucieszylam. Tu musze cofnac sie w czasie o ponad rok. Otoz, gdy przyjechalam do Finlandii...

 • Kobiece brzuchy do wynajęcia

  Wielka Brytania (od 1998 roku), Grecja (od 2000 roku), Finlandia i Belgia (od 2007 roku). Wszędzie tam warunki tego rodzaju macierzyństwa zostały ściśle określone. W niektórych przypadkach państwo zwraca...