• Informacje na temat:

  filmowcy

Artykuły na temat: filmowcy
 • Zobacz 5 niezwykłych wysp, które wpadły w oko filmowcom

  W kinematografii wybór dobrej lokalizacji jest na wagę złota. Nic nie zagwarantuje filmowego realizmu i artystycznego piękna lepiej niż dobrze dobrana sceneria, dzięki której opowiedziana na ekranie historia nabierze właściwego kolorytu.

 • Jak wybrać filmowców na ślub?

  Obecnie na rynku mamy ogromny wybór ofert filmowania ślubu – począwszy od tradycyjnych filmów weselnych trwających 3–5 godzin, poprzez filmy zmontowane do godziny, a nawet krótkie ślubne teledyski, które zamykają się w 5 minutach.

 • Czy tu straszy?

  Z murów średniowiecznej warowni Dunajec rozciąga się wspaniała panorama na Pieniny, może dlatego tak uwielbiają ją filmowcy. Uroczy zamek kryje też tajemnice ogromnego skarbu Inków, obłożonego klątwą!

 • Ale wpadka! Pomyłki w filmach i serialach sprzed lat

  Błędy na planie są wpisane w ryzyko zawodu filmowca. Budzą sensację, ale widzowie je lubią. Prezentujemy najśmieszniejsze – czy słyszeliście o nich wcześniej?

 • Mel Gibson - jako rodzic jest "do niczego"

  60-letni filmowiec - który ma ośmioro dzieci z poprzednich związków - przyznał, że nie jest perfekcyjnym ojcem. Ma jednak nadzieję, że mimo wpadek, w ogólnym rozrachunku, daje sobie radę.

 • Paris Jackson wystąpi w serialu "Star"

  18-letnia córka Michaela Jacksona zadebiutuje na telewizyjnym ekranie w amerykańskim serialu, stworzonym przez filmowca Lee Danielsa. O sprawie pisze portal TMZ.

 • Zakochani na planie

  Wprawdzie reżyserzy, planując kręcenie miłosnych scen, tak dobierają aktorów, aby była pomiędzy „chemia”, lecz w praktyce różnie bywa. Głośniej o tym w Hollywood, ale polskim aktorom i filmowcom też zdarzały się takie sytuacje...

 • „Scoring4Polański” w Krakowie

  „To wszystko wydaje mi się snem. Gdzie bym przypuszczał, jako mały chłopiec uciekający z getta, że kiedyś będę witany w tym mieście takimi brawami? To dla mnie ogromne wzruszenie, dziękuję!” – powiedział Roman Polański, odbierając odznakę Stowarzyszenia Filmowców Polskich podczas gali „Scoring4Polański” w Krakowie.

 • Miłość odmładza!

  Tak uważa Agnieszka Fitkau-Perepeczko (72), którą spotkaliśmy podczas promocji jej najnowszej książki. Napisała ją razem z przyjacielem - filmowcem Michałem Olejnikiem.

 • Według Chrisa Kinga Amy Winehouse nigdy nie była zaręczona z Regiem Travissem

  Filmowiec, który był członkiem grupy reżysera Asifa Kapadii, która przez dwa lata badała życie Amy, podważa niedawne stwierdzenie jej ojca Mitcha, który powiedział, że twórczyni hitu "Back To Black" zaszła w ciążę na krótko przed swoją śmiercią w 2011 roku.

Wideo na temat: filmowcy
 • Johnny Depp przychodzi z mnóstwem pomysłów

  Francja. Trwa promocja filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Reżyser produkcji (Espen Sandberg) oraz jej producent (Jerry Bruckheimer) powiedzieli, jak wyglądała współpraca z Johnnym Deppem. Filmowcy pochwalili go chociażby za kreatywność i wnoszenie powiewu świeżości. (x-news)

 • Polański: "To nasz jedyny problem"

  Cannes, Francja. Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes Roman Polański zaprezentował swoją najnowszą produkcję "Prawdziwa historia". Na zorganizowanej konferencji prasowej reżyser opowiedział o swoim związku z Emmanuelle Seigner. Filmowiec przyznał, że ich relacja jest bardzo profesjonalna, chociaż nie ukrywa, że ciężko jest bycie mężem takiej gwiazdy, jak Seigner.

