• Informacje na temat:

  filmowe drinki

Artykuły na temat: filmowe drinki
 • Casa (czyt. kaza), jak popularnie nazywają to miasto Marokańczycy i Francuzi, jest jednym z najbardziej barwnych miejsc w Maroku. Z jednej strony nowoczesne dzielnice, z drugiej smak i klimat Orientu.

 • Kobiece Salony Filmowe w Krakowie

  ..., którzy zdają się wyskakiwać z każdego kąta. A po projekcji w Pijalni Czekolady Wedla, Rynek Główny 46, czekać będzie na Panie bankiet oraz pyszne drinki i wino, które pozwolą się poczuć jak we Francji(...) Rezerwacja biletów (012) 421 41 99 w.10 Zapraszamy wszystkie Panie co 2 tygodnie na filmowe wieczory z niespodziankami przeznaczone wyłącznie dla kobiet!

 • Colin Farrell i Jessica Biel

  Gorące zauroczenie na planie filmowym.

 • Sekrety Oscarów

  Za ile można kupić Oscara? Co robią z nimi ich sławni właściciele? Kto i dlaczego złamał zasady obowiązujące podczas ceremonii ich rozdania? Co trzeba zrobić, by dostać się na uroczystą galę? Nasza wysłanniczka zbadała w Los Angeles kulisy najstarszej, najbardziej pożądanej i najbardziej kontrowersyjnej filmowej nagrody świata.

 • Kto kogo ma na oku?

  To ona ląduje w ramionach przystojniaków. I choć tylko na planie filmowym, nie wyobraża sobie, że taką pracę mógłby mieć Adam. Umarłaby z zazdrości!

 • W kim naprawdę jest zakochany?

  Wydawało się już, że w jego życiu uczuciowym wszystko jest jasne. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego. Dowiódł tego na niedawnym festiwalu filmowym w Cannes...

 • Zostanę tylko z trzeźwym

  Aktor odzyskał ukochaną. Ale na jej żądanie musiał wyrzec się miłości do alkoholu.

 • Herbie Hancock: Gigi zawsze mówiła to, co myśli

  ...szóstką wyszliśmy z Village Gate i skierowaliśmy się do baru Red Garter, gdzie zamówiliśmy drinki i zaczęliśmy grać w karty. Chociaż Gigi nie wydawała się mną zainteresowana, inna dziewczyna, Effie(...) rozśmieszyć, ale też dużo mnie nauczyła. Prowadziła zajęcia filmowe w American Federation of Arts i znała się na sztukach wizualnych - malarstwie, rzeźbie i fotografii, o czym ja nie miałem bladego pojęcia...

 • 36 godzin w Kambodży

  ...wychodzących na ogród i sącząc drinki takie, jak Femme Fatale (szampan, crème de fraise sauvage, koniak) - który podobno piła tu sama Jackie w 1967 roku (w gablotce jest wystawiony kieliszek ubrudzony szminką, z którego ponoć miała pić). Nazwa wzięła się od 1396 słoni, których możemy się doliczyć w wystroju, jednak remont jest w planie. (Drinki po 12 dolarów). Piątek 19.00 Zatańcz z gwiazdami...

 • Najdroższe hotele, ekskluzywne bary i restauracje, najelegantsze butiki sławnych projektantów, kasyna – to najpiękniejsza na świecie Riwiera Francuska, znana również pod nazwą Lazurowego Wybrzeża. A jego sercem jest Nicea. Kto pożąda luksusu, w marzeniach (bądź w realu) wybiera się właśnie tam.