 • Wyruszył w podróż, by znaleźć najzdrowszą dietę

  Michał Siewierski w poszukiwaniu prawdy o zdrowym żywieniu wyruszył w podróż po Stanach Zjednoczonych, w której trakcie zapytał największe autorytety, co powinniśmy jeść, a czego nie. Dzięki zdobytej wiedzy filmowiec zrzucił ponad 20 kilogramów. W "Dzień Dobry TVN" opowiedział, co skłoniło go do tego, żeby rozpocząć tę wyprawę. Z czego składa się jego dieta?

Dyskusje na temat: filmowcy
 • Re: Megamaskotki i inne rekwizyty z kultowych filmów

  "Filmowcy nie zdążyli nawet nakręcić drugiego dubla". A pierwszego dubla nakręcili ?

 • Re: Komedia, która śmieszyła widzów i... ekipę filmową

  Dzisiejsi filmowcy rwą się do robinia komedii jak szczerbaty do zeszłorocznego suchara a wychodzi im prawie za każdym razem żałosny durny gniot.

 • Re: Piotr Adamczyk o scenach nagości w „Sztuce kochania”: Było bardzo fajnie

  wydawało by się że są hity których nawet polscy filmowcy nie są w stanie spieprzyć wisłocką zarżnęli

 • Re: Sekrety „Czterech pancernych i psa”

  Wskażcie chociaż jeden współczesny film który lubią oglądać zarówno młodzi jak i starzy? Żal że filmowcy nie potrafią obecnie nakręcać takich filmów.

 • Re: Grażyna Torbicka i jej wyjątkowy prezent dla Julianne Moore

  Pani Stara Krystyno .....Nie każdy dzień kończy Wódą . Pani Grażyna Torbicka jest od lat Dyrektorem Programowym w Cannes , więc światowi filmowcy ją dobrze znają pisze recenzje w prasie Francuskiej po Francusku . Więc nie musi w Polsce jak ją władza nie chce .

 • Re: Pięć pułapek, jakie pokonali twórcy filmu "Jak rozpętałem II wojnę światową"

  Kolejne bzdury ,jak to komuna wszystkim utrudniała życie.Katolikom ,chociaż kościoły na niedzielnych mszach pękały w szwach ,tylu było wierzących .Satyrykom ,chociaż mogli naśmiewać się z ustroju do woli ,nawet w telewizji i na najważniejszych festiwalach .Teraz filmowcy...Głupota propagandy styropianowej przekracza wszelkie granice.

 • Re: Kobiety mafii: Czarna strona Wenus

  Kobietom zawsze tylko chodzi o pieniądze i władzę .Pisarze ,dziennikarze ,filmowcy doszukują się jakichś wyższych celów ,że to miłość , przywiązanie itp.Nie ,to zwykłe ,prymitywne instynkty nic innego.Ale gdy zrobi się legendę ,to już zwraca uwagę , a to duże pieniądze .I tylko o to chodzi w tych bajeczkach.Ludzie wszystko łykną.

 • Re: Do Orlich Gniazd

  Bzdury! Odrestaurowano tyle obiektów? Gdzie? Trochę w Warszawie. Nie wiesz, że wiele obiektów wysadzono w powietrze, żeby mieć cegłę na odbudowę Warszawy? Pałac w Kamieńcu Ząbkowickim do 1945 roku był przepiękny. Potem np schody z niego wyjechały do budynku Rady Ministrów, filmowcy zniszczyli dach itd. A inne pałace? Też zruinowali. Teraz gospodarka. Jedynie Gierek coś stworzył. Później nawet nie

 • A my dalej nie wiemy kto to jest Jola Rutowicz ;(((

  Agato, filmowcy mają za zadanie rejestrować rzeczywistość. A ona jest taka jaka jest, to nie Gruzie winno być wstyd.

 • Bo z kobietami nigdy niewie się .....

  Oj dziewczyny, dziewczyny, nie sądziłem że kobieta może mieć aż takie fantazje, z tego co przeczytałem na forum, powinni wydać podręcznik dla mężczyzn pt: " Czego brakuje kobiecie w sypialni". a również niezły scenariusz do niejednego filmu, Panowie filmowcy pomyślcie o tym.Pozdrawiam dziewczyny jak i kobiety z fantazją. buźka